Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Πουλάω  6 βρεφικά γάλατα Humana HA 1 των 500 γραμμαρίων 13 ευρώ το κουτί. Τα παρήγγειλα από Γερμανία αλλά αλλάξαμε γάλα. 

510ad17a475664b0e0ba1af12397606276c9e44a.jpg

6f4a900f2a03e7de126d7eb52687b336e8c7d28c.jpg

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Υπομονη... και εγω ειχα αίματακι 4-5 μερες και ειπε ο γιατρός πτι δεν ειναι κατι περίεργο και πως κογω των ορμονών και της προλακτινης γινονται ολα... η αληθεια ειναι οτι μετα την πρωτη γεννα εμενα η μονη διαφορα ητανε η μείωση απο 7 σε 6 μερες  Δεν θα ερθει στην ώρα της προσωπικα εκανε να σταθεροποιηθεί αρκετό καιρο (γύρω στο 6μηνο) Ναι είσαι τρελή 🤣🤣🤣 στην πρωτη γεννα έλεγα οκ θα κανω οταν μεγαλώσει η κορη μου  μολις ομως γεννησα την δευτερη τωρα έστειλα τελεσίγραφο απο την αίθουσα τοκετου με τη μαια στον ανδρα μου οτι εγω τελείωσα 🤣🤣🤣 Περίμενε να μεγαλώσει το πρώτο πρώτα τρελοκομείο και εσυ 🤣 Δεν λεω το καλο ειναι οτι μεγαλώνουν μαζί αλλα η μια πίσω απο την αλλη εγκυμοσυνη δεν ειναι οτι καλύτερο   Η κοιλια ειναι καθολου διογκωμένη; Να σου ζησει το κοριτσακι σου! κανε υπομονη και προσπαθησε το! πολλες φορές έχει τύχει να δυσανασχετώ με τα παιδιά μου αλλα τελικα ο γιατρός είχε δικιο  μ μην ξεχνάμε οτι και ο καιρος σεν βοηθαει...   κοριτσια μου πως  πατε; ολα καλα εμεις καναμε το δεύτερο εμβολιο χθες  γεννήθηκε 2800 και έφτασε τα 5200 κ ο γιατρός λεει πτι ειναι πολυ καλα. εδω και λιγες μερες δεν μου καλοετρωγε και ειχα ψιλό σκασει βεβαια έλεγα αν πεινάσει θα φάει. περάσαμε και μια σύγχυση θηλων και μειώθηκε και το γαλα μου. Σημερα ομως εντελώς ξαφνικα ξανα εποιασε και θηλάζει (μικτή πάντα) και τρώει κανονικά πάλι. Ευελπιστώ να συνεχίσουμε έτσι τα φιλιά μου απο την εμπόλεμη Λεσβο!
    • Στον επόμενο κύκλο. Καλώς εχόντων των πραγμάτων.... εκει ίσως αγχωθώ όμως 😋😋😋 
    • Ομολογώ πως ηρέμησα τώρα κορίτσια. Δεν ξέρω απλά μου είχαν φανεί βουνό στην αρχή και μου βγήκε σε πίεση. Εσύ πότε ξεκινάς με το καλό ? Λογικά σύντομα ε?
    • θεε τι αγωνία!!! Εύχομαι ευχάριστα νέα!!!
    • Ακόμα στην αναμονή είμαι από στιγμή σε στιγμή περιμένω τηλέφωνο .
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...