Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Πουλάω  6 βρεφικά γάλατα Humana HA 1 των 500 γραμμαρίων 13 ευρώ το κουτί. Τα παρήγγειλα από Γερμανία αλλά αλλάξαμε γάλα. 

510ad17a475664b0e0ba1af12397606276c9e44a.jpg

6f4a900f2a03e7de126d7eb52687b336e8c7d28c.jpg

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μακάρι!! Ευχαριστώ πολύ για την ευχή!!! 
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη. Την γιατρό δεν θέλω να την ονοματησω επίσημα. Ο σύζυγος μου ήθελε να κάνει θέμα αλλά πραγματικά δεν θέλω να μπω σε αυτή την διαδικασία. Άλλωστε συστημένη από συγγενή μου ήταν και η ίδια ήταν απίστευτα ευχαριστημένη μαζί της. Δεν ξέρω τι να πω. Τώρα το μόνο που με νοιάζει είναι να γίνω καλά,να μπορέσω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος και να ξανά κάνω όνειρα μαζί με τον απίστευτο άνθρωπο που έχω δίπλα μου. Αλλά για να γίνει αυτό θέλω να μου πουν τι έφταιξε,αν ήταν κάτι τυχαίο,το οτιδήποτε. 
    • Λυπάμαι κοπέλα μου..!! Η γιατρός σου απλά δεν θα σχολιάσω.! Καλό είναι μετά από αυτό να πως και κάπου άλλου.! Η ψυχολογία σου είναι φυσιολογικό 
    • Αχ καρδούλα μου καλή λυπάμαι πολύ....δεν έχω νοιώσει τετοια απώλεια δεν τον ξέρω αυτό το πόνο αλλά ξέρω τη χαρά και την ευλογία της μητρότητας και σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να την αισθανθείς σύντομα πολύ πολύ σύντομα και αυτό που σου συνέβη να μη ξανασυμβεί ποτέ ποτέ σε καμία κοπέλα. Καλή δύναμη κορίτσακι μου ευχομαι μια νέα υπέροχη εγκυμοσύνη να απαλύνει τον πόνο σου.
    • Γιατί να πας για εξωσωματική.; Σας βρήκε κάποιο θέμα εκτός τον πολυκιστικων.;  Για αρχή καλό είναι να ρυθμίσεις τον κύκλο σου όπου να έχεις μια εικόνα Περίπου κάθε ποτέ θα κανείς ωορρηξία επίσης εμένα μου είχαν πει ότι πανό από 40 ημέρες κύκλο ωορρηξία δεν γίνεται για αυτό καλό είναι να το ρυθμίσεις φυσικά ιατρός δεν είμαι απλά από εμπειρία μιας και έχω περάσει από αυτό το στάδιο..! Το glucophage θα σε βοηθήσουν για καλύτερη ωορρηξία.! Σου εύχομαι το σημαντικότερο τα καλύτερα.! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...