Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Αχουυυυυ❤❤❤

Να σας ζησει γλυκια μουυ!!

Να τον χαρειτε οπως ποθειτε!! Αχχ Ποσο χαρηκαα!! 

Καλη αναρρωση και με το καλο να βγειτε!! 

Μια γλυκια αγκαλια απο εμενα☺☺☺♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Καλέ πως μας την πέταξε έτσι τη βόμβα; ?? να ζήσει κοριτσάκι μου και να τον δείτε όπως επιθυμείτε! Περιμένω με αγωνία τις λεπτομέριες! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια 

Νιωθετε οτι πλησιαζει η ωρα?Εγω εχω πονακια περιοδου συχνα,αλλα οχι με συγκεκριμενο ρυθμο.Κυριως μες την νυχτα.Εσεις πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Συγχαρητήρια αγάπη μου να σου ζήσει..να είναι πάντα καλοτυχος ο μικρούλης..να τον χαίρεστε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η gwgaki είπε:

Κοριτσια 

Νιωθετε οτι πλησιαζει η ωρα?Εγω εχω πονακια περιοδου συχνα,αλλα οχι με συγκεκριμενο ρυθμο.Κυριως μες την νυχτα.Εσεις πως ειστε?

Και εγώ τα ίδια όταν είμαι ξαπλωμένη το βράδυ έχω λιγα πονακια..Σημερα είχα και την ώρα που σηκώθηκα..άντε πλησιάζουν οι μέρες ν κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope αχ κούκλα μου να σας ζήσει ο μπεμπακος σας!!! Να είναι γερός κ καλοτυχος!!! Όλα μια χαρα πήγαν τελικά κ γεννησες φυσιολογικά! Πόσο χαίρομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Αγαπημένες μουουουουου........... γέννησααααααα!!!!!!

Έναν υπέροχο μικρουλη μπεμπάκο 2650 με έναν πολύ γρήγορο και εύκολο φυσιολογικό τοκετό χωρίς επισκληρίδιο. 

Θα αφιερωσω ξεχωριστό ποστ με όλες τις λεπτομέρειες αργότερα. Τώρα είμαι σε κατάσταση νιρβάνα από την αϋπνία και την ευτυχία

Ετοιμαστείτε για απογείωση συναισθημάτων!

Να σου ζησει ο μπεμπουλης σουυ.... να στε και οι δυο υγιεις και να εχετε μια ομορφη χρονια με πολλληη αγαπη ??? αχ ανυπομονουμε κ μεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

εγω ρε κοριτσια πονακια δεν εχω μονο τεντωμα νιωθω και το μωρο ειναι πολυ ψηλαααα ακομα!!???

Εγώ σαν πόνους περιόδου 2 φορές έχω νιώσει αλλά ίσως είναι και νωρίς για μένα.. ειμαι 31+3 ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope να σου ζησει!!!!! Ολα τα καλα ευχομαι! Αχ σα χτες θυμαμαι τις αγωνιες κλπ λιγο πριν μεινεις! ❤️

@rosemaryf να σου ζησουν τα παιδακια σου! Με το καλο σπιτι σας!!

Ευχομαι σε ολες με ενα πονο και με το καλο!! Θυμαμαι το περσινο αντιστοιχο τοπικ ο,τι ειχα γραφτει στο φορουμ τοτε που γινοταν χαμος το Γεναρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

εγω ρε κοριτσια πονακια δεν εχω μονο τεντωμα νιωθω και το μωρο ειναι πολυ ψηλαααα ακομα!!???

Εγω κατι τσιμπηματάκια έχω οταν περπατάω... με εχει βάλει βα περπατάω μια ωρα την ημέρα όποτε μόνο τότε με πιάνουν κατι τσιμπηματάκια... απο πόνους περιόδου τίποτα! Μόνο μια φορά !! Είμαι 37 εβδομάδων αλλα π γιατρός είπε ότι έχουμε κανένα 15θημερο ακομα γιατί ειναι ψηλά!!! Άντε να κάνουμε υπομονή τόσες μέρες!!! Αχαχαχαχ δε μπορώ βα περιμένω!! @Antelope να σου ζήσει ο μικρούλης!!! Περιμένουμε λεπτομέρειες!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope να σας ζησει..μετα την @rosemaryf ηρθες και εσυ με τα ευχαριστα σου. .πολυ χαρηκα και για τις δυο σας..η επομενη λοιπον ειμαι εγω...γενναμε την πεμπτη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@Antelope να σας ζησει..μετα την @rosemaryf ηρθες και εσυ με τα ευχαριστα σου. .πολυ χαρηκα και για τις δυο σας..η επομενη λοιπον ειμαι εγω...γενναμε την πεμπτη!!!!!

Με το καλόοοο?????? πρωτοχρονιατικα μωράκια! Πως νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PanB είπε:

Με το καλόοοο?????? πρωτοχρονιατικα μωράκια! Πως νιώθεις;

Σε ευχαριστω πολυ..νιωθω σιγουρη για τα μωρακια μου πως θα γεννηθουν μια χαρα...αγχωνομαι βεβαια λιγακι γιατι φοβαμαι οτι θα πονεσω κλπ..και αγχωνομαι ακομα περισσοτερο γιατι επιτελους εφτασε η μεγαλη στιγμη και αναρωτιεμαι θα τα καταφερω αραγε να μαι σωστη μανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Σε ευχαριστω πολυ..νιωθω σιγουρη για τα μωρακια μου πως θα γεννηθουν μια χαρα...αγχωνομαι βεβαια λιγακι γιατι φοβαμαι οτι θα πονεσω κλπ..και αγχωνομαι ακομα περισσοτερο γιατι επιτελους εφτασε η μεγαλη στιγμη και αναρωτιεμαι θα τα καταφερω αραγε να μαι σωστη μανα;

Νομίζω όλες τα ίδια φοβόμαστε! ? σκέψου ότι ο πόνος θα είναι για λίγο και μετά θα έχεις αγκαλιά τα μωράκια σου ? θα μας πει και η @Antelope μέχρι την Πέμπτη εμπειρία να ηρεμήσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Νομίζω όλες τα ίδια φοβόμαστε! ? σκέψου ότι ο πόνος θα είναι για λίγο και μετά θα έχεις αγκαλιά τα μωράκια σου ? θα μας πει και η @Antelope μέχρι την Πέμπτη εμπειρία να ηρεμήσεις ?

Κανονικα εγω χρειαζομουν λεπτομερειες απο @rosemaryf  που εκανε και διδυμα και με καισαρικη.γτ η @Antelope μας γεννησε με φυσιολογικο τοκετο και πολυ ευκολα απ οτι καταλαβα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Σε ευχαριστω πολυ..νιωθω σιγουρη για τα μωρακια μου πως θα γεννηθουν μια χαρα...αγχωνομαι βεβαια λιγακι γιατι φοβαμαι οτι θα πονεσω κλπ..και αγχωνομαι ακομα περισσοτερο γιατι επιτελους εφτασε η μεγαλη στιγμη και αναρωτιεμαι θα τα καταφερω αραγε να μαι σωστη μανα;

Με το καλο να υποδεχτεις τα μωρακια σου.Μην σκεφτεσαι τον πονο,πρωτον γιατι θα τα ξεχασεις ολα μολις δεις τα προσωπακια τους,και δευτερον γιατι οι πονοι αντεχονται!Οσο για το αν θα εισαι καλη μανα,και μονο που αναρωτιεσαι και σε αγχωνει,δειχνει ηδη οτι εισαι πολυ καλη!!!

Καλη χρονια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@gwgaki πολυ γλυκο αυτο που λες..σε ευχαριστω πολυ..κοριτσια να σας ρωτησω στα δημοσια μετα την γεννα το μωρο το χεις διπλα σου συνεχεια η στο φερνουν καποιες ωρες μονο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@gwgaki πολυ γλυκο αυτο που λες..σε ευχαριστω πολυ..κοριτσια να σας ρωτησω στα δημοσια μετα την γεννα το μωρο το χεις διπλα σου συνεχεια η στο φερνουν καποιες ωρες μονο;

Διπλα σου συνέχεια. Το πας μονο να το πλύνουν και στον παιδίατρο καθε μερα. Να μην αγχώνεσαι θα πονέσεις οχι στην γεννα,  στην γεννα δεν θα καταλάβεις τπτ θα εισαι σε απόλυτη νιρβάνα καθώς το μωρο το βγάζουν σε δευτερόλεπτα κ παει χαζεύεις μετά. Θα πονέσεις μετα κ θα ειναι δυσκολο ομως ειναι τοσο λιγες οι δυσκολες μερες π δεν αξιζει να σκας. Οσο περπατας θα γίνεσαι καλύτερα. Ζητα υποθετα βολταρεν κ δεν θα νοιώθεις κανεναν πόνο. Με το καλο κοπέλα μου. 

@rosemaryf να σου ζησουν κοπελα μου και καλή ανάρρωση να έχεις!

@Antelope οριστεεεε τσαμπα το άγχος να χαιρεσαι τον γιοκα σου κοριτισι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε σε ευχαριστω για τις πληροφοριες και για την ειλικρινεια...καλη χρονια να εχεις!!!

Καλη χρονια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμε και εμεις.... 9 το πρωι σημερα.... εναν μπεμπη υγιεστατο 3.510 γραμμάρια... μας εσπασε τα νερα 7 το πρωί ο μπεμπουλης μας και εκανε την εμφανιση του στις 9 το πρωι... βγηκε με καισαρικη γιατι ηταν αρκετα ψηλα και κολυμπαγε ακομη και μετά το σπασιμο των νερων ο μικρος μας. στιγμες απιστευτες....!! το καλυτερο και πιο ομορφο πρωτοχρονιάτικο δωρακι 

????

με το καλο και οι υπολοιπες κοριτσιαα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

γεννησαμε και εμεις.... 9 το πρωι σημερα.... εναν μπεμπη υγιεστατο 3.510 γραμμάρια... μας εσπασε τα νερα 7 το πρωί ο μπεμπουλης μας και εκανε την εμφανιση του στις 9 το πρωι... βγηκε με καισαρικη γιατι ηταν αρκετα ψηλα και κολυμπαγε ακομη και μετά το σπασιμο των νερων ο μικρος μας. στιγμες απιστευτες....!! το καλυτερο και πιο ομορφο πρωτοχρονιάτικο δωρακι 

????

με το καλο και οι υπολοιπες κοριτσιαα ?

Καλή χρονιά και να τον χαίρεστε το μπεμπουλη σας ?? το καλύτερο δώρο! ? όποια λεπτομέρεια και συμβουλή εννοείται καλοδεχούμενη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

γεννησαμε και εμεις.... 9 το πρωι σημερα.... εναν μπεμπη υγιεστατο 3.510 γραμμάρια... μας εσπασε τα νερα 7 το πρωί ο μπεμπουλης μας και εκανε την εμφανιση του στις 9 το πρωι... βγηκε με καισαρικη γιατι ηταν αρκετα ψηλα και κολυμπαγε ακομη και μετά το σπασιμο των νερων ο μικρος μας. στιγμες απιστευτες....!! το καλυτερο και πιο ομορφο πρωτοχρονιάτικο δωρακι 

????

με το καλο και οι υπολοιπες κοριτσιαα ?

Αχ τι καλα!! Να σας ζήσει! Η καλύτερη χρόνια ξεκινάει!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope και @zwoulini να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!Να είναι πάντα υγιή και καλοτυχα!!Καλή ανατροφή!!Το καλύτερο Πρωτοχρονιάτικο δώρο σας έστειλε ο Άγιος Βασίλης!!??

Καλή χρονιά να έχουμε κιόλας!!Με υγεία πάνω όλα και σύντομα να έχουμε στην αγκαλιά μας υγιέστατα τα παιδάκια μας!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...