Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ -ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΒΡΕΦΙΚΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ. ΜΕΝΩ ΚΑΜΙΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ 4ΕΤΩΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου! Η κολλητή μου 2 παιδιά τα πήγε στον παιδικο σταθμό «τα στρουμφάκια» στο παλαιό φαληρο. Πολυ ευχαριστημένη κ πολυ ικανοποιημένη κ με τις δασκάλες κ με τον χώρο. Ρίξε μια ματιά αν σε βολευει σαν περιοχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν μας παίρνουν λόγω απόστασης. Σε ευχαριστω θερμά παντως. Αν κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει για την Παιδαγωγική Birds η για τον βρεφονηπιακό Λαμπίρη στο Μασχτο θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ameli1978 είπε:

Τελικά δεν μας παίρνουν λόγω απόστασης. Σε ευχαριστω θερμά παντως. Αν κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει για την Παιδαγωγική Birds η για τον βρεφονηπιακό Λαμπίρη στο Μασχτο θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Και τα δυο ειναι πολυ καλα!!! Λαμπίρη πήγαινα εγώ πριν αιώνες βεβαια, αλλα εχω κρατησει επαφή για άλλους λογους επαγγελματικους. Ειδικα αυτο που εχει στο Ν. Φαληρο το νεοκλασικο ειναι και υπεροχο κτιριο. Το birds επισης το ξερω πολυ καλα απο φιλες (ειναι παρακλαδι της ελληνογαλλικης απο την οποια αποφοιτησα), και εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια για το σχολειο. Αυτα τα δυο μαλιστα ετοιμαζομουν να σου προτεινω πριν δω οτι τα εγραψες. (Βεβαια δεν εχω προσωπικη εμπειρια γιατι ακομα δεν εχω παιδι να το στειλω εγώ, μιλαω εξ' όσων γνωρίζω ή ακούω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρά παρά πολυ για τις απαντήσεις. Έπειτα από πολυ ψάξιμο και σπαζοκεφαλιά κατέληξα στο ISP NTOREMI στον ΠΕΙΡΑΙΑ. Ειναι δίγλωσσο και με ικανοποίησαν αρκετά αυτα που μου έδειξε οτι κάνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...