Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πονος στο στηθος και καθυστέρηση...


Sophaki90

Recommended Posts

Κοριτσιααα...τα φώτα σας..εχω κ γω το ιδιο πρόβλημα..εχω εντονο πονο στο στηθος ειχε σταματησει χθες και σημερα παλι τα ιδια..εχω πονακια χαμηλα,ανεβασμενη θερμοκρασία εδω και 10 μερες περιπου που φτανει και 37.5 καποιες μερες.το στήθος μου ποναει μεχρι και λιγο πριν την μασχάλη.βεβαια δεν εχω δει διάφορα στο χρώμα των θηλων.εχω μεγαλο κυκλο και σχεδον ασταθη θα ελεγα αλλα ποτε δεν εχει υπερβει τις 40 μερες.σημερα λοιπόν βρίσκομαι στις 46 μερες..εκανα πριν απο 4 μερες τεστ αλλα βγηκε αρνητικό..θα κανω αλλο ενα αυριο..τι λετε να γίνεται..υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?εκανα εναν υπολογισμο και σε περιπτωση εγκυμοσύνης βρίσκομαι στην 6 βδομάδα..υπάρχει αναλογη εμπειρία και ποια τα συμπτώματα των πρώτων εβδομάδων??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σαν πρώτα συμπτώματα είχα ανεβασμένη θερμοκρασία και έντονους πόνους περιόδου για μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη περίοδο. Κάνε καλύτερα μια χοριακη να είσαι σίγουρη και εύχομαι να είναι το αποτέλεσμα που επεπιθυμείς :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου επεμενε ο συντροφος για τεστ θα κανω αλλο ενα και αν συνεχιστεί η καθυστέρηση θα παω για χοριακη..θα κανω το τεστ αύριο πρωι πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Sophaki90 είπε:

Αχ κορίτσια μου επεμενε ο συντροφος για τεστ θα κανω αλλο ενα και αν συνεχιστεί η καθυστέρηση θα παω για χοριακη..θα κανω το τεστ αύριο πρωι πρωι..

??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα το τεστ και βγηλε παλι αρνητικό...?

Το θεμα ειναι οτι απο το πες πες συνηθισα στην ιδεα ενος μωρου και μου αρεσε..ακομα δεν εχω αδιαθετησει..σειρα εχει η χοριακη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...