Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Aggeliki.D είπε:

@katerinant95 η εξεταση ηταν τελεια!!Ολα τα οργανα,η καρδουλα,ο πλακουντας ο ομφαλιος λωρος υπεροχα!!!!Επισης ειναι κοριτσακι και ζυγιζει ακριβως 500gr...Το μονο που η σκατουλα ολο κρυβοταν και δεν μας αφησε να δουμε καλα το μουτρακι της!!!

αχ τι τελειο...!!!!!  μπραβο μπραβο κ ολα ν ειναι ετσι μεχρι τ τελος...!!  ξεκινησε τ ναζακια απο τωρα..!!!

χαχαχαχαχα!!!

πολυ χαρηκα κοριτσακι μ.....

εμεις αυριο εχουμε τν αυχενικη στις 2....στον κ.κουρτη τλκ,δν ξερω κτ μ ελεγε ν μν παω ν τν κανω στο ιασω...

θ δειξει....

ευχομαι γ ολες τς μελλουσες μανουλες ν πανε ολα καλα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinant95 είπε:

αχ τι τελειο...!!!!!  μπραβο μπραβο κ ολα ν ειναι ετσι μεχρι τ τελος...!!  ξεκινησε τ ναζακια απο τωρα..!!!

χαχαχαχαχα!!!

πολυ χαρηκα κοριτσακι μ.....

εμεις αυριο εχουμε τν αυχενικη στις 2....στον κ.κουρτη τλκ,δν ξερω κτ μ ελεγε ν μν παω ν τν κανω στο ιασω...

θ δειξει....

ευχομαι γ ολες τς μελλουσες μανουλες ν πανε ολα καλα...!!

Αχ σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!Και σε σενα ευχομαι αυριο να ειναι ολα υπεροχα!!!Να πας χωρις αγχος και να απολαυσεις τον υπερυχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Aggeliki.D είπε:

@katerinant95 τι κανεις;;πως πηγε ο υπερυχος,ειναι ολα καλα;;;το νινακι;;;

κοριτσι μου γειααααα!!!!!

πηγαμε κ εμεις καναμε αυχενικη ολα παρα πολυ καλα...πιθανοτητες μια στις 20000 εχω....οκ μ ειπε πως παιζει ρολο π ειμαι μονο 22 χρονων...ωστοσο μαλλον περιμενουμε εναν κοριτσαροοοο..!!!80% δλδ μας εδωσε πιθανοτητες...!!

1ωρα κ 25 λεπτα μας εψαχνε... 

ειμαι πολυ χαρουμενη..πριν μ εξετασει ημουν πολυ χαλια..!!! πονο στο στομαχι..κ μ εψαξε τν αποκολληση κ δν τν βρηκε...ισως λογω τς ξεκουρασης ν ξανακολλησε...

απλα εχω σχετικα χαμηλα τν πλακουντα,αλλα δν μας ανησυχει γτ λεει πως πολλες ειναι ετσι κ απλα ν μν σηκωνω βαρη κ ν μν κουραζομαι πολυ....

ειμαι πολυ ευτυχισμενη...σ πολυ λιγο μπαινω κ στον τεταρτο κ εχουν αρχισει κ υποχωρουν τ συμπτωματα....

ευχομαι σ ολες μας τ καλυτερααα!!

ο χρηστος επαθε μεγαλο σοκ μολις τ ειπε πως ειναι δεσποινις.... ηταν 1000%σιγουρος πως περιμενει αγορι...χαχαχαχ

ωστοσο αρχισε ηδη ν λεει η κορη μου κ η κορη μου..π ν ειναι οντως κ ν ερθει κιολας..

παω χαμενη...

χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

κοριτσι μου γειααααα!!!!!

πηγαμε κ εμεις καναμε αυχενικη ολα παρα πολυ καλα...πιθανοτητες μια στις 20000 εχω....οκ μ ειπε πως παιζει ρολο π ειμαι μονο 22 χρονων...ωστοσο μαλλον περιμενουμε εναν κοριτσαροοοο..!!!80% δλδ μας εδωσε πιθανοτητες...!!

1ωρα κ 25 λεπτα μας εψαχνε... 

ειμαι πολυ χαρουμενη..πριν μ εξετασει ημουν πολυ χαλια..!!! πονο στο στομαχι..κ μ εψαξε τν αποκολληση κ δν τν βρηκε...ισως λογω τς ξεκουρασης ν ξανακολλησε...

απλα εχω σχετικα χαμηλα τν πλακουντα,αλλα δν μας ανησυχει γτ λεει πως πολλες ειναι ετσι κ απλα ν μν σηκωνω βαρη κ ν μν κουραζομαι πολυ....

ειμαι πολυ ευτυχισμενη...σ πολυ λιγο μπαινω κ στον τεταρτο κ εχουν αρχισει κ υποχωρουν τ συμπτωματα....

ευχομαι σ ολες μας τ καλυτερααα!!

ο χρηστος επαθε μεγαλο σοκ μολις τ ειπε πως ειναι δεσποινις.... ηταν 1000%σιγουρος πως περιμενει αγορι...χαχαχαχ

ωστοσο αρχισε ηδη ν λεει η κορη μου κ η κορη μου..π ν ειναι οντως κ ν ερθει κιολας..

παω χαμενη...

χαχαχαχαχα

Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια!!!!Λογω ηλικιας δεν επρεπε  να αγχωθεις και τοσο πολυ!!!Κ εγω εοχα πολυ λιγες πιθανοτητες ειμαι στα 25!

Επαθε το σοκ αλλα μοκις τη δει θα ειναι τρελαμενος!!!Εμενα μολις του επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι ειναι κοριτσι εκανε και συνεχιζει να κανει σα παλαβος ηδη θελει να παμε να της ψωνισουμε ρουχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Aggeliki.D είπε:

Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια!!!!Λογω ηλικιας δεν επρεπε  να αγχωθεις και τοσο πολυ!!!Κ εγω εοχα πολυ λιγες πιθανοτητες ειμαι στα 25!

Επαθε το σοκ αλλα μοκις τη δει θα ειναι τρελαμενος!!!Εμενα μολις του επιβεβαιωσε ο γιατρος οτι ειναι κοριτσι εκανε και συνεχιζει να κανει σα παλαβος ηδη θελει να παμε να της ψωνισουμε ρουχα!

αντρες παιδι μου...  

χαχαχαχαχα....

αφου ειναι γερο τωρα ειμαι πολυ πιο κουλ....

ε ακουγα πολλα,κ ξερεις τ μυαλο παει παντα στο κακο...

ελπιζω ν συνεχισουν ν ειναι ετσι κ σ εμενα κ σ εσενα κ σ ολες..!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

αντρες παιδι μου...  

χαχαχαχαχα....

αφου ειναι γερο τωρα ειμαι πολυ πιο κουλ....

ε ακουγα πολλα,κ ξερεις τ μυαλο παει παντα στο κακο...

ελπιζω ν συνεχισουν ν ειναι ετσι κ σ εμενα κ σ εσενα κ σ ολες..!!!

 

Να σου πω χαιρομαι που ειναι ετσι τρελαμενος παρα να ηταν κανενας αναισθητος!!!!Να σου πω κ εγω τρελαινομαι με το παραμικρο....σε συγκριση ειδικα με τη πρωτη εγκυμοσυνη μου σε αυτη ειμαι μονο αγχος.....δεν υπαρχει λογος ομως το μωρακι μας αναστατωνουμε!!!

Εγω θα σου δωσω μια συμβουλη κοιτα να χαιρεσαι τη καθε μερα σου με το νινακι στη κοικιτσα σου γιατι ο καιρος περναει νερο....εγω ουτε που καταλαβα ποτε εφτασα 23 εβδομαδων!Σαν εχθες μου φαινεται που ειδα το θετικο τεστ!!!!Ειπα αυτοι οι 3,5 μηνες που μου μενουν θα κατσω να τους ευχαριστηθω χωρις αγχος χωρις τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Να σου πω χαιρομαι που ειναι ετσι τρελαμενος παρα να ηταν κανενας αναισθητος!!!!Να σου πω κ εγω τρελαινομαι με το παραμικρο....σε συγκριση ειδικα με τη πρωτη εγκυμοσυνη μου σε αυτη ειμαι μονο αγχος.....δεν υπαρχει λογος ομως το μωρακι μας αναστατωνουμε!!!

Εγω θα σου δωσω μια συμβουλη κοιτα να χαιρεσαι τη καθε μερα σου με το νινακι στη κοικιτσα σου γιατι ο καιρος περναει νερο....εγω ουτε που καταλαβα ποτε εφτασα 23 εβδομαδων!Σαν εχθες μου φαινεται που ειδα το θετικο τεστ!!!!Ειπα αυτοι οι 3,5 μηνες που μου μενουν θα κατσω να τους ευχαριστηθω χωρις αγχος χωρις τιποτα!!

ναι εχεις δικιο καλυτερα ετσι παρα αποντες....  εχω μια φιλη μου ετσι...

σ ευχαριστω κ θ τν τηρησω γτ καποτε ελεγα δν περναει ο καιρος κ ν π τελικα μπαινω στον τεταρτο σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

ναι εχεις δικιο καλυτερα ετσι παρα αποντες....  εχω μια φιλη μου ετσι...

σ ευχαριστω κ θ τν τηρησω γτ καποτε ελεγα δν περναει ο καιρος κ ν π τελικα μπαινω στον τεταρτο σιγα σιγα...

Σου το λεω γιατι ετσι ελεγα κ εγω!!!Περασα τη πρωτη εγκυμοσυνη μου και δε καταλαβα τιποτα....ηθελα 2ο παιδακι και ελεγα να ζησω τη καθε μερα της εγκυμοσυνης μου κ τελικα παλι δεν εχω καταλαβει πως εχουν περασει 23 εβδομαδες!!!

Αφου εχουμε καλες κ υγειης εγκυμοσυνες καλο ειναι να μη αγχονομαστε και να ζησουμε τη καθε μερα....εγω οσο μπορω το κανω....βεβαια τρεχω και με το γιο μου ωστοσο οι στιγμες με τη μπεμπουλα στη κοικιτσα ειναι κυριως πταν ξαπλωσω κ ηρεμησω που με κλοτσαει συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Σου το λεω γιατι ετσι ελεγα κ εγω!!!Περασα τη πρωτη εγκυμοσυνη μου και δε καταλαβα τιποτα....ηθελα 2ο παιδακι και ελεγα να ζησω τη καθε μερα της εγκυμοσυνης μου κ τελικα παλι δεν εχω καταλαβει πως εχουν περασει 23 εβδομαδες!!!

Αφου εχουμε καλες κ υγειης εγκυμοσυνες καλο ειναι να μη αγχονομαστε και να ζησουμε τη καθε μερα....εγω οσο μπορω το κανω....βεβαια τρεχω και με το γιο μου ωστοσο οι στιγμες με τη μπεμπουλα στη κοικιτσα ειναι κυριως πταν ξαπλωσω κ ηρεμησω που με κλοτσαει συνεχεια!!!!

οποτε απολαμβανουμε οτι εχει μεινει απο εδω κ περα καλη μ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η katerinant95 είπε:

οποτε απολαμβανουμε οτι εχει μεινει απο εδω κ περα καλη μ...!!!

Εεε ναι.....εγω απολαμβανω βεβαια και τος 2 εβδομαδες που εμειναν γιατι μετα ξεκιναει σχολειο ο γιος μου και θα εχουμε ζορια!!!Οποτε απολαμβανω τις διακοπες που εμειναν και μετα περιμενουμε πως κ πως τα χριστουγεννα να ερθει η μπεμπουλας μας να κλεισουν και τα σχολεια για ξεκουραση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...
στις On 18/8/2017 at 12:42 ΜΜ, ο/η vasilenia είπε:

Καλησπέρα @morfoula21,

για ποιο λόγο να επιλέξεις κάποιο από αυτά τα 2;

Εγώ προσωπικά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη από το Αγία Όλγα και ειδικά από τον γιατρό μου.

Εξαίρετος επιστήμονας, σοβαρός και καλός άνθρωπος. Εμπνέει ασφάλεια.

Αν χρειαστείς περαιτέρω πληροφορίες, πες μου να σου δώσω τα στοιχεία του

καλησπέρα,  θα μπορούσατε να μου δώσετε να στοιχεία του γιατρού;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...