Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ 7 ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!


bourique1983

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΦΥΛΛΙΖΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΜΑΘΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ".ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΛΗ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ........ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ.........ΚΑΘΕΣΤΕ!!!!ΚΟΣΤΙΖΕΙ 300 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!:blink: :blink: :blink: ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.........ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΩΝΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΦΥΛΛΙΖΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΜΑΘΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ".ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΑΠΛΗ ΑΙΜΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 4 ΗΜΕΡΕΣ........ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ.........ΚΑΘΕΣΤΕ!!!!ΚΟΣΤΙΖΕΙ 300 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!:blink: :blink: :blink: ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.........ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΧΩΝΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου.Γερα να ειναι τα μωρα και το φυλο πιστευω ειναι το τελευταιο που νοιαζει μια εγκυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θεωρω μεγαλη απερισκεψια και το να

κανεις μια τετοια εξεταση,και να

βιαζεσαι τοσο πολυ καθως και να

επιτρεπεις στον εαυτο σου να σε εκμεταλευονται

τοιουτοτροπος...

τα 300 ευρω θα προτιμουσα να τα ψωνιζα

τρελα και παλαβα ρουχακια ή οτιδηποτε

αλλο για το μπισκοτακι μου

οτι κι αν θα ειναι αυτο.....

αγορι ή κοριτσι πραγματικα θα το αφησω για εκπληξη:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Xristos kai i Panagia!!!!!!!!!!!

Posa tha akousw akoma?

Giati?

Proswpika tha mporousa na spatalisw

kai 500e(!) . . . alla na ta SPATALISW

epeidi etsi mou'rthe. . .

OXI epeidi etsi TOUS irthe!!!!!!!!!!!!

Eksypiretei kapou auti i YPIRESIA?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...

το ποσο ειναι τοσο μεγαλο οση η περιεργεια...!!!

Η περιεργεια ομως.... εφαγε την γατα....(τα ευρακια στην προκειμενη)

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ολα αυτα ειναι προσφορα -ζητηση-ανταγωνισμος....

οποτε μην τρλαινεστε!!!! Νομος πιατσας... τελεια και παυλα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jolika εγραψε.......

Το θεωρω μεγαλη απερισκεψια και το να

κανεις μια τετοια εξεταση,και να

βιαζεσαι τοσο πολυ καθως και να

επιτρεπεις στον εαυτο σου να σε εκμεταλευονται

τοιουτοτροπος...

τα 300 ευρω θα προτιμουσα να τα ψωνιζα

τρελα και παλαβα ρουχακια ή οτιδηποτε

αλλο για το μπισκοτακι μου

οτι κι αν θα ειναι αυτο.....

αγορι ή κοριτσι πραγματικα θα το αφησω για εκπληξη;)

εγω θα προσθεσω κ κατι αλλο κ γιατι να μη ξοδεψω αυτα τα χρηματα για ρουχα η αλλα δικα μου εξοδα τωρα που ειμαι εγκυος;:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AYTO EXEI BGEI EΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΒΙΑΣΤΙΚΟΥΣ.ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΒΑΣΗ DNA ΓΙ ΑΥΤΟΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ..ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos`ifigen έγραψε:

ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΒΑΣΗ DNA ΓΙ ΑΥΤΟΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ..ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ..

μα δε νομιζω οτι στην ουσια κολλησε καμια στο

θεμα της τιμης της εξετασης,

κολλησαμε στο οτι ΕΙΝΑΙ εκμεταλευση των

αμυαλων ανθρωπων που βιαζονται να δουν αν εχουν

γιο ή κορη,μηπως και διακοσμησουν λαθος το δωματιο:P

ειναι μια αχρηστη ,ματαια εξεταση που δεν εξυπηρετει

σε τιποτα!

καλο θα ειναι στην ζωη μας οσο μπορουμε να αφηνουμε

να ενεργει και λιγο ο παραγοντας τυχη,ο παραγοντας

οτι δωσει ο καλος Θεουλης ή καλυτερα οτι φερει ο

πελαργος...:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,ανόητη ξεανόητη η εξέταση να δείτε πόσοι μέλλοντες γονείς θα τρέξουν να την κάνουν!:angry: Θα γίνει μόδα!

Εγώ προσωπικά το θεωρώ ΑΣΚΟΠΟ.Δηλαδή αν μάθουμε το φύλο του μωρού στην αυχενική διαφάνεια,στο β'επιπέδου,σε έναν απλο υπέρυχο ή για όσους θέλουν στο τόκετο,θα πάθουμε τίποτα;;;Όλα αυτοι οι δήθεν μοντερνισμοί θα μας φάνε!Ασκοπα πεταμένα λεφτά και πάντα με την πιθανότητα το αποτέλεσμα να είναι λανθασμένο.Όλα αυτά χαλάνε την μαγεία της εγκυμοσύνης και είναι πολύ κρίμα...Αφήστε που,στην 7η εβδομάδα δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί η κύηση.Δυστυχως συμβαίνουν και τα δισάρεστα των αποβολών και πολλών πολλών άλλων...Θα είναι φοβερά ψυχοφθόρο να σκέφτεσαι μετά ''η κόρη μου'' ή ''ο γιος μου''.Βέβαια αυτο ειναι ένα μεγάλο βήμα της ιατρικής και βιολογίας που σιγουρα θα μας βοηθησει να παμε μπροστα...Μακαρι ολα τα μωρακια να εχουν υγεια και αυτο θα επρεπε να αποσχολει εμας τους γονεις.Αυτα απο εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αυτό γίνεται με σκοπό τι???

Να προλάβεις να ρίξεις το παιδί αν είναι το φύλο που δεν θέλεις?

Να προλάβεις να φτιάξεις το δωμάτιο?

Εχει κάποιο νόημα αυτο? Γιατι είναι αυτο που λένε, ακόμα και το καλύτερο πράγμα σε λάθος χέρια (και με λάθος χρήση) μόνο κακό μπορεί να κάνει. Εκτος και αν πρόκειται να το χρησιμοποιήσουν ζευγάρια που παίζει κάποιο ρόλο το φύλλο στο αν ο οργανισμός της γυναίκας έχει τάση να αποβάλλει ή όχι το έμβρυο. Αλλά αυτο είναι θέμα γιατρού. Θα έπρεπε τουλάχιστον αυτη η εξέταση να γίνεται μόνο με παραπομπή γιατρού.

Τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...