Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΗΛΑΖΕΙ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.......ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.

ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΜΩΡΑΚΙ...:woohoo: ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ elpi μου, τα περασα κι εγω... η δικη μου γεννηθηκε μικρουλα και δεν ειχε πολλη δυναμη. κι επιπλεον, βγηκαμε απ' το μαιευτηριο με ικτερο, που προκαλει υπνηλια. κοιμοταν στο στηθος μου συνεχεια!!!:silly:

η μαια μου, μου ειχε πει πως ο μονος αποτελεσματικος τροπος ειναι να του τριβεις την πλατουλα! σχετικα δυνατα, δηλαδη οχι χαδι, τριψιμο!!;) επειδη λεει απο 'κει περνουν πολλα νευρα....;) σε μενα παντως, ψιλοεπιανε........;)

κουραγιο κοπελα μου!!! μεγαλωνουν γρηγορα!!!:lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα! Καταρχην να σου ζησει ο μπεμπουλης σου. Θα συμφωνησω με την mitsaki. Μονο το τριψιμο θα κανει. Οχι χαιδεμα! Μου το ειχαν πει και μενα στο μαιευτηριο.... Ευχομαι να εχεις αποτελεσματα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να του τριβεις το αυτακι, να του γαργαλας την πατουσιτσα, η χαδακια στην πλατουλα

αλλα να τα καταλαβαινει οχι να τον νανουριζεις πιο πολυ!

σε καταλαβαινω απολυτα! τα περασαμε και εμεις εχοντα παρα πολυ υψηλο ικτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει !!!!

Δεν θελω να σε απελπίσω αλλα μερικά μωρά εχουν αυτο το "στυλ" οταν τρώνε . Ετσι έκανε και η μικρή μου :) Μετά τις 40 μερες γινονται λιγο καλύτερα τα πράγματα και κανει πιο ολοκληρωμένα γευματα το μωράκι .

Σωστά ολα οσα λενε τα κορίτσια αλλα εμενα δεν με βοήθησε τιποτα ! Το μονο που μας βοήθησε ήταν να την έχω γυμνούλα χωρις πάνα . Ετσι ξυπνάνε τα μωράκια αλλα κανουν και πανω σου τα κακακια-τσισάκια τους :woohoo: :laugh: Την πατησα κανα δυο φορες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai apolita fusiologiko ta morakia eidika ton ptoto kairo na theloun na koimounte agkalia....ekei kai sto stithos niothoun sigouria, hremia kai asfalia...i alithia einai oti auto meta apo ligo kairo allazei kai meta sou loipoun autes oi stigmes. Mexri tote mporeis na baleis to morakia sou se ena sling, na to afineis epano sou na thilazei kai na koimate oso thelei kai esy na kaneis tis douleies sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry gia ta greeklish,

na elegxeis poses panes brexei to 24wro

prepei na einai 6-8 mexri na saranthsei

na zygiseis opwsdhpote to mwro twra pou egine 3 ebdomadwn, tha prepei na exei epanelthei sto baros gennhshs

apo edw kai pera prepei na bazei peripou 25 gr thn hmera kata meso oro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...