Μετάβαση σε περιεχόμενο

36 βδομαδων και λίγο αίμα


Elenh86

Recommended Posts

Καλησπέρα......πήγα σήμερα στο γιατρό όλα μια χαρά κάναμε και την τελευταία κολπική εξέταση......αλλά τώρα το απόγευμα όπως πήγα στη τουαλέτα είχα λίγο αίμα στο χαρτί κ αγχώθηκα......όπως είπα είμαι 36 κ 3 μέρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαιβε κατευθειαν στ γιατρο...μια φιλη μ π το επαθε αυτο πηγε κατευθειαν στ γιατρο κ γεννησε...δν ειναι να παιζεις..παρε επειγοντος  τηλ τν γιατρο σ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον πήρα τηλ και μου είπε να το παρακολουθήσω....ξαναπήγα τουαλέτα κ δεν είχα άλλο.....υπέθεσα ότι μπορεί να είναι από την εξέταση την κολπική αλλά στο τηλ που τον ρώτησα μου λέει δε φτάσαμε στο τράχηλο....αγχώθηκα......τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το παρακολουθεις κουκλα μου....το καλο ειναι οτι κ να γινει κατι το μωρο σ θα γεννηθει μια χαρα σ αυτη την εβδομαδα π εισαι.μην ανγχωνεσαι γ τπτ...απλα παρακολουθα το κ μην ανγχωνεσαι.τ πρωτι σ ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σ ζησει κουκλα μ...κ εγω ειμαι εγκυος 16 εβδομαδων στ πρωτο.νεα μανουλα...?σ ευχομαι να πανε ολα καλα...κ επισης να ειζαι συνεχως σ επαφη με τν γιατρο σ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη εισαι σε εβδομαδα που θα μπορουσες κ να γεννησεις παρακολουθησε αν εχεις κ πονους περιοδου ! κ φυσικα παιζει ρολο κ το αιμα .. αν ηταν λιγακι οντως ισως ηταν απο την εξεταση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...