Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Όσο μακριά και να είναι λέω χαλάλι εδώ πάω σε έναν οδοντιατρο στο μουζακι τι να κάνω έχω απελπιστη οπότε αν είναι καλός και μου κάνει το κλικ χαλάλι λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!!!Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;;;;sorry αν χανομαι αλλα περναω φαση με το ολο θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Εγω ευτυχως οδοντιατρο εχω στο απο κατω στενο...χαχαχαχα...βαριεμαιιιιιι κοριτσια...

Και εγώ βαριέμαι..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαμακουλιτσα....λογικο να σε παιενει απο κατω...αλλα σκεψου το μετα...πως ολα θα πανε καλα και θα κανεις το νινακι που θες τοσο πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι οπως τα λες Αντζελα μου αλλα δεν παυει να ειναι μια καισαρικη για να βγει απο μεσα μου ενα ινομυωμα..Δεν ρωτησα τον γιατρο μου και βλακεια μου βεβαια αν μεινω εγκυος θα γεννησω φυσιολογικα ή οχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικη μου.Μακαρι γιατι ειναι κριμα μετα απο 2 φυσιολογικες γεννες η τριτη να ειναι καισαρικη.Αν ομως χρειαζεται δεν πειραζει χαλαλι.Μολις διαβασα οτι μετα απο αφαιρεση ινομυωματος η πιθανοτητα συλληψης ειναι 70% ..Αααχχ μακαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω ακουσει και εγω ο γιατρος μου ομως μου ειπε για καισαρικη γιατι το ινομυωμα ειναι μεσα στη μητρα στην εξοδο της περιοδου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως την demistress εχουμε πολυ καιρο να την δουμε...μαλλον θα τρεχουν τα κοριτσι....ελπιζω να φανουν συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω καποιος απ τους 3 να σου κανει το κλικ για να χαλαρωσεις...αμαν βρε κοριτσια οι καλοι γιατροι εχουν γινει σαν το λαχειο πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα μια γυναικα στον πειραια ειναι και αρκετ γνωστη την εχουν και οι αδερφες μου αλλα στραβωσα μαζι της με ενα περστατικο στε που και τις 3 αδερφες μου τιε ξεγεννησε με καισαρικη και λεω εν γινεται κατι παιζει μαλλον θελει να ξεπεταει και την αλλαξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...