Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια θα αρχισω να γκρινιάζω από σήμερα καλά κρατήθηκα 22 μέρες αλλά και σήμερα 23 μέρες περιόδου.. αι σιχτιρ......!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εικαι κι εγω κοριτσια...νικη ξανα παρε..ποσο σου κραταει κανονικα θυμαμαι πως σου κραταει πολυ...συγνωμη αλλα δεν εχω καλη μνημη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Γεια σου love πως εισαι σημερα?

Τι να σου πω αν και με αντιβιωση χαλια ειμαι ακομα αρχισε και συναχι αστα να πανε!!!!!ουφ ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τόσους μετανάστες λογικό είναι..! Κορίτσια μίλησα με τον άντρα μου και είπαμε να πάρουμε και άλλες γνώμες. Από γιατρούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με η χωρις μεταναστες εγω την παταω πααααανταααα!!!!! Niki μου καλη ειναι μια αλλη γνωμη αλλα οχι πολλες την πατησα απο τις πολες το ξερεις ρωτα μια δευτερη γνωμη και αυτος που θα σου κανει κλικ και θα ειναι καλος ξεκηνα με αυτον !!!!καλη επιτυχια στην επιλογη αλλα σου ευχομαι να μην πριλαβεις  και να μεινεις εγκυος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω...Ειμαι αρκετα καλυτερα,θερμομετρουμε συνεχεια και ησυχαζω οσο εχω δεκατα...λες και αυτο με εξασφαλιζει.... Στο μυαλο μας ειναι ολα.... Ομως μιλησα και με το γιατρο μου και με καθησυχασε ...Λετε βρε κοριτσια μου σε λιγο να ανηκω στις εγκυουλες κι εγω ; Θα τρελαθω απο τη χαρα μου ,θα δωσω  χαρα στον αντρουλη μου και θα αλλαξει η ζωη μας εχοντας τοσο σπουδαιο στοχο....Ουφ ...σας ζαλισα με τα δικα μου.....Οπως και να χει εισαστε φοβερα κοριτσια με δυνανισμο ,αποψη ,τσαμπουκα και τρυφεροτητα και πραγματικα χαρηκα που εισεβαλα εστω και απροσκλητη στην παρεουλα σας.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω...Ειμαι αρκετα καλυτερα,θερμομετρουμε συνεχεια και ησυχαζω οσο εχω δεκατα...λες και αυτο με εξασφαλιζει.... Στο μυαλο μας ειναι ολα.... Ομως μιλησα και με το γιατρο μου και με καθησυχασε ...Λετε βρε κοριτσια μου σε λιγο να ανηκω στις εγκυουλες κι εγω ; Θα τρελαθω απο τη χαρα μου ,θα δωσω  χαρα στον αντρουλη μου και θα αλλαξει η ζωη μας εχοντας τοσο σπουδαιο στοχο....Ουφ ...σας ζαλισα με τα δικα μου.....Οπως και να χει εισαστε φοβερα κοριτσια με δυναμισμομο,αποψη ,τσαμπουκα και τρυφεροτητα και πραγματικα χαρηκα που εισεβαλα εστω και απροσκλητη στην παρεουλα σας.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες απροσκλητες μπηκαμε...χαχχαχα...νικη μου να πας να παρεις κι αλλη γνωμη...θυμαστε με τη φιλη μου που σας ειπα τις προαλλες ευτυχως που πηγε για δευτρη γνωμη...κοριτσια εγω πηγα στον ψαθθα καμια σχεση με αυτα που ακουγα ο ανθρωπος ηταν πολυ χαμογελαστος οτι τον ρωτησα μου απαντησε και μαλιστα εκανε και χαβαλε μς τη γραμματεα του μπροστα μου...πολυ γελιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω είμαι στη δουλειά.  Γωγω ολες καπως ετσι μπήκαμε στην παρεα! Δεν υπαρχουν απροσκλητες μόνο καλο δεχουμενες. κ μένα μ χει κάνει μεγάλο καλο αυτη η ομάδα! love μ περαστικα. Νικη μ συμφωνω με τη love.Ψαξου κ αλλου κ ψαξε για αυτο τ κλικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ συγνωμη κατα λαθος σταλθηκε δυο φορες.. Νικη μου εχει δικιο η love .Αν πας σε παρα πολλους γιατρους θα μπερδευτεις στο τελος Εκει που θα νιωσεις το κλικ μεινε .Προσωπικη μου γνωμη να μην πηγαινεις μονη σου .Και μια αλλη γνωμη βοηθαει γιατι εμεις επηρεασμενες απο πολλα ισως βλεπουμε καποια σημεια και δεν βλεπουμε καποια αλλα πιο σημαντικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Ολες απροσκλητες μπηκαμε...χαχχαχα...νικη μου να πας να παρεις κι αλλη γνωμη...θυμαστε με τη φιλη μου που σας ειπα τις προαλλες ευτυχως που πηγε για δευτρη γνωμη...κοριτσια εγω πηγα στον ψαθθα καμια σχεση με αυτα που ακουγα ο ανθρωπος ηταν πολυ χαμογελαστος οτι τον ρωτησα μου απαντησε και μαλιστα εκανε και χαβαλε μς τη γραμματεα του μπροστα μου...πολυ γελιο...

Σε ποιο μιευτιριο ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δυστυχως...ειναι στο ιασω αλλα μπορει να ειναι κ στο ρεα ηθελα να τον ρωτησω και το ξεχασα...βεβαια σου πεφτει πολυ μσκρια το ιατρειο...πατα το ονομα του στο google και μπορει να τον αναφερουν σε καποιο φορουμ να δεις σχολια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...