Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Ολα θα πανε καλα .Ετσι θα ειναι καθαρο το περιβαλλον της μητρας σου για να κανεις μωρακι .Το καλοκαιρι ειχα κανει παρομοιο χειρουργειο.Δεν ειναι τιποτα .Αναρρωνεις γρηγορα και μετα .......αρχιζει το ονειρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται.....Αλλωστε σε καθε προβλημα Μαμακουλιτσα μου το σημαντικοτερο βημα ειναι να βρεθει η αιτια που το προκαλει για να το αντιμετωπισουμε καταλληλα..... Ολη μου η θετικη ενεργεια μαζι σου....:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia! Gemati i mera simera. Apo tis 5 t apogeyma eimaste eksw. Prin misi wra gyrisame k eimai ptwma,ksapla ston kanape! Ara mamakoulitsa dedomenou oti ta alla paidakia s ta epiases grigora me t p tha s dwsei o giatros t ok borei k t idio mina na exeis ninaki! Ola kala tha pane!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εκανα την Τεταρτη τον υπερηχο και μου βρηκαν ινομυωμα 4εκ. Αυτο ειναι η αιτια που δεν εχω πιασει νινακι...

Μαμακουλιτσα σου ευχομαι καλη επιτυχια ολα να πανε καλα που θα πανε σιγουρα!!!!!!!!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Να σαι καλα Γωγω μου ? σ'ευχαριστω πολυ!!

Καλη επιτυχια Μαμακουλιτσα και ολα να σου πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επαιζα και μου αρεσε αυτη η εικονα ..Δροσερη ( μαλλον απο τα δεκατα ζεσταινομαι)χι,χι,,,,,και σας την αφιερωνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η GOGO 1 είπε:
  • Γεια σου love .Καλα εσυ ;

test2.png

Καποια ζυλεψε κερασακια ποια αραγε και γιατιιιιιι????χαχαχαα αντε να σου ερθουν και αλλα!!!!!!!!ξερεις γιατι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ δεν το ποληεχω με το τσαι με το ζορι το πινω βαζω και λιγο λεμονακι μερικες φορες αλλα και παλι μπρρρρρρρρ ανατριχιαζωωωω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καποια ζυλεψε κερασακια ποια αραγε και γιατιιιιιι????χαχαχαα αντε να σου ερθουν και αλλα!!!!!!!!ξερεις γιατι χαχα

Λες;     μακαρι...χι,χι,,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η GOGO 1 είπε:

Λες;     μακαρι...χι,χι,,,,,,

Λεω λεω!!!!!!,,,,,.....……????να σου ερθουν ωμος ποιο της εποχης φρουτα μην τρεχει και ο αντρουλης σου!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Pw pw koritsia egw t sixainomai t tsai. Eytyxws arrwstainw spania! Angela pote gyrnate monima???

Ουτε εμενα μου αρεσει αλλα δυστηχως παθενω συχνα βρογχιτιδες!!!!!!!! Μεχρι τωρα τρεις φορες απο το φθινωπορπ,!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...