Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalispera koritsia! Silvy mou sou stelnoume oli ti thetiki mas energeia. Stella m einai nwris akomi. I kolliti m ekane dyo test. Ena stin 5h mera kathysterisis k ena sti 10h. K ta dyo arnitika. Stis 20 meres ekane eksetasi aimatos k itan 7 evdomadwn egkyos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε κοριτσια ειναι οτι αυτο το τεστ λενε οτι δειχνει 5 μερες πριν την καθυστερηση...γιαυτο το εκανα...tweema δν επρεπε ειχες δικιο..αλλοι με πεισανε..θα δειξει αν θα μου ερθει η περιοδος..θα περιμενω..κ οτι γινει..sylvi μου καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ta test anixneyoun mia ormoni pou ta epipeda tis anevainoun se periotwsi egkymosynis. Se alles kopeles anixneyetai amesws meta tin emfyteyfsi kai se alles ligo argotera. Eksartatai ton organismo. Min stenaxwriesai. Makari na min sou erthei! Alla nomizw ston prwto mina prospatheiwn den eisaste?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στον πρωτο!εχουμε ακομα...απλα ξερεις οταν βλεπεις αρνητικο νιωθεις καπως μωρε..μονο το στηθος μου..μια ποναει μια δν ποναει..αυτο..κ πονο στη μεση..τπτ αλλο δν εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kserw kserw.... Apla akoume gia zeygaria poy etyxe kata lathos k epiasan k pisteyoume oti amesws molis kanoume eleythera tha piasoume me tin prwti. K gw tin prwto mina pira ayta ta test k t ekana 3 meres prin. Arnitiko. K tin alli mera adiathetisa. To klama p eriksa akomi t thymamai. Makari se sena na mi symvei ayto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω νομιζα πως θα πιασωα μεσως κι οταν το ειπα στη μαμα μου με κοροιδευε τι νομιζεις πως ειναι παιδακι μου το παιδι?και κατι τετοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια εγώ ήμουν για καφέ με μια φιλη,δουλεύουμε και μαζί... ε και καμια στιγμη πήγε ή συζήτηση στο θέμα παιδι...γενικά δεν το έχω συζητήσει ποτε γιατί δεν θέλω να το συζητάω με άλλους.. 

Με έπιασε κάτι..δεν ηξερε σε τι φαση είμαστε και τα είπαμε ε κ τώρα δεν ξέρω με έχει πιάσει κατι σαν απογοήτευση κάτι τέτοιο..νομίζω πως πρέπει να παθω αλτσχάιμερ για να μην θυμάμαι τίποτα και να μην σκέφτομαι.. να σκεφτειται οτι ουτε τα τεστακια μου δεν έχω όρεξη να κάνω, βαριεμαι να ξυπνησω πιο νωρίς τα βαριεμαι όλα..και λογικά τώρα είμαι στην 14η μέρα αλλά δεν το χω καθόλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An se agxwnei min ta kaneis. Den egine k tpt. Vges me t antrouli s gia fagito, gia poto, gia voltana xalarwseis. Logiko einai wres wres na apelpizesai. Egw simera kontepsa na valw ta klammata brosta sto giatro. To exete psaksei katholou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

An se agxwnei min ta kaneis. Den egine k tpt. Vges me t antrouli s gia fagito, gia poto, gia voltana xalarwseis. Logiko einai wres wres na apelpizesai. Egw simera kontepsa na valw ta klammata brosta sto giatro. To exete psaksei katholou?

Όχι δεν το έχουμε κοιτάξει.. τα τεστ δεν με αγχωνουν απλα επειδή όσες μέρες δουλεψα απο την Κυριακή σχολουσα αργά κ δεν έχω καθόλου χρονο να κοιμηθώ,δεν προλαβαινω με τίποτα αφού μέχρι κ τα τεστ ξεχναω..κ περίμενα πως κ πως να ξεκίνησω τα τεστ για 3-4 μηνες κ μετα να κάνουμε εξετάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις αγχομενες κοριτσαρες!!!!!!!Τι κανετε;;;;( εκτος απο το να αγχονεστε) πως μου ειστε;;;(εκτος απο αγχομενες)..Εγω να δειτε αγχος κοριτσια κανονικα περιμενω στις 2/2 εχω ενα τεστ και κρατιεμαι με νυχια και με δοντια να μην το κανω!!!Ας ηρεμησουμε ολες μαζι γιατι μας βλεπω σε σουιτα στο Δρομοκαΐτειο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prospatheite kairo? Egw den exw kanei test kamia fora. Simera pariggeila k lew na ta dokimasw ayto t mina.An k kserw panw katw pws tha kinithoume apo dw k pera. Den einai kako na kanete mia dyo eksetaseis. Oi pio polles einai aples. Apla epeidi prepei na tis kaneis se sygkekrimenes meres t kyklou mi xaneis kairo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πραγματικά δε νομίζω πως αξίζει στην μπουμπού μου να έχει έναν τέτοιο πατέρα. Δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί του. 
    • Είναι απόλυτα κατανοητα όλα αυτά που νιώθετε.. περάσαμε κ μεις μια παρόμοια κατάσταση.. περίπου στις ίδιες ηλικίες με σας κάναμε εξετάσεις γιατί προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό.. εγώ με κάποια μικροπροβλήματα διαχειρισιμα αλλά ο σύζυγος χαλια σπερμοδιαγραμματα.. σκέτη απογοήτευση.. κάποιοι άνθρωποι χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συνειδητοποιήσουν αυτό που τους συμβαίνει.. και ο άντρας μου πέρασε αυτή την άρνηση που περιγράφεις ότι είναι ανίκανος κλπ (οι περισσότεροι άντρες νομίζω έτσι αντιδρούν) και επειδή στην πίεση είναι δύσκολος ο δικός μου τον άφησα να αποφασίσει μόνος του τι θέλει να κάνει.. είχε πολύ μεγάλη λαχτάρα για παιδάκι και σε εκείνη τη φάση με βοήθησε πάρα πολύ ο γυναικολόγος μου τον οποίο ο άντρας μου ακούει σαν θεό οπότε δεν του άφησε περιθώρια.. μετά από τρεις ουρολόγους πολλές βιταμίνες και διάφορα άλλα εμεις δεν είδαμε κάποια θεαματική βελτίωση.. οι θεραπείες των αντρών είναι τρίμηνες τουλάχιστον αλλά αξίζει εννοείται να δώσεις αυτόν τον χρόνο (αφού οι δικές σου εξετάσεις είναι καλές ) καταρχήν γιατί ο κάθε οργανισμός και το κάθε πρόβλημα είναι διαφορετικό και μπορεί να δείτε βελτίωση, ομως ισχύει ότι ακόμα και εξωσωματική να κάνετε ότι διορθώνεται το κάνουμε ώστε να πάμε με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις... απλά χρειάζεται ηρεμία (όσο γίνεται) και να είστε ενωμένοι να αντιμετωπίσετε μαζί τις δυσκολίες γιατι όλα φαίνονται βουνό το ξερω.. εμείς τελικά κάναμε εξωσωματική, έχω χαμηλή αμη  δεν γινόταν να περιμένουμε άλλο και έχουμε το αγοράκι μας και σε πληροφορω ότι ο αρχικα αρνητικός άντρας μου με εχει φάει να κάνουμε προσπάθεια για δεύτερο και είναι ήδη έτοιμος (από μόνος του) να ξεκινήσει όλες τις εξετάσεις από την αρχή γιατί φυσικά δεν ξέρουμε σε τι κατάσταση βρίσκεται, έχουν περάσει και 3 χρόνια.. υπομονή και πίστη και εύχομαι να τελειώσει με τον καλύτερο τρόπο όλη η περιπέτεια σας!!!
    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...