Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ..


matakiaefh

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΑΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ 8 ΜΕΡΕΣ(ΤΙΣ ΓΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ)..ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ..ΑΑ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ ΣΤΙΣ 25-12 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Η ΧΑΖΗ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑ ΖΑΛΙΖΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΑΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ 8 ΜΕΡΕΣ(ΤΙΣ ΓΟΝΟΜΕΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ)..ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ..ΑΑ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ 1-2 ΓΕΝΑΡΗ ΣΤΙΣ 25-12 ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Η ΧΑΖΗ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ..ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑ ΖΑΛΙΖΩ...
ΑΑΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΙΩΘΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA

SE KATALAVAINO TO AGXOS OTAN THELEIS PAIDI EINAI MEGALO KATHE MHNA POU PERIMENEIS PERIODO!:dry:

AUTO POU XERO APO PROSOPIKH PEIRA EINAI OTI TO TEST TON OURON DEN DEIXNEI AMESOS PREPEI DHLADH NA EXEIS KATHYSTERHSH ENO H B-XORIAKH DEIXNEI

EGO EIXA KANEI STHN MPEMPA MOU THN HMERA POU PERIMENA PERIODO KAI BGHKE THETIKH ALLA KAI SE MIA PIO PALIA EGKYMOSYNH(POU TELIKA APEBALA) APO THN 21 MERA TOY KYKLOY KAI EIXAN BGEI H MONADES PSILA(LIGO BEBAIA GIATI HTAN NORIS)

AN AGXONESE PHGAINE KAI KANE B-XORIAKH KAI OXI TEST OURON!!

STEILE MAS TI EGINE

O ERXOMOS TOU 2009 ELPIZO NA SOU FEREI TA KALYTERA NEA THS ZOH SOU:cheer:

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI OSO AFORA TOUS PONOUS STO STHTHOS KAI MESH EGO STHN MPEMPOULA MOU MIA BDOMADA PRIN DO OTI EIMAI EGKUOS EIXA AKRIVOS TA IDIA SYMPTOMATA ME PERIODO KAI MALISTA THYMAMAI TORA KAI GELEO OTI LOGO OTI HTAN TOSO ENTONA ELEGA TOTE OTI THA KANO THN XEIROTERH ADIATHESIA GIA NA ME PONANE OLA KAI H KOILIA TOSO NORIS KAI PLAKONOMOUNA STA DEPON....KAI TELIKA DEN XANAADIATHETISA GIA 9 MHNES XIXIXI:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ,

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.Π.Χ.ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ

ΔΕΙ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝΑ

ΕΓΚΥΟΣ ΠΗΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΟΜΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ

ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΑ Η

ΑΡΧΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΝ

ΘΑ ΕΧΕΙΣ Η ΟΧΙ ΠΕΡΙΟΔΟ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΟ 2009 ΝΑ

ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!εγω προσπαθουσα σχεδον ενα χρονο για παιδακι.ειχα κυκλο 28-29 ημερων,τον μηνα που τελικα εμαθα οτι ειμαι εγκυος εγινε το εξης: αφου περασαν οι ημερες που περιμενα περιοδο,ειχα τρομερους πονους στην κοιλια χαμηλα,και καφε υγρα,ειχα απελπιστει παρα πολυ.αυτο συνεχιστηκε γαι 2-3 μερες,βεβαια κανονικο αιμα δεν ειχα.οι δικοι μου ελεγαν οτι ειμαι εγκυος και περιμενω αγορακι.τελικα πειστηκα να παρω τεστ βγηκε θετικο,μαλιστα το εκανα 2 φορες, και β-χοριακ για να ειμαι 100% σιγουρη.τωρα εχω ενα γιοκα 16 μηνων.κανε λιγο υπομονη και οχι αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη καλημέρα,πολύ άγχος βρε κορίτσι μου!!

Αφου περιμένεις 1-2 ιανουαρίου αν μπορείς κανε λίγο υπομονή εως τότε,δύο μερούλες είναι θα περάσουν :) αν όμως δεν αντέχεις κάνε μια χοριακή για να δείς σίγουρο αποτέλεσμα.

Τα τέστ του φαρμακείου εγω προσωπικά δεν τα εμπιστέυομαι.

Σου έυχομαι καλή επιτυχία και μακάρι να μας έχεις ευχάριστα νεάκια :P.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΈΡΑ κοριτσάκι, χρόνια πολλά !!!

ΒΡΕ matakiaefh μου γιατί τόσο άγχος πια?αφού είσαι στο ξεκίνημα! Το ξέρω ότι θες πολύ 1 μωράκι αλλά γιατί να κάνεις τόσο νωρίς το τεστ κ να απογοητεύεσαι τσάμπα? κ αν όντως είσαι έγκυος κ απλά έκανε λάθος το τεστ? πάλι θα μπαίνεις στην ίδια διαδικασία?

Ηρέμησε γλυκιά μου. Καταλαβαίνω την αγωνία σου αλλά περίμενε τουλάχιστον να έχεις 2-3 μέρες καθυστέρηση κ μετά το κάνεις το άτιμο το τεστ.

Φαντάζεσαι τότε χαρά?:woohoo:

αχ αχ αχ, άντε να παίρνουμε όλες σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Έφη επειδή σε καταλαβαίνω απόλυτα έτσι αισθανόμουν και εγώ έτσι ανυπομονούσα και εγώ . Πήγαινα Έπαιρνα τεστ και δέκα μέρες πιο μπροστά για να το κάνω και να δω αν όντως τα είχα καταφέρει αυτό το μηνά και θα έβλεπα την γραμμούλα στο τεστ .συμβουλή μου είναι αν θες άκουσε την να περιμένεις μέχρι την επομένη περίοδο καταλαβαίνω το ποσό πολύ θέλεις να περάσουν η μέρες για διαπιστώσεις αν είσαι εγκυουλα που σου το εύχομαι ολόψυχα κοριτσάκι να έρθει το 2009 με + αποτέλεσμα. όσο για τα συμπτώματα σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά.θα περιμένω να μάθουμε τα νέα σου!!:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΜΑΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΦΕ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ..ΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑΑ..ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟΝ ΝΕΟ ΧΡΟΝΟ..ΤΙ ΕΓΙΝΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...