Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψαχνω επειγοντως χαπια yutopar.


Recommended Posts

Καλησπερα.ειμαι εγκυος στην 30 εβδομαδα κ δω κ 2 εβδομαδες εχω εντονες συσπασεις. Μου ειχε βρει ο γιατρος μου 10 χαπια yutopar αλλα αυριο τελειωνουν κ με εχει πιασει πανικος.τα χαπια αυτα δεν κυκλοφορουν πλεον γιατι εχει γινει ανακληση της αδειας.θα σας παρακαλουσα οποια κοπελα της εχουν μεινει κ δεν τα χρειαζετε να επικοινωνησει μαζι μου.ειναι αναγκη. Ευχαριστω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.ειμαι εγκυος στην 30 εβδομαδα κ δω κ 2 εβδομαδες εχω εντονες συσπασεις. Μου ειχε βρει ο γιατρος μου 10 χαπια yutopar αλλα αυριο τελειωνουν κ με εχει πιασει πανικος.τα χαπια αυτα δεν κυκλοφορουν πλεον γιατι εχει γινει ανακληση της αδειας.θα σας παρακαλουσα οποια κοπελα της εχουν μεινει κ δεν τα χρειαζετε να επικοινωνησει μαζι μου.ειναι αναγκη. Ευχαριστω. 

Κοριτσι μου δεν γινετε καποια αλλα χαπια η μονο αυτα?????και αλλη κοπελα ζητυσε αλλα!!!!?αν πεσει κατι στην αντιλυψημου θα σε εχω στο μυαλο μου ευχομαι να σου πανε οοοοοοολα καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω. Αν εχεις καποια γνωστη που εχει γεννησει κ της εχουν μεινει χαπακια, αν ακουσεις κατι..στειλε μου.ειναι χαπια yutopar που σταματανε τις συσπασεις.καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Voula80 καταλαβαίνω την αγωνία σου κ εγώ τα ίδια περνάω πήρα 1 κουτί που βρήκα τυχαία σε φαρμακείο αλλά τώρα τελείωσε κ πρέπει να συνεχίσω οπωσδήποτε κ είμαι στην 21 εβδομάδα εύχομαι να είμαστε τυχερές να βρούμε κάπου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...