Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι απελπισμένη, και σε αναζήτηση γιατρού...


Recommended Posts

Καλημερα ειμαι καινουργια στο φορουμ και ειμαι απελπισμενη μιας και εχω κανει 4 σπερματενχισεις και μια εξωσωματικη και ακομα ψαχνω να βρω ενα γιατρο τις προκοπης, εγω και ο αντρας μου δεν εχουμε κανενα προβλημα μας ειπαν πως λεγεται ανεξηγιτη υπογονιμοτητα. Τωρα αποφασισαμε να κανουμε την δευτερη και δεν ξερω που να παω κοντεβω να τρελαθω. συγνωμη για τα ελληνικα μου μεγαλωσα αγγλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα........

2 σπερματεγχύσεις, 1 εξωσωματική σε φυσικό κύκλο και τώρα ετοιμάζονται για εξωσωματική με φάρμακα.....

Είμαι απο Κρήτη κι έχω φτάσει μέχρι Θεσσαλονίκη για αναζήτηση γιατρού!!!!Ο κάθε επόμενος μου ακυρώνει τον προηγούμενο....οπότε καταλαβαίνεις οτι σε βγάζει στην τρέλλα....

Είναι πολύ δύσκολο να σου προτείνει κάποιος γιατρό,πάντα θα ακούς καλά και άσχημα σχόλια για όλους....

Θα σου πω αυτό που μου είπε κάποια κοπέλα που έκανε 13 εξωσωματικές....καλός γιατρός είναι αυτός που θα νιώσεις άνετα μαζί του.....μόλις νιώσεις έτσι θα του έχεις και απόλυτη εμπιστοσύνη.....

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην σε πιάνει απελπισία....ειδικά αν μένεις Αθήνα έχει εξαίρετους επιστήμονες και είμαι σίγουρη οτι με λίγο ψάξιμο θα βρεις αυτό που θέλεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και εγω ειμαι στην ιδια κατασταση εχω κανει 3εξωσωματικες και τιποτα πηγα σε πολους γιατρους και στην Αθηνα σε μεγαλογιατρους αλλααααααααα τιποτα!!!!!! Ψαχνω και'γω εναν γιατρο στη Λαρισα και δεν ξερω ποιον..... Μας ειπανε πως δεν υπαρχει προβλημα και τα ριχνουνε ολα στο ανχος! Σας ευχομαι να γινει γρυγορα το ονειρο σας πραγματικοτιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love30....έχεις ταλαιπωρηθεί κι εσύ βλέπω.....

Ισχύει οτι το άγχος είναι σημαντικός παράγοντας αλλά πιστεύω οτι όταν προσπαθείς τόσο πολύ και δεν έρχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα ,δε μπορεί και κάτι παθολογικό θα κρύβεται απο πίσω.....που ίσως να μην μπορούν και οι ίδιοι οι γιατροί να το βρούν....

Κι εμένα έτσι μου έλεγαν οτι αφού οι εξετάσεις σας είναι καλές το άγχος φταίει...κι εφτασα στα 38 και τώρα να δεις άγχος που το έχω!!!!!!

Δε ξέρω στη Λάρισα τι παίζει απο Γιατρούς αλλά και στην Αθήνα τα πολύ μεγαλα κέντρα δεν τα θέλω γιατί είναι και λίγο απρόσωπα....ξεκινάω σε λίγες μέρες στου Καπετανάκη το κέντρο ,μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη γιατί είναι πρόθυμοι να απαντήσουν σε κάθε μου απορία και μιλάω και με τον ίδιο!

Άντε καλή δύναμη σε όλες μας κι όπως λέει κι ένας πολύ καλός γιατρός....εν έτη 2015 παιδιά γίνονται οτι κι αν συμβαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως kelymath ολα θα γινουν να εχουμε υπομονη αλλα ποσηηηηη πια εγω απο γιατρους τι να σου πω πως εχω περασει σχεδον ολους της πολης μου 2 στην Αθηνα και 1 στην Λαρισα!!!!!! Αααα εκανα και μια επεμβαση που δεν χρειαζοτανε στα Γιαννενα!!!!! Εμενα δεν μου ζυτησανε τις απαρετητες εξετασεις απο την αρχη και εκανα σαλπιγγογραφια μετα απο την τριτη φορα ασε απογοητευση χαμενος χρονος και ψυχολογια ποιο κατω δεν παει!!!! Σου ευχομαι να εναι αυτος ο μηνας που περιμενεις και να μας πεις τα ευχαρηστα!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love30....έχεις ταλαιπωρηθεί κι εσύ βλέπω.....

Ισχύει οτι το άγχος είναι σημαντικός παράγοντας αλλά πιστεύω οτι όταν προσπαθείς τόσο πολύ και δεν έρχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα ,δε μπορεί και κάτι παθολογικό θα κρύβεται απο πίσω.....που ίσως να μην μπορούν και οι ίδιοι οι γιατροί να το βρούν....

Κι εμένα έτσι μου έλεγαν οτι αφού οι εξετάσεις σας είναι καλές το άγχος φταίει...κι εφτασα στα 38 και τώρα να δεις άγχος που το έχω!!!!!!

Δε ξέρω στη Λάρισα τι παίζει απο Γιατρούς αλλά και στην Αθήνα τα πολύ μεγαλα κέντρα δεν τα θέλω γιατί είναι και λίγο απρόσωπα....ξεκινάω σε λίγες μέρες στου Καπετανάκη το κέντρο ,μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη γιατί είναι πρόθυμοι να απαντήσουν σε κάθε μου απορία και μιλάω και με τον ίδιο!

Άντε καλή δύναμη σε όλες μας κι όπως λέει κι ένας πολύ καλός γιατρός....εν έτη 2015 παιδιά γίνονται οτι κι αν συμβαίνει!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

παραξενο που ειναι πιο ευκολο να μιλας για κατι τοσο σοβαρο και τοσο δυσκολο με ανθωπους που δεν ξερεις!εμεις προσπαθουμε εδω και δυο χρονια και δυστηχως δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα.Καναμε τις εξετασεις μας τον Μαιο βρηκαμε το προβλημα μας και τωρα λεμε να παμε σε εκσωσωματικη,μεγαλο αγχος και ακομα μεγαλυτερος ο φοβος αλλα αν δεν υπαρχουν αλλες επιλογες! catpad που μενεις?σε ποια πολη ψαχνεις γιατρο?Εγω μενω Λαρισα και ηθελα να ρωτησω και την love30,αν φυσικα μπορεις να μου πεις, σε ποιο γιατρο εκανες εδω Λαρισα την εκσωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! βλεποντας πως ψαχνετε γιατρους θελω να σας πω πως κ γω περασα απο τη φαση που περνατε κ σας καταλαβαινω απολυτα. Προσπαθουσαμε 3 χρονια εξετασεις απειρες κ παντα ολα ηταν καλα. Ανεξηγητη υπογονιμοτητα κ μεις.. Μετα απο τρεις σπερματεγχυσεις κ δυο εξωσω τωρα εχω 2 αξιολατρευτα ζουζουνακια 10 μηνων να αλωνιζουν στο σαλονι μου. Να σκεφτεστε θετικα κ να ειστε σιγουρες πως μια μερα ολες μα ολες θα γινετε μανουλες. Με τον εναν ή τον αλλο τρόπο. Αν καποια ψαχνει γιατρο στη Θεσσαλονικη πολυ ευχαριστως να της προτεινω εκει που πηγα εγω. Οσες εχετε τη δυνατοτητα να πατε να αναψετε ενα κερακι και στην Αγ Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση στην Αθηνα. Εγω ενω τρια χρονια δεν ειχα συλλαβει ποτε 2 μηνες μετα την επισκεψη μου στο μοναστηρι της κ ενω ειχα αγορασμενα ολα τα φαρμακα για την εξωσω κ περιμενα να ερθει η περιοδος για να ξεκινησουμε ειχα καθυστερηση κ ημουν εγκυος!!!! η κυηση ηταν βιοχημικη τελικα ομως θεωρω πως ηταν ενα σημαδι οτι μπορω να τα καταφερω να μεινω εγκυος κ να μην απελπιζομαι. τον επομενο μηνα καναμε την εξωσω με τωρα εχω τα διδυμακια μου!! Υπομονη κοριτσια κ αισιοδοξια. Ολες καποια στιγμη θα γινετε μανουλες. ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

παραξενο που ειναι πιο ευκολο να μιλας για κατι τοσο σοβαρο και τοσο δυσκολο με ανθωπους που δεν ξερεις!εμεις προσπαθουμε εδω και δυο χρονια και δυστηχως δεν ειχαμε κανενα αποτελεσμα.Καναμε τις εξετασεις μας τον Μαιο βρηκαμε το προβλημα μας και τωρα λεμε να παμε σε εκσωσωματικη,μεγαλο αγχος και ακομα μεγαλυτερος ο φοβος αλλα αν δεν υπαρχουν αλλες επιλογες! catpad που μενεις?σε ποια πολη ψαχνεις γιατρο?Εγω μενω Λαρισα και ηθελα να ρωτησω και την love30,αν φυσικα μπορεις να μου πεις, σε ποιο γιατρο εκανες εδω Λαρισα την εκσωσωματικη?

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!!Δεν εκανα στη Λαρισα στην Αθηνα εκανα 3 φορες στη Λαρισα πηγα στον Αλεξανδρη αλλα απλα για να δω τη θα μου πει αλλα εμαθα πως σαν εργαστυριο το Ιασω δεν ειναι αξιοπιστο....εχει και ιατριο εξω...εγω την πατησα απο πολους και μαλλον σκεφτομαι για το πανεπ. Λαρισας ακουσα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! βλεποντας πως ψαχνετε γιατρους θελω να σας πω πως κ γω περασα απο τη φαση που περνατε κ σας καταλαβαινω απολυτα. Προσπαθουσαμε 3 χρονια εξετασεις απειρες κ παντα ολα ηταν καλα. Ανεξηγητη υπογονιμοτητα κ μεις.. Μετα απο τρεις σπερματεγχυσεις κ δυο εξωσω τωρα εχω 2 αξιολατρευτα ζουζουνακια 10 μηνων να αλωνιζουν στο σαλονι μου. Να σκεφτεστε θετικα κ να ειστε σιγουρες πως μια μερα ολες μα ολες θα γινετε μανουλες. Με τον εναν ή τον αλλο τρόπο. Αν καποια ψαχνει γιατρο στη Θεσσαλονικη πολυ ευχαριστως να της προτεινω εκει που πηγα εγω. Οσες εχετε τη δυνατοτητα να πατε να αναψετε ενα κερακι και στην Αγ Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση στην Αθηνα. Εγω ενω τρια χρονια δεν ειχα συλλαβει ποτε 2 μηνες μετα την επισκεψη μου στο μοναστηρι της κ ενω ειχα αγορασμενα ολα τα φαρμακα για την εξωσω κ περιμενα να ερθει η περιοδος για να ξεκινησουμε ειχα καθυστερηση κ ημουν εγκυος!!!! η κυηση ηταν βιοχημικη τελικα ομως θεωρω πως ηταν ενα σημαδι οτι μπορω να τα καταφερω να μεινω εγκυος κ να μην απελπιζομαι. τον επομενο μηνα καναμε την εξωσω με τωρα εχω τα διδυμακια μου!! Υπομονη κοριτσια κ αισιοδοξια. Ολες καποια στιγμη θα γινετε μανουλες. ΟΛΕΣ!

Γεια σας κοριτσια! βλεποντας πως ψαχνετε γιατρους θελω να σας πω πως κ γω περασα απο τη φαση που περνατε κ σας καταλαβαινω απολυτα. Προσπαθουσαμε 3 χρονια εξετασεις απειρες κ παντα ολα ηταν καλα. Ανεξηγητη υπογονιμοτητα κ μεις.. Μετα απο τρεις σπερματεγχυσεις κ δυο εξωσω τωρα εχω 2 αξιολατρευτα ζουζουνακια 10 μηνων να αλωνιζουν στο σαλονι μου. Να σκεφτεστε θετικα κ να ειστε σιγουρες πως μια μερα ολες μα ολες θα γινετε μανουλες. Με τον εναν ή τον αλλο τρόπο. Αν καποια ψαχνει γιατρο στη Θεσσαλονικη πολυ ευχαριστως να της προτεινω εκει που πηγα εγω. Οσες εχετε τη δυνατοτητα να πατε να αναψετε ενα κερακι και στην Αγ Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρυση στην Αθηνα. Εγω ενω τρια χρονια δεν ειχα συλλαβει ποτε 2 μηνες μετα την επισκεψη μου στο μοναστηρι της κ ενω ειχα αγορασμενα ολα τα φαρμακα για την εξωσω κ περιμενα να ερθει η περιοδος για να ξεκινησουμε ειχα καθυστερηση κ ημουν εγκυος!!!! η κυηση ηταν βιοχημικη τελικα ομως θεωρω πως ηταν ενα σημαδι οτι μπορω να τα καταφερω να μεινω εγκυος κ να μην απελπιζομαι. τον επομενο μηνα καναμε την εξωσω με τωρα εχω τα διδυμακια μου!! Υπομονη κοριτσια κ αισιοδοξια. Ολες καποια στιγμη θα γινετε μανουλες. ΟΛΕΣ!

Να τα χερεσε τα ζουζουνια σου και να ειναι παντα με υγεια και ευτυχησμενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Να τα χερεσε τα ζουζουνια σου και να ειναι παντα με υγεια και ευτυχησμενα!!!!

Σε ευχαριστω πολυ και εσυ συντομα να εχεις θετικο τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!σ'ευχαριστω Love30 μακαρι να μας βοηθησει η χαρη της Παναγιας και να αποκτησουμε ολες τα μωρακια μας.ma2ma2ka να τα χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου...ειναι τοσο θετικο να ακους απο γυναικες που εχουν περασει τα ιδια οτι πηγανε ολα καλα και μαλιστα με διδυμα διπλη η χαρα!!!Εμενα η γιατρος που πηγαινω ειναι αρκετα καλη και κυριως της εχω εμπιστοσυνη νομιζω οτι αλλιως δεν μπορεις να προχωρησεις και ποσο μαλλον την πρωτη φορα που κανεις.                          love30 για το παν/κο εδω στην Λαρισα εχω ακουσει και γω πολλη καλα πραγματα κ για τους δυο γιατρους που κανουνε εκσωσωματικες ειναι λενε καπως αυστηροι και απομακροι καθοτι καθηγητες και οι δυο αλλα εχουν πολλη καλα αποτελεσματα.και γω το σκεφτηκα να κανω εκει αλλα λεω να κανω μια προσπαθεια με την γιατρο μου πρωτα και μακαρι να μην χρειαστει μετα.

καλη βδομαδα να εχουμε και καλη δυναμη σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!σ'ευχαριστω Love30 μακαρι να μας βοηθησει η χαρη της Παναγιας και να αποκτησουμε ολες τα μωρακια μας.ma2ma2ka να τα χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου...ειναι τοσο θετικο να ακους απο γυναικες που εχουν περασει τα ιδια οτι πηγανε ολα καλα και μαλιστα με διδυμα διπλη η χαρα!!!Εμενα η γιατρος που πηγαινω ειναι αρκετα καλη και κυριως της εχω εμπιστοσυνη νομιζω οτι αλλιως δεν μπορεις να προχωρησεις και ποσο μαλλον την πρωτη φορα που κανεις.                          love30 για το παν/κο εδω στην Λαρισα εχω ακουσει και γω πολλη καλα πραγματα κ για τους δυο γιατρους που κανουνε εκσωσωματικες ειναι λενε καπως αυστηροι και απομακροι καθοτι καθηγητες και οι δυο αλλα εχουν πολλη καλα αποτελεσματα.και γω το σκεφτηκα να κανω εκει αλλα λεω να κανω μια προσπαθεια με την γιατρο μου πρωτα και μακαρι να μην χρειαστει μετα.

 

καλη βδομαδα να εχουμε και καλη δυναμη σε ολες....

Στο ευχομαι να μην ξανακανεις και να ειναι μονο οταν θα θες εσυ να κανεις και δευτερο μωρακι!!!!!!Το εχω ακουσει και εγω πως ειναι απομακροι αλλα πηγα και σε ιδιοτικα και τα ειδα !!!!Πηγα και σε ερναν γιατρο και μωλης του ειπα πως εχω κανει 3 εξωσωματικες δηθεν εκανε πως εβλεπε τις εξετασεις (που ηταν ολες καλες )και μου ειπε αμεσως ααα θα κανουμε εξωσωματικη και θα εχουμε και επιτυχια!!!!!αυτο κανεις δεν μπορει να το προβλεψει!!!!!αλλα μαλον μας περνανε για χαζους τι να πω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!σ'ευχαριστω Love30 μακαρι να μας βοηθησει η χαρη της Παναγιας και να αποκτησουμε ολες τα μωρακια μας.ma2ma2ka να τα χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου...ειναι τοσο θετικο να ακους απο γυναικες που εχουν περασει τα ιδια οτι πηγανε ολα καλα και μαλιστα με διδυμα διπλη η χαρα!!!Εμενα η γιατρος που πηγαινω ειναι αρκετα καλη και κυριως της εχω εμπιστοσυνη νομιζω οτι αλλιως δεν μπορεις να προχωρησεις και ποσο μαλλον την πρωτη φορα που κανεις.                          love30 για το παν/κο εδω στην Λαρισα εχω ακουσει και γω πολλη καλα πραγματα κ για τους δυο γιατρους που κανουνε εκσωσωματικες ειναι λενε καπως αυστηροι και απομακροι καθοτι καθηγητες και οι δυο αλλα εχουν πολλη καλα αποτελεσματα.και γω το σκεφτηκα να κανω εκει αλλα λεω να κανω μια προσπαθεια με την γιατρο μου πρωτα και μακαρι να μην χρειαστει μετα.

καλη βδομαδα να εχουμε και καλη δυναμη σε ολες....

Σε ευχαριστω πολυ! γι αυτο σας εγραψα την ιστορια μου για να περνετε δυναμη κ να ειστε αισιοδοξες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα. Πρώτη φορά σχολιάζω σε forums και ελπίζω και εγώ να βρω ακρη αλλά και να βοηθήσω. Δεν ξέρω αν κάνει να πώ ονόματα γιατρών αλλά έχω δύο πολύ καλούς στο θέμα των εξωσωματικών. Αν Θέλει κάποια ας με βρει στο φβ και να τις πω λεπτομέρειες. Στεφανίδου Ευτυχία είναι το όνομά μου. Εύχομαι και ελπίζω όλες μας να έχουμε τα αποτελέσματα που επιθυμούμε. Ο ένας γιατρός είναι Πειραιά και ο άλλος Χαλάνδρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα. Πρώτη φορά σχολιάζω σε forums και ελπίζω και εγώ να βρω ακρη αλλά και να βοηθήσω. Δεν ξέρω αν κάνει να πώ ονόματα γιατρών αλλά έχω δύο πολύ καλούς στο θέμα των εξωσωματικών. Αν Θέλει κάποια ας με βρει στο φβ και να τις πω λεπτομέρειες. Στεφανίδου Ευτυχία είναι το όνομά μου. Εύχομαι και ελπίζω όλες μας να έχουμε τα αποτελέσματα που επιθυμούμε. Ο ένας γιατρός είναι Πειραιά και ο άλλος Χαλάνδρι. 

Καλημερα!!!!Αυτος ςτο Χαλανδρι ειναι μεγαλογιατρος?? Γιατι ειχα παει και εγω σε εναν και απο αυτον ξεκηνησανε ολα τα προβληματα γιατι μου τα εκανε ολα αναποδα!!!!! Αλλα ειπαμε  για καθε γυναικα ειναι διαφορετικος ο γιατρος που της ειναι ο ιδανικος και της κανει το κλικ!!!!Εσυ εχεις κανει εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κλινική ¨Γένεσης¨" αν την έχεις ακουστά. Εγώ έκανα άλλο χειρουργείο εκεί αλλά η κολλητή της αδερφής μου μετά από 7 αποτυχημένες προσπάθειες σε διάφορους γιατρούς εκεί κατέληξε και ήταν ο μοναδικός που ενώ δεν πέτυχε η πρώτη που είχε κάνει μαζί του δεν την άφησε και έψαξε τους λόγους και η δεύτερη ήταν πετυχημένη. Τώρα έχει ένα μπόμπιρα που δίνει και τη ζωή της γι αυτόν. Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες πες μου. ΑΑΑ και αυτός από τον Πειραιά είναι ο γιατρός μίας συναδέλφου μου και αυτή μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές και 3 σπερματενχίσεις σε αυτόν πήγαν όλα καλά. Και έχει στείλει κ άλλους εκεί και ήταν κ για τους άλλους πετυχημένα "Μίτωση" λέγεται και ο γιατρός Αρκούλης. Στο Γένεσις να μιλήσεις με τον ίδιο τον κ. Πάντο. Αυτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι κλινική ¨Γένεσης¨" αν την έχεις ακουστά. Εγώ έκανα άλλο χειρουργείο εκεί αλλά η κολλητή της αδερφής μου μετά από 7 αποτυχημένες προσπάθειες σε διάφορους γιατρούς εκεί κατέληξε και ήταν ο μοναδικός που ενώ δεν πέτυχε η πρώτη που είχε κάνει μαζί του δεν την άφησε και έψαξε τους λόγους και η δεύτερη ήταν πετυχημένη. Τώρα έχει ένα μπόμπιρα που δίνει και τη ζωή της γι αυτόν. Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες πες μου. ΑΑΑ και αυτός από τον Πειραιά είναι ο γιατρός μίας συναδέλφου μου και αυτή μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές και 3 σπερματενχίσεις σε αυτόν πήγαν όλα καλά. Και έχει στείλει κ άλλους εκεί και ήταν κ για τους άλλους πετυχημένα "Μίτωση" λέγεται και ο γιατρός Αρκούλης. Στο Γένεσις να μιλήσεις με τον ίδιο τον κ. Πάντο. Αυτά.

Σευχαριστω  αλλα και εγω πηγα στν Παντο βρηκα τον ιδιο και μου ειπε πρεπει να κανουμε αφερεση σαλπιγγας γιατι ειναι υδροσαλπιγγα και θα εχουμε προβλημα !!!!!!!πηγα εκανα αφερεση οχι Αθηνα στα Γιαννενα (ειχα γνωστο) κανω μετα αλλη μια σαλπιγγογραφια να δω που βρισκομαστε και μου λεει ο γιατρος που ειχα κανει την σαλπιγγογραφια γιατι την εβγαλες δεν χρειαζοτανε ηταν κλοιστει..........ειπε ακριβως δεν χρειαζοτανε στην εκλεισε ο θεος!!!!!!!!!!!! Εγω τις 3 εξωσωματικες τις εκανα στην embio!!!!!!!!ευχαριστω πολη πολη σε κουρασα εεε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κοριτσι μου γιατί να με κουράσεις? Τι να πω εγώ άλλο χειρουργείο έκανα κ έμεινα ευχαριστημενη. Η φίλη της αδερφης μου περασε πολλά κ μόνο εκεί βρήκε σωτηρία αλλά κ ο άλλος στο Πειραιά είναι καλός φαντασου ότι η συνάδελφός μου έκανε δύο σε άλλους κ ο ενας της είχε βάλει νερό. Ασε στεναχώρια. Τες πα αλλα στον Αρκουλη πηγαν όλα καλά. Ότι θες πες μου αν μπορώ να βοηθήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κοριτσι μου γιατί να με κουράσεις? Τι να πω εγώ άλλο χειρουργείο έκανα κ έμεινα ευχαριστημενη. Η φίλη της αδερφης μου περασε πολλά κ μόνο εκεί βρήκε σωτηρία αλλά κ ο άλλος στο Πειραιά είναι καλός φαντασου ότι η συνάδελφός μου έκανε δύο σε άλλους κ ο ενας της είχε βάλει νερό. Ασε στεναχώρια. Τες πα αλλα στον Αρκουλη πηγαν όλα καλά. Ότι θες πες μου αν μπορώ να βοηθήσω. 

Πως καταλαβε πως της εβαλε νερο!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν υπαρχει εμπιστοσυνη πουθενα βρε παιδι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τις εξετάσεις που της έκανε ο Αρκουλής μετά που την ανέλαβε.

Καλημέρα love30. Άσε έχω ακούσει πάρα πολλά!!

Τι να πεις παρα πολλα γινονται εγω εχω σταματησει αυτον τον καιρο γιατι δεν εχω ψυχολογια και παιζει σημαντικο ρολο!!!Κουραστικα πανω απο 10 χρονια προσπαθω και καπου τα μισα με γιατρους και εξωσωματικες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...