Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 μερες καθυστερηση...


Papitsaa

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!:)πρωτη φορα στο φορουμ! Εχω πολυ πολυ αγχος απο χθες κ θελω να μοιραστω μαζι σας αυτο που με απασχολει..Μ τον συντροφο μου εχουμε ελευθερες επαφες αν κ δε προσπαθουμε ακομα για μωρακι.Ο κυκλος μου ειναι σταθερος κ σπανια καθυστερει λιγες μερες..εχω κυκλο 31-32 μερες, σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης κ το μονο που εχω ειναι μικρα πονακια χαμηλα εδω κ 5 μερες κ 37 θερμοκρασια,συνηθως ποναω την μερα που ερχεται αντε μια μερα πριν..σημερα εκανα ενα τεστ της hometest κβγηκε αρνητικο αλλα οχι με τ πρωτα πρωϊνα,αυτον το μηνα ειχαμε ενα "ατυχημα"την 21η μερα γι αυτο πιστευω πως μπορει να ειναι νωρις για να δειξει τεστ σιγουρα, εσεις τι λετε? Το παραξενο ειναι πως 3 μερες πριν αλλα κ πριν λιγο εκανα ενα τεστ ωορηξιας τηςιδιας εταιριας για πλακα κ βγαινει γραμουλλα λιγοπιο αχνη απο τη γραμμη ελεγχου..εχω μπερδευτει..:?: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου στα τεστ ωορηξιας αυτής της εταιρίας βγαίνει αυτή η αχνη γραμμουλα κ αυτό το λαμβάνεις ως αρνητικο αρα δεν ειναι οτι έχεις ωορηξια . ΑΣΕ να περάσουν οι μερες άμα δεν σου έρθει ξανάκανε . Ε λογικά δεν ειςαι μήπως έχεις αγχωθεί ?? πάντως για σιγουριά ξανάκανε σε κανά δυο μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει να αλλαζει κ ο κυκλος..θα δειξει.. Απλα εχω ακομα υποψια γτ το τεστ λεει 10 μερα απο την εμφυτευση κ για μενα δεν εχουν περασει ακομα...αν συνεχιστει θα παρω κ ενα clear να το σιγουρεψω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...