Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω Να Χαρω Και Δεν Μπορω (Εγκυμοσυνη Και Φοβος)


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια χαθηκαμε...ευχομαι να στε καλα ,λοιπον το θεμα μου ειναι πως εμαθα στις 2 δεκεμβριου πως ξαναεμεινα εγκυος 5 μηνες μετα απο παλλινδρομη κυηση...ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ πηγα για υπερηχο και στις 6 +2 ακουσαμε την καρδουλα του...μετα απο καμια βδομαδα πηγα παλι για υπερηχο και ενω με βρηκε 7+3 το εμβρυο εχανε στν αναπτυξη του 4 μερες μου ειπε αλλα εγω ειδα πως ηταν 6+3 υπερηχογραφικα ,εκεινος ηταν πολυ ηρεμος λεγοντας μου οτι επειδη εχω αστατο κυκλο αργησε η συλληψη...φυσικα και δεν παω κοντρα στις αποψεις των ειδικων μα Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ...πηγα την παρασκευη και αυτος μου λεει να ξαναπαω στις 10 γεναρη για να τσεκαρουμε το νινι αλλα και τν τραχηλα ο οποιος εχει μικρηνει υπερβολικα και ισως μετα την αυχενικη αν πανε ολα κατευχην παμε για περιδεση...ο φοβος μ ειναι ο εξης μηπως αρχιζει να παλλινδρομει μονο που το γραφω στεναχωριεμαι οχι να το ξαναπαθω κιολας...τι θα κανω πειτε μ ν περιμενω η να παω για υπερηχο ξανα φοβαμαι φοβαμαι φοβαμαι, εχει συμβει σε καμια και πως εξελιχτηκε βοηθεια σας ικετευω και ο θεος να σας ανταμειψει για το καλο που θα μου κανετε....σας φιλω και περιμενω ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι και δουλειες κανω και φωναζω γτ με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου δεν ξερω παντως εχτες δεν αντεξα και πηγα και το ακουσα .........τι γλυκια μελωδια βρεεε,ευχαριστω για την απαντηση

Απλα φοβαμαιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...