Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσακια μου...νικη μου μην απογοητεύεσαι θα έρθει το νινάκι και εγώ είχα το μαιο καθυστέρηση 17μερες και βγηκαν ολα αρνητικα και διαπιστώσαμε οτι εφταιγε η ορμόνη Προλακτίνη ήταν ανεβασμένη 20 μονάδες απο το ανώτατο όριο και μ έδωσε να κάνω αγωγή για να επανέλθει η περίοδος στο φυσιολογικο.. 

Όλα  θα πάνε τέλεια μην πέφτεις. και να χαίρεσαι τον αντρούλη σ σήμερα δεν εχει γενέθλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ειναι σε ευχαριστώ πολυ..! Θελω να συζητήσω με τον γιναικολογο μου για εξωσωματική. Η το αλλο που περνουν το σπερμα του αντρα και το φιτεβουν στο οαριο τις γιναικας τι λετε να το συζητήσω η οχι ακομη? 9 μηνες εχουμε απογοητευτεί τέλειος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα μην τρελενεσαι ειναι νωρίς ακόμα μπορει να είναι αγχος..!! Και εγω δεν πιστευα οτι μπορεί να επηρεάσει τοσο το αγχος.!!!

Ηρέμησε και μίλα με τον γιατρό σου οτι σε ανησυχεί απλα και τι μπορούμε να κάνουμε. εκανες ορμονολογικες εξετάσεις κοπέλα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παντα εχω κανει εδω και μηνες και μου βρικε λιγο αφξιμενο τον θηριώδη και το κιταξα και μου εδωσε φαρμακευτικη αγογη μεχρι να κανουμε παιδακι και μου εχει δωσει αυτα που δεινει σε μια έγκυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο καιρο τα παίρνεις ηρεμησε κοπελα μ και χαλαρωσε διακοπες θα πατε? (τα λεω σε σενα να τα ακουω και εγω αν και εχω χαλαρωση πλεον)

 

Ολά θα πανε καλα...και το πιστευω θα γινουμε ολες μανουλες..ερχεται...η σειρα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν το πολυσυζηταω και δεν το σκεφτομαι εκτος απο οταν ειναι να ερθει η περιοδος μ!! Απλα μπανακια και ηρεμια! θα παμε σαλαμινα εχουμε σπιτι μπροστα στην θαλασσα και θα αραξουμε εκει δεν υπαρχουν λεφτα για πεταμε..!! Που μενετε κοριτσια μπορουμε να κανονισουμε μια συνταντηση ή ενα μπανακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εχεις την θάλασσα δίπλα εχω μια θεια μ εκει...! Εγω ανω λιοσια πλεον απο τοτε που παντρευτηκα αλλα εμενα παλια κορωπι!! face εχει κοριτσια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου μολις διάβασα τα νεα σου..μην απογοητεύεσαι κοριτσάκι μου..η ξαδέρφη μου προσπαθούσαν για 11 μήνες κ τιποτα μεχρι που πήρε απόφαση να παει για εξωσωματική!ε αυτο ήταν..έμεινε εγκυος πριν ξεκινήσει τη διαδικασία!ειμαι σίγουρη πως ολα θα πανε καλα γιατι βλεπω ποσο πολυ το θέλεις!εσυ ellisaki ποτε δεν περιμένεις να αδιαθετησεις;;;

Didaki ασε με αυτα τα πολιτικά!κ ο άντρας μου ολη την ωρα μέσα στο άγχος ειναι κ μου λεει διαφορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mammy αυτα τα πολιτικά εχουν αγχοση και τον αντρα μου και τα πεθερικα μου και τους γονείς μου μονο εγω δεν εχω αγχος για αυτα. Λεω οτι να γίνει θα γίνει οχι μονο σε εμας σε ολους. Αρα και να αγχοθουμε τι θα καταφερουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • εγώ έχω στην κοιλιά και εσωτερικά στα μπούτια! ελπίζω να αποχρωματισυουν... όχι εγω δεν βάζω τίποτα οταν θηλάζω! για πιο λόγο να βάλουμε; έχεις ακούσει κάτι;
    • Κορίτσια καλημέρα και από μένα! @Barbiee εγώ έχω στους μηρούς μπόλικες αλλά είναι λευκές όπως της @Katiana1987 στο στήθος στο κάτω μέρος έχω μεγάλες και σκούρες από την εγκυμοσύνη.  Ο γιατρός είπε ότι θα αποχρωματιστουν οπότε και για τις δικές σου το ίδιο θα ισχύει  Κορίτσια στο στήθος όσες θηλαζετε βάζετε καμία κρέμα ή κάποιο λαδάκι; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κορίτσια συνεχίζω και βάζω κρέμες. Αναπλαστική στην τομή και για σύσφιξη/ραγάδες στην κοιλιά και τους μηρούς. Εγώ μόνο στο εξωτερικό των μηρών (όλως περιέργως) έχω βγάλει αλλά είναι άσπρες και μικρούλες, οπότε και να μείνουν δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τη μαύρη γραμμή την έχω κι εγώ ακόμα κι ο αφαλός δεν έχει επανέλθει ακόμα τελείως.  Όσο για το αίμα μόνο εχθές είχα. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε πως είχε είναι ψευδοπερίοδος ή το τέλος από τα λόχεια. Αφού δεν έκανα υπέρηχο στις 40 μέρες δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά. Μόνο αν με πιάσει αιμορραγία μου είπε να πάω στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο αλλιώς να μην ασχοληθώ καν. Απο τη στιγμή που δεν έχω σύντροφο για να μας επηρεάζει στο θέμα σεξ/προφύλαξη... δε μας νοιάζει. 
    • Καλημέρα κορίτσια μου, Εγώ μέχρι και τη μέρα της γέννας δεν είχα ούτε μια αλλά βέβαια έβαζα κρεμούλες και λαδάκια...Βγαίνοντας από το νοσοκομείο στην κοιλιά μου κάτω από τον ομφαλό είχα μεγάλες κόκκινες...είχα πει θα τις φροντίσω αλλά προφανώς και δε προλαβαίνω...Τώρα δε βάζω τίποτα αλλά βλέπω ότι μέρα με τη μέρα ξεθωριάζουν...Δε θα σου πω ψέματα,με ενοχλούν πάρα πολύ αλλά τι να κάνουμε ?δε πειράζει θα τι ξεπεράσουμε και αυτό 🦋
    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...