Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Μακαρι και σας το εύχομαι εμενα δεν θελουμε ακομη για να δουμε πως θα παει ο θιροηδης και αν παει καλα να με ξανα εξετάσει να δουμε και αν ειναι ολλα οκ και θα εχουμε και το οκ του ενδοκρινλογου τοτε θα παμε για εγκυμοσύνη. Αλλά δεν θα σταματησουμε της προσπαθείες. Κοριτσια μακαρι να μείνετε το συντομοτερο.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!ειμαι καινουργις στην παρέα σας..θελω τη βοήθεια σας..εχω ενα γιο 2μιση χρόνων..τον Σεπτέμβριο έμεινα εγκυος με την πρώτη προςπαθεια..μετα απο μια μεγάλη περιπέτεια έχασα τελικα το μωράκι μου και κινδύνευσα κ η ίδια..ευτυχώς είχα καλο γιατρό κ με έσωσε τελευταία στιγμή..τελικα διαγνώστηκα με θρομβοφιλια κ θα κανω ενέσεις σε επόμενη εγκυμοσύνη..στο θέμα μου τωρα..ο γιατρός μας εδωςε το οκ για αρχή των προςπαθειων...εχω κύκλο 29-31 ημερών..τελευταία περίοδος 9/4..έκανα τεστ χτες κ σημερα το πρωί..αρνητικά και τα δυο..εχω λέτε καμία ελπίδα η να το βγάλω απο το μυαλό μου;;επαφές είχαμε 16,18,19,21 κ 23..συγνώμη αν σας κουράζω με το μεγάλο μνμ αλλα δεν εχω που άλλου να τα πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ για την άμεση απαντηση..clear blue τα οποία ξέρω οτι εινα ευαίσθητα αρκετά..αυτα είχα κανει κ στις άλλες δυο εγκυμοσύνες δυο μερες πριν μάλιστα κ είχα αμέσως θετικό αποτέλεσμα..αχνό αλλα θετικό..γι αυτο με εχει πάρει απο κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου καλώς ήρθες , και εγωισμό κύκλο 28 ημερών εκανα σήμερα αρνητικο , εσυ όμως έχεις μεγαλύτερο αρα μήπως να το επαναλαμβάνες σε λίγες μερες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά περιμενω σημερα..αλλα μετα την απόξεση ο κύκλος μου δεν ειναι πολυ σταθερός..φτάνει κ μεχρι 31 μερες..πίστευα πολυ στα clear blue..οτι ειναι πολυ έγκυρα κ δείχνουν κ δυο μερες πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πρώτος μήνας ειναι...θα με πείτε ανυπόμονη κ αχάριστη αλλα βρε κορίτσια μετα απο 7 μήνες χωρίς προσπάθεια η επιθυμία μου ειναι πολυ μεγάλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki τραγική δεν λες τίποτα..κ εσυ ε;;έμαθες γιατι;έκανες εξετάσεις;συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη απο ενδιαφέρον ρωτάω..Niki μου όποτε πρεπει καλώς να σου έρθει κ σενα...σας ευχαριστω πολυ κορίτσια για τις απαντήσεις σας..τελικα αδιαθέτησα πριν λιγο...δεν με πείραξε τόσο όσο περίμενα..ήδη σκέφτομαι τον άλλο μήνα..:-))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλημερα! είμαι να σκασω! ειμαι στην 19η μερα του κυκλου.. απο το πρωι εχω πονακια και τσιμπηματακια χαμηλα στην κοιλια αλλα οχι συνεχομενα.. επισης παρατηρησα και λιχο ανοιχτοχρωμα αιμα στο χαρτι (πω πω συγνωμη για τη περιγραφη!!), επισης και το στηθος μου εδω και τρεις μερες περισσοτερο πρησμενο απο οταν περιμενω περιοδο ... μπορει να ειναι συμπτωμα εμφυτευσης του γονιμοποιημενου ωαριου ολο αυτο? είχαμε επαφές 12η, 14η, 15η και 17η μερα... ειναι πολυ νωρις για περιοδο και δε μου εχει ξανατυχει... και προφανως ειναι και νωρις για τεστ ή χοριακη ετσι δεν είναι?? τι μου συμβαινει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ mammy ναι τα εκανα όλα βιοψια καρυοτυπο ιστολογική και σε μένα θρόμβο φιλία κ νκ . Το έμβρυο ήταν υγιές κι εγω το ίδιο . Το μόνο κατι παράγοντες θρόμβο φιλίας οι οποίοι όμως ειναι δευτερευόντεδ κ δεν δικαιολογούν αποβολη , συμπερασματικά»

ενδομητριος θάνατος χωρίς παθολογικά ευρήματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλα σημερα ολη μερα ο μικρός με εχει πεθάνει!!!εμενα didaki ξεκίνησε το αιμα μετα απο ενα ατύχημα που είχα στις σκάλες του σπιτιού κ έπαθα την αποκόλληση..όποτε δεν υπήρχε λόγος να κανω εξετάσεις για το θάνατο του εμβρύου..έπαθε τεράστια αποκόλληση κ ήταν αδύνατο να μπορέσει να επιβιώσει..την θρομβοφιλια την έκανα γιατι την εχει κ η αδερφή μου,όποτε μου είπε ο γιατρός να την κανω πριν μείνω εγκυος κ να τελικα που εχω κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...