Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εσυ κανεις σαν τον αντρα μου καθε μερα ανοιχτα για να παει για κουρεμα και θυματε πααααντα οταν ειναι κλοιστα χαχαχα !!!!!!αυριο super market!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει τζαμπα ο χορος με ταχριστουγεννιατικα τραγουδια!!!!!ειχα πει πως δεν θα σου ξαναπω να πας στο γιατρο για μην σου γινω βαρος αλλα τωρα που καταλαβα πως φοβασε και λιγο τους γιατρους  δεν εχει περιοδο χαριτος θα σε πριζω καθα μερα!!!!! τελος θα πας στο γιατρο ………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει τζαμπα ο χορος με ταχριστουγεννιατικα τραγουδια!!!!!ειχα πει πως δεν θα σου ξαναπω να πας στο γιατρο για μην σου γινω βαρος αλλα τωρα που καταλαβα πως φοβασε και λιγο τους γιατρους  δεν εχει περιοδο χαριτος θα σε πριζω καθα μερα!!!!! τελος θα πας στο γιατρο ………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι τραβαμε για να γινουμε μανουλες(ή να ξαναγινουμε)Μηπως ξερετε τιποτα για βοτανα που βοηθουν στη συλληψη ή αν ξερετε κολπα απο την γιαγια ή της μαμας σας;;Εγω δεν εχω καμια τις εχω χασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι τραβαμε για να γινουμε μανουλες(ή να ξαναγινουμε)Μηπως ξερετε τιποτα για βοτανα που βοηθουν στη συλληψη ή αν ξερετε κολπα απο την γιαγια ή της μαμας σας;;Εγω δεν εχω καμια τις εχω χασει...

εγγωμονο ξερω οταν τελειώσει ο αντρας να βγενει και να ξανά μένει η μαμά μου το είπε και ψιλά τα πόδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει τζαμπα ο χορος με ταχριστουγεννιατικα τραγουδια!!!!!ειχα πει πως δεν θα σου ξαναπω να πας στο γιατρο για μην σου γινω βαρος αλλα τωρα που καταλαβα πως φοβασε και λιγο τους γιατρους  δεν εχει περιοδο χαριτος θα σε πριζω καθα μερα!!!!! τελος θα πας στο γιατρο ………

καλά κάνεις.. είμαι ηδια ο μπαμπάς μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εχω ακουσει και εγω για τα ποδια ψηλα το μπες βγες δεν το εχω ξανακουσει θα το δοκιμασω απο την αλλη βεβαια την μικρουλα μου την επιασα στα ορθια(sorry για την σταση)και την μεγαλη μου κλασικα εγω απο κατω και σηκωνομουν και αμεσως για νερο φαγητο ή για να ντυθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου…  Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;
    • Κορίτσι μου ισχύει απόλυτα η φράση «εδώ που είσαι ήμουνα…»❤️ κ φυσικά το ίδιο ισχύει κ για μένα που μπορεί να διαβάζει το σχόλιό μου μια γυναίκα που έχει ήδη 3-4-5 παιδιά.  Σε καταλαβαίνω κ ταυτίζομαι μαζί σου. Απλά να ξέρεις ότι το άγχος δεν φεύγει ποτέ απλά μετατίθεται κάθε φορά σε άλλα πράγματα που είναι άγνωστα.    5κοριτσια ναι , ήθελε αγόρι αλλά δεν ήρθε ποτέ 😂   θέλω μεγάλη οικογένεια ναι αλλά σκέφτομαι κ ξέρω ότι με 3 κ πάλι θα είναι δύσκολα να αφιερώσω τον χρόνο που θέλω στα παιδιά κ να μείνω μαζί τους όσο χρειάζεται. Είμαι εκπαιδευτικός όποτε υπάρχει κ το μικρόβιο της καλλιέργειας κ της μάθησης 🤷🏼‍♀️ όλα θα γίνουν όμως. Βήμα βήμα κορίτσια να φτάσουμε στο τέλος.❤️ θα βιώσετε την κυριολεξία της  φράσης «έρωτας  με την πρώτη ματιά» ❤️ 
    • Ευχαριστώ πολύ. Ναι με αμάξι απόσταση 5 λεπτών αλλά δύσκολα βρίσκω να παρκάρω κ έχει σκάλες στην δουλειά ενώ μου έχει πει να τις αποφεύγω. Θα τον πάρω τηλέφωνο.
    • Κορίτσια μου, ξέχασα να σας πω. Εχθές πήγα κι εγώ σε μια παιδίατρο που μου σύστησε μια φίλη μου εδώ. Είναι πολύ γλυκιά και φιλική με τα παιδιά... Θα την πάρω τηλέφωνο όταν γεννήσω και μετά θα τη δει την μπουμπού όταν ανέβουμε Λευκάδα. Μου έδωσε κάποιες πρώτες κατευθυντήριες γραμμές κι όλα καλά.
    • Εγώ πλεον όταν την πιάνει λόξυγγας ξέρω ακριβώς που είναι το κεφάλι της. Αλλιώς μπορεί να είναι και ποπουδέλι το μεγάλο στρογγυλό που πιάνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...