Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Γεια σου love 30 τι κανεις;;;Νικη μου μην το βλεπεις ετσι το 2013 τον Οκτωμβριο χειρουργηθηκα στο στηθος τον Δεκεμβριο ειχα το τροχαιο τον Αυγουστο του 2014 επαθα αλλεργικο σοκ βαριας μορφης απο σαρδελα και τον Σεπτεμβριο απολυθηκα δεν το εβαλα κατω ασχετα που κοντεψα να χασω τη ζωη μου.Δεν πρεπει να το βαζουμε κατω απλα να περνουμε δυναμη για να προχωρησουμε παραπερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου από εδώ και πέρα να σου πάνε όλα καλά. Στο εύχομαι..!! Εγώ έκανα λίγο πίσω αλλά αυτό τον μήνα δεν θα το αφήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και σε σενα ευχομαι να σου πανε ολα πολυ πολυ καλα.Να πας στον γιατρο συντομα με θαρρος για να εχεις πολυ συντομα ευχαριστα νεα να μας πεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν βρεις θαρρος πως θα κανεις το ονειρο σου πραγματικοτητα;;εεεε;;;Ασε τους φοβους για αλλες ωρες και αυριο κιολας πηγαινε στον γιατρο.❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου εύχομαι να μην εχεις τίποτα!!και να μην αγχωνεσαι..όλα θα πάνε καλά.

Εγώ να δεις ποσο φοβιτσιαρα ήμουν αλλά νομιζω πως τους τελευταίους μηνες το έχω ξεπεράσει μετα απο τόσους γιατρούς που πήγα.(εκανα κολονοσκοπηση,εκανα μαγνητική για τον αυχένα,ετρεχα για το χερι μου γιατί έχω βγάλει γάγγλιο..νομιζω πως φτάνουν).

Το μονο κακό που έχω είναι πως μόλις μου πει κάποιος οτι έχει κάτι άρχιζω και σκέφτομαι μήπως το έχω κι εγώ..

Κορίτσια είχα μια συζήτηση πριν να τον άντρα μου γι'αυτο που σας είχα πει πριν μερικες μέρες..δεν αντεχα με είχε πάρει παρα πολύ απο κατω ,με ρωτούσε τι έχω και τι εχω..δεν του τα λεω για βα μην αγχωνεται αλλα δεν αντεχα ..

Ειχα στεναχωρεθει παρα πολυ με αυτο που μου ειπε..καθισαμε το αναλυσαμε κ μαλλον ολο αυτο ειναι ιδεα του για την ποσοτητα λεω..δεν γινεται με μια φορα να λεμε οτι ειναι ετσι..κ ηταν κ απο τον υπνο του.

Ειπαμε να το παρατηρησει και αν δει οτι οντως ειναι ετσι να κοιταξουμε να παει σε γιατρο κ να κανει εξετασεις..αν ειναι οκ να προσπαθηαουμε τρεις μηνες κ να παμε κ οι δυο για εξετασεις.

Τουλαχιστον μου εφυγε ολο αυτο το βαρος τωρα που τα ειπαμε..αφηστε που ειμαι πλεον σιγουρη οτι ειναι ιδεα του γιατι τον ξερω ειναι χεστης. Αχαχαχα

Παντως αυτον το μηνα τον χασαμε γιατι την ημερα που ειχα ωορρηξια ειχαμε τα μαυρα μας τα χαλια..δεν πειραζει ομως ας ειναι ολα καλα κ κανουμε υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..!! Tweema καλά έκανες που το συζιτησες.. εγώ πάντα τα συζητάω με τον άντρα μου... αυτά τα θέματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Νίκη κι εγώ τα συζηταω όλα αλλά αυτό το κομματι δεν ήθελα να το συζητήσουμε γιατί ξέρω οτι με το παραμικρό αγχωνεται.προς το παρόν τον βλέπω καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάλι σας ευχαριστω..!! Κορίτσια δεν εχω καθόλου θάρρος....!! Ηδικα ,ε γιατρούς..!! Μου κόβοντε τα πόδ

Θαρρος περνουμε και εμεις απο εσενα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε;;;Νικη μου τι εκανες μιλησες με τον γιατρο;;;Εγω κοριτσια ειχα το πρωι μια ανεπιθυμητη επισκεψη μια κακια φιλη ηρθε και θα κατσει 7 μερες η ατιμη!!Παντα στην ωρα της αυτη η περιοδος και μαλιστα 2 μερες νωριτερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωχ Μαμακουλιτσα εγγλεζα στο ραντεβου της!!!!!!! Εμενα με επιασε μελανχολια ειχα γενεθλια εχθες και με επιασε κριση ηλικιας ελεγα ειμαι μπηκα στα 31 και δεν εκανα τιποτα στη ζωη μου και κατι τετοια !!ουφ ουφ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου love,γεια σου μαμακουλιτσα..

Βρε μαμακουλιτσα μέχρι να φτάσω στο τέλος του μηνύματος άλλο σκέφτηκα..αχαχα

Δηλαδή για να καταλάβω αφού κι εσύ κανεις τεστ ωορρηξιας, δεν έχουν περάσει 14 μέρες απο την ωορρηξία σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Love μου να τα εκατοστησεις με υγεία και με το καλό να σου ερθει ενα μωρακι που τοσο περιμένεις..

31 και σε έπιασε κρίση;;βρε πες να πάνε να γ@@@@ όλα..εσύ να είσαι καλά κ μην σκέφτεσαι τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...