Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα !!! πως είστε σήμερα κοριτσάκια ;; Εγω αυτόν τον μήνα δεν ανήκω στην κατηγορία κατα φαντασίαν έγκυος :). (Ισως επειδή απογοητεύτηκα τον προηγούμενο μήνα γιατι ήμουν σίγουρη πως τα συμπτώματα που είχα έδειχναν εγκυμοσύνη ) Αυτό τον μήνα πάντως νομίζω πως δεν είμαι . Παρά τις προσπάθειες που καταβάλαμε στις γόνιμες μέρες έχω αυτο το προαίσθημα . Συμπτώματα δεν εχω και ευτυχώς δηλαδή γιατι έτσι δεν τα αποδίδω όλα σε ενδεχόμενη εγκυμοσύνη .  Το μόνο περίεργο τις τελευταίες ημέρες είναι καποια ΄΄οχι΄΄ που είπα για καφε ...και το οτι κάποιες φορές δεν έπινα όλο το ρόφημα . Αυτο για μένα είναι πολυ περίεργο μιας και δεν εχω πει ποτε ''ΟΧΙ΄΄ στον καφε :)  . Η επόμενη περίοδος αναμένετε την Τετάρτη . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε.??

Εγώ πάλι πτώμα. Ατελείωτο το αρχείο και δεν το βλέπω ούτε αύριο να τελειώνει.... Με έχει πιάσει και η μέση μου από τα βάρη και έχω και τα νεύρα μου με τον προϊστάμενο.... ουφ πια....

Veloudenia ελπίζω να μην έρθει ποτέ η ακατονόμαστη... 

Cybele τι έγινε τελικά με τη δική σου??? Ήρθε ή όχι??? Εύχομαι να είσαι η πρώτη του Νοέμβρη και να πάρουμε σειρά και μεις...

Ποια άλλη είναι σε αναμονή??? Εμένα λογικά σήμερα μου τελειώνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy καλη ξεκούραση!!! Ελπίζω να τελειώσει σύντομα το αρχείο . Πολλές ήμαστε και έχουμε χάσει τον λογαριασμό :) Καλα έκανες και ρώτησες ποιες άλλες βρίσκονται σε αναμονή ...Να φρεσκάρουμε και λίγο την μνήμη μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.εχω ενα προβλημα και δεν ξερω τι να κανω. υποτίθεται οτι αυτες τις μερες ειναι οι γονιμες μου μερες κ σημερα εβγαλα λιγο αιμα;;ειναι φυσιολογικο;να ανησυχησω;εχω κ πρησμενο στηθος.

το ειχα παθει και εγω αλλα μου ειπε η γιατρος πως μπωρει σε γονιμες ημερες να εχουμε αιμα καμια φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν.ειχα λιγότερες μερες εκανα το ειχε δει ο γιατρος μου τωρα που αργισε δεν εκανα λογικά..! Εγω τα παραταω για μπεμπέ...! 

μια ξαδερφη μου ειχε κυκλο στης 50 με  60 ημερες δεν πηγε στο γιατρο γιατι δεν σκεφτοταν για παιδια ηταν αρραβωνιασμενη και εμεινε εγκυος και τωρα ειναι 4μηνων!!!! Μην παρατας τιποτα ολα θα γινουν!!!!( στο εγραψα αλλλα δεν ξερω αν σου ηρθε πολλες φορες συγνωμη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ξαδερφη μου ειχε κυκλο στης 50 με  60 ημερες δεν πηγε στο γιατρο γιατι δεν σκεφτοταν για παιδια ηταν αρραβωνιασμενη και εμεινε εγκυος και τωρα ειναι 4μηνων!!!! Μην παρατας τιποτα ολα θα γινουν!!!!( στο εγραψα αλλλα δεν ξερω αν σου ηρθε πολλες φορες συγνωμη)

με το καλο η ξαδέλφη σου.! Δεννθα τα παρατήσω μιλισα με τον κουμπάρο και θα ανεβουμε καρδιτσα να παω και εκεινσε εναν να δω τι θα μου πει ετσι για δεύτερη γόνιμη.! Αλλά πριν παω θα παω στον δίκο μου (αν προλάβω) θα παω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο η ξαδέλφη σου.! Δεννθα τα παρατήσω μιλισα με τον κουμπάρο και θα ανεβουμε καρδιτσα να παω και εκεινσε εναν να δω τι θα μου πει ετσι για δεύτερη γόνιμη.! Αλλά πριν παω θα παω στον δίκο μου (αν προλάβω) θα παω 

Ετσι μπραβο!!!σε ποιον θα πας εδω στην καρδιτσα αν επιτρεπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ειναι πιο έξω απο καρδιτσα ο κουμπαρος με τιν γιναικα του θα παμε δεν ξερω πως λέγετε θα μιλισουν και θα μου πουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι ειναι σε νοσοκομείο αν δεν απαιτούμε.. 

στην καρδιτσα ειναι ιδιοτικη κλινικη Νικολαου που ειναι ο οικονομου ο χριστοδουλου η παπανικολαου Και δεν ειμαι σιγουρη για την ταγαρα!!!!και στο νοσοκομειο δεν ειναι και οτι καλυτερο εχουμε!!!!ειναι και καποιοι γιατροι που πανε στο ιασω στη Λαρισα!!!και ενας απο αυτους ειναι στρατιοτηκος!!!! Σε κουρασα sorry!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαππυ μου πως πας με το αρχειο? η μυλαιδη με πεδευει πολυ αυτο το μηνα και στεναχωριεμαι, δεν εμφανιστηκε να τελειωνουμε, εγκυος δεν ειμαι γιατι δεν αντεξα και πολυ πριν λιγο εκανα ενα τεστ, μα και φυσικα αρνητικο ηταν, σιγα μην ημουν εγω εγκυος 

βελουδενια καλη επιτυχια κοριτσακι μ μακαρι να σε ξεχασει για καλο εσενα! γιατι εμενα με ξεχασσε γενικως :lol:

λοβ πως εισαι? 

νικη αντε καλη επιτυχια στον νεο το γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστω και δευτερη γνωμη νικη, μπορει να σου αρεσει να βρει λυση και να σε στειλει σε γιατρο που συνεργαζεται στην αθηνα! εγω οταν ημουν μακρια απο τον δικο μου με ειχε στειλει σε αλλον που συνεργαζεται για να ξερει και ο ιδιος τι γινεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαππυ μου πως πας με το αρχειο? η μυλαιδη με πεδευει πολυ αυτο το μηνα και στεναχωριεμαι, δεν εμφανιστηκε να τελειωνουμε, εγκυος δεν ειμαι γιατι δεν αντεξα και πολυ πριν λιγο εκανα ενα τεστ, μα και φυσικα αρνητικο ηταν, σιγα μην ημουν εγω εγκυος 

βελουδενια καλη επιτυχια κοριτσακι μ μακαρι να σε ξεχασει για καλο εσενα! γιατι εμενα με ξεχασσε γενικως :lol:

λοβ πως εισαι? 

νικη αντε καλη επιτυχια στον νεο το γιατρο

Cybele μου  σε ευχαριστώ ! Σου έχει τύχει και άλλες φορές να έχεις καθυστέρηση ; Μην απογοητεύεσαι μπορεί να έχει κανει λάθος το τέστ . Μπορεί να παίζει και ρόλο που δεν είναι με πρωινά ούρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μου  σε ευχαριστώ ! Σου έχει τύχει και άλλες φορές να έχεις καθυστέρηση ; Μην απογοητεύεσαι μπορεί να έχει κανει λάθος το τέστ . Μπορεί να παίζει και ρόλο που δεν είναι με πρωινά ούρα ...

αχ κοριτσακι μ αν προσπαθεις πανω απο χρονο και τρως τα αρνητικα στη μουρη σε πιανει μια απελπισια, ευτυχως αυτη τη φορα δεν ειμαι στα πατωματα ειμαι λιγο πιο πανω αχαχαχαχαχ εχω σταθερο κυκλο θα ελεγα 26-28 μερες, 1 φορα ειχα ενα 29η, μια φορα ενα 30η και μια φορα ενα 32η και αυτα σε διαστημα 2 χρονων περιπου, σημερα ειμαι 31η μερα, λογικα μεχρι σαββατο πρεπει να ρθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μου σε καταλαβαίνω . Όσο δεν έρχεται όμως υπάρχουν ελπίδες !!! Να σας πω την αλήθεια εγω θα προτιμούσα να μην το γνωρίζει ούτε ο σύζυγος . Πράγμα τεχνικά αδύνατον .:) Σε αυτη την φάση νομίζω είναι το μόνο που με αγχώνει επειδή ξέρω οτι θα πρέπει να του αναφέρω εαν ήρθε ή οχι η περίοδος . :) Είμαι τρελή το ξέρω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε νοσοκομείο δουλεύεις

οχι αλλα εχω παει στους περισσοτερους απο αυτους που σου εγραψα και μεσα σε αυτους ηταν και εκεινη που μου τα εκανε μανταρα αναποδα ολα!!!!να εχεις καλη επιτυχια και να ειναι ο καλυτερος για'σενα αυτη τη φορα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαππυ μου πως πας με το αρχειο? η μυλαιδη με πεδευει πολυ αυτο το μηνα και στεναχωριεμαι, δεν εμφανιστηκε να τελειωνουμε, εγκυος δεν ειμαι γιατι δεν αντεξα και πολυ πριν λιγο εκανα ενα τεστ, μα και φυσικα αρνητικο ηταν, σιγα μην ημουν εγω εγκυος 

βελουδενια καλη επιτυχια κοριτσακι μ μακαρι να σε ξεχασει για καλο εσενα! γιατι εμενα με ξεχασσε γενικως :lol:

λοβ πως εισαι? 

νικη αντε καλη επιτυχια στον νεο το γιατρο

μια απο τα ιδια!!!!!ειναι οι γονιμες και ελπιζω σε κατι διαφορετικο αυτο το μηνα!!!!!!μην χανεις την θετικη σκεψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...