Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

χαχαχα κρυο αιμα...μππρρρ...καλη επιτυχια αυριο cybele μου!! Εχεις ολη μου τη θετικη σκεψη μαζι,σου!! Κυριακη αμε μας ξεσηκωσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια οπότε εχω ορεξία ποτε.δεννειχα θερμοκρασία και ουτε οταν έρχεται η περιοδος καλα εγω για να.κανω δεκατα πρεπει να γρεμιστη  φούρνος

Επεξεργάστηκε από NikiEmmanouela
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cybele μου δεν ειπες θα ειστε αυριο στον γιατρο? Λογικα για να δεις πως ειναι η κατασταση τωρα?? Κατι καταλαβα λαθος μου φαινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγατε για φαΐ?? 

Εγώ εδώ τα ίδια πωπωπωπω τσαγγαροδευτέρα :|

Άντε να έρθει η Παρασκευή που έχω και άδεια μερικές μερούλες :thumbup:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχ οχι εμμα μου, με τον αντρα μ στο μαγαζι του θα παω να βοηθησω! 

καλα αλλα αντ'αλλων καταλαβα...σορρυ cybele μου..κ εγω τωρα εκατσα να φαω κοριτσια μου..ομελετα με λουκανικο κοτοπουλου και σαλατα..γιαμ γιαμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Νίκη εγώ λατρεύω τον καφέ . Δεν πίνω , δεν καπνίζω αλλά με στον καφέ έχω ιδιαίτερη αδυναμία και πολύ σπάνια να πιω μόνο ενα ημερησίως . Πάντως εμενα δεν με πιάνει..δηλαδή αυτό που λένε πίνω καφέ για να ξυπνήσω δεν ισχύει στην δικιά μου περίπτωση .  και 2 η ωρα το πρωί να πιω άνετα κοιμάμαι μετά . 

Έμμα τι καφεδάκι πίνεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι λατρης του ελληνικου..αν δεν τον πιω το πρωι δεν λειτουργω...ασε που αν δεν πιω με πιανει πονοκεφαλος...μετα το μςσημερι πινω γαλλικο η καπουτσινο, αναλογα με τα κεφια...εσυ βελουδενια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμμα μου κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματός:)  το να μην πιω καφέ το πρωι δεν υπάρχει ...εαν δεν πιω είμαι σαν ζόμπι και έχω και πονοκέφαλο . Στην δικιά μου περίπτωση...σε οτι αφορά τους καφέδες ισχυει ..το εξης : ''ο καλος ο μύλος όλα τα αλέθει'' :) νες , καπουτσίνο , γαλλικό εσπρέσο φραπε κλπ 

 

χαχα Νικη μου :) θα σου κρατάμε συντροφιά να μην νυστάξεις . Τι καφεδάκι έφτιαξες εσυ ?? 

Εγω κορίτσια ...τον καφέ τον πίνω πολυ γρήγορα ...και τωρα θέλω και άλλο!!!!παει ο καφές μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
    • Καλημέρα κοριτσάρες μου! Πως είμαστε σήμερα;;; Εγώ εχθές μίλησα και με τους 2 γιατρούς και μου έδωσαν το οκ να μπω στη θάλασσα υπό προυποθέσεις φυσικά... Αλλά θα εκμεταλλευτώ τις τελευταιές μέρες εδώ όσο πιο πολύ μπορώ!!! Έκλεισα και ραντεβού με τη γιατρό στο Έλενα στις 10 Ιουλίου για να δει τις αιματολογικές και το doppler!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...