Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

εμμα μου ελπιζω να περασες καλα και να εισαι ορεξατη αυριο για διαβασμα :)

θα σας καληνυχτισω κοριτσια μου θα τα πουμε αυριο φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κ απο μενα...δν ειμαι καθολου καλα...θα μιλησουμε αυριο...ελπίζω να ξυπνησω καλύτερα...! σας φιλώ όλες... μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη μου εγω αυτο το διαστημα που προσπαθω δυο φορες αφησα την προσπαθεια στη μεση λογω αντιβιωσης την πρωτη ειχε κατι το ματι μου και ην δευτερη ειχα τσουξιμο κατω.μην στεναχωριεσαι βρε κοριτσι μου γι'αυτο ειμαστε εμεις εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο μου ηρθε να.παρω πίεση γιατι ενιθα οτι μιρμιγκιαζει το κεφάλι μου η μεγάλη 130 και η μικρή 93 και η σφιγμη 110 ξερετε αν.Υπάρχει εγκυμοσύνη επιριαζει και την πιεση και τους σφυγμούς? Καπου ειχα διαβασει οτι επηρεάζονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κυριακη μου εγω αυτο το διαστημα που προσπαθω δυο φορες αφησα την προσπαθεια στη μεση λογω αντιβιωσης την πρωτη ειχε κατι το ματι μου και ην δευτερη ειχα τσουξιμο κατω.μην στεναχωριεσαι βρε κοριτσι μου γι'αυτο ειμαστε εμεις εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη.

ναι καταλαβαινω...! εχεις δικιο....απλά νιωθω μια με την αποβολή μια με αυτό πως με πρόδωσε το σωμα μου... τι το εχει πιασει κ δν κανει τπτ σωστα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο μου ηρθε να.παρω πίεση γιατι ενιθα οτι μιρμιγκιαζει το κεφάλι μου η μεγάλη 130 και η μικρή 93 και η σφιγμη 110 ξερετε αν.Υπάρχει εγκυμοσύνη επιριαζει και την πιεση και τους σφυγμούς? Καπου ειχα διαβασει οτι επηρεάζονται.. 

εγω προσωπικα δν γνωριζω κατι.. δν εχω υπνο λόγω στεναχωριας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια... στεναχωριεμαι που πρεπει να πάρω κ αλλα φαρμακα... οχι τοσο για το οτι θα χασω το μηνα.. δν μου αρεσουν καθολου τα φαρμακα..κ την αντιβιωση με το ζορι την πέρνω..με εκνευριζει που πρεπει να τρωω συνεχεια για να τα πέρνω.. νιωθω οτι βαζω δηλητηριο στο σωμα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακη μου καλημερα! Μην το βλεπεις ετσι κοριτσακι μου...τις πιο πολλες φορες τα φαρμακα σωζουν, απλα θελει λιγη υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου....σας διάβασα τώρα το πρωί μονορούφι!

Κυριακή μου ούτε εγώ τα συμπαθώ τα φάρμακα, αλλά πιστεύω ότι με βοήθησαν στη σύλληψη.

Επίσης να ξέρετε ότι το στήθος είναι το πρώτο που θα σας προδώσει εγκυμοσυνη, πρίζεται παραπάνω απ'ότι στην περίοδο. Εμένα απο εχτές έχει χτυπήσει κόκκινο, χωράει πλέον μόνο σε ένα σουτιέν μου και πονάει πολυυυυυυυυυυ! Αλλά χαλάλι όλα....

Άντε να ακούσουμε και άλλα πολλά ευχάριστα εδώ μέσα και μην μου στεναχωριέστε....α και η ηλικία επηρεάζει αν είσαι πάνω από 40...βάλτε και μένα στις 28άρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι. Δεν έχω άλλα συμπτώματα πέρα απο αυτά που είχα (στήθος και συχνοουρία).

Αύριο θα κάνω επαναληπτική χοριακή, θυροειδή και προγεστερόνη και ελπίζω ότι όλα θα βγούν καλά. 

Εν τω μεταξύ το είπα στους δικούς μου και έχουν τρελαθεί ομαδικός.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! πρωινες πρωινες μας βλεπω! 

νικη μου η πιεση σου ειναι μια χαρα, ταχυκαρδια εχεις ισως κουραστηκες, ισως ο θυρεοειδης, τωρα για εγκυμοσυνη δε ξερω αν επηρεαζονται οι χτυποι, μακαρι να ειναι αυτο!

κυριακη μου δες την αλλη πλευρα.... τη θετικη.... δε σε προδωσε το σωμα σου σε προστατευσε.... δωσε του λιγο χρονο και θα επανελθει και θα σε ανταμειψει με το σπορακι σου! και εμεις περα του 1,5 χρονου μετραμε και 3 μηνες εκτος που μας ειχε δωσει αντιβιωση για ουρεοπλασμα ο γιατρος.... ασε.... τον πρωτο μηνα ημουν και εγω χαλια, και δεν επρεπε εχασα ενα μηνα μεσα στη μαυριλα!

κελλυ με το καλο η επαναληπτικη! ολα να πανε καλα! ετσι πιστευω και εγω οτι το στηθος θα ποναει και θα πρηστει, και αυτο το μηνα μονο πρησμενο ειναι το δικο μου πφφφφφφ

εμμα μου πως εισαι; σε αποχαιρετησε η μυλαιδη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cybele μου καλημερα! Ναι ευτυχως εξαφανιστηκε απο προχτες η μυλαιδη :-)

κελλυ μου μια χαρα αποτελεσματα θα εχεις!! Σου στελνω θετικη ενεργεια!! Νικη μου πρεπει να την κανεις την χοριακη κοριτσι μου, αφου δεν μας ειπες οτι παιρνεις χαπια που πρεπει να τα σταματησεις μολις μεινεις εγκυος...και πολυ εχεις,αργησει...δεν τα αναβαλλουμε αυτα και κανεις καμια ζημια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα. εχω μερες να μπω και εχετε γραψει παρα πολλες σελιδες,αδυνατο να τις διαβασω.
δε ξερω αν με θυμαστε, η ρακουν ειμαι :p\

εγω ξεμπερδεψα με την κυρα Αλεξάνδρα(βλ. αλεκα, ρώσσους κτλ) και...ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ!!
ναι ναι, καλα διαβασατε.αρπαξα μια πουντα αλλο πραγμα. χτες ημουν με συναχι, και 37.6.
το κακο με μενα ειναι πως δεν μπορω να ριξω τον πυρετο ευκολα.
σημερα ειμαι απυρετη, φτερνιζομαι και ποναει ο λαιμος κοντα στα αυτια.
εχω βαρεθει να τρωω σουπες και χυμους πορτοκαλι.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα κ καλή βδομάδα!!! Εύχομαι για όλες να πάνε όλα καλά κ να είστε δυνατές!!! Ξέρει κάποια για τη λαπαροσκοπιση κόστος?? Καλύπτει κάτι ο εοπυυ αν τη κάνω σε ιδιωτικό νοσοκομείο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!κυριακη μου διάβασα απο χτες τις αναρτήσεις σου κ ηθελα να σου απαντήσω απο χτες αλλα δεν είχα χρόνο με τον μικρο!ακριβως το ίδιο είχα κ εγω!μετα την απόξεση είχα τα ίδια συμπτωματα αλλα ολα πήγαν καλα με την θεραπεία που μου έδωσε ο γιατρός!βεβαια εγω είχα σοβαρό πρόβλημα κ έπρεπε να περιμενω 7 μήνες σχεδόν!κ τωρα κοιτα ειμαι ήδη στον 6ο μήνα!εχε υπομονή!η φύση  κ ο θεός ξέρουν τι κάνουν!κ οσο κ αν φαίνεται παράξενο σε όλες τις κοπέλες εδω το άγχος για εγκυμοσύνη οταν εχεις ήδη ενα παιδί ειναι πολυ πολυ μεγαλύτερο!οποτε σε καταλαβαίνω!συγνωμη για την μεγάλη ανάρτηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ρακουν, ριαμι και μαμι!!!

ρακουν περαστικα !!!! ριαμι παλι δε γνωριζω ακριβως για να σου πω.... σε ιδιωτικη κλινικη ξερω οτι το καλυπτουν οι ιδιωτικες ασφαλισεις, δε γνωριζω για τον εοπυ

εμμα στο καλο να παει και ας σε ξεχασει για λιγο καιρο :lol:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...:) Κυριακη μου προσπαθησε να ηρεμησεις και να σκεφτεις οτι ισως γινεται για καλο.. Μην ξεχνας αλλωστε πως ολα για καποιο λογο γινονται στην ζωη μας.. Μπορει να σε πηγαινει ενα μηνα πισω σκεψου ομως οτι τον επομενο μηνα θα εισαι μια χαρα, υγειεστατη για να μπορεσει το σπορακι σου να ερθει.. Εγω παλι σημερα ξυπνησα με τρομερο πονοκεφαλο... Ελπιζω να μην εμφανιστει η κακουργα σημερα....:dry: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...