Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημερα Μαρω!!!  Καλως ηρθες στην παρεα μας!! ❤️ Διαβαζα την ιστορια σου στο θεματακι π ανοιξες κ πραγματικα χαρηκα παρα πολυ π υπερηχογραφικα ολα πανε τελεια κι ελπιζω ετσι να συνεχισουν ως το τελος!! 🙏🧿 Τλκ οι πολλες χοριακες μονο αγχος μας προκαλουν.. Για το ροζ π λες μιλησες μ το γιατρο σου; παιρνεις προγεστερονη; Νομιζω πιο ανησυχητικο ειναι το κοκκινο αιμα αλλα καλυτερα ν μιλησεις μ το γιατρο μηπως σου προτεινει ν ξεκουραστεις λιγο παραπανω αυτες τις μερες. Να μας ενημερωσεις κ ευχομαι απο καρδιας ολα να ειναι τελεια γ σενα κ το κουκουνι σου!!🙏🙏🙏🥰❤️
    • Αννιτα μου εγω δν καπνιζω... Φανταζομαι (οσο ειναι εφικτο) ποσο δυσκολο ειναι να κοψεις το καπνισμσ.. ειδικα μετα απ τοσα χρονια. Εχω καλη μου φιλη π εκανε 1-2 τσιγαρα στην αρχη της κυησης. Κ φαντασου οτι ειχε προσπαθησει πολυ γ τον μικρο της. Της ηταν τρομερα δυσκολο να το κοψει κ ο γιατρος της της ειπε οτι απ το να πιεζεσαι τοσο κ να στρεσαρεσαι, καλυτερα να κανεις 1-2 τσιγαρα. Ευτυχως, δν κρατησε πολυ κ μπορεσε να το ελεγξει αλλα στην αρχη δε μπορουσε. Νομιζω αν δν καπνιζεις δε μπορεις ν καταλαβεις ποσο δυσκολο ειναι ν το κοψεις σε μια μερα. Κ πολλα κοριτσια προσπαθουν ν το κοψουν απ την περιοδο της προσπαθειας συλληψης κ γ ν αυξησουν τη γονιμοτητα τους κ για να εχουν ενα διαστημα μεταβασης. Μπραβο σας σε οσες το καταφερνετε!!✌️👏❤️
    • Καλημέρα κορίτσι μου, διαβάζω όλες αυτές τις μέρες για την "ωραία" 😒 συμπεριφορά αυτού του ανθρώπου (δεν θα τον αποκαλέσω πατέρα του παιδιού σου γιατί δεν του αξίζει αυτός ο τίτλος) και προφανώς στην τέλος της ημέρας θα κάνεις αυτό που εσύ νιώθεις και θεωρείς σωστότερο για σένα γιατί οτι κ αν σου πούμε εμείς, είμαστε σίγουρα έξω απ τον χορό..αλλά θα συμφωνήσω απόλυτα με τα κορίτσια παραπάνω που ειπάν οτι εαν δεν θέλει αυτός μια, τότε εσύ να μην θες 100!! Δεν αξίζει το πλασματάκι σου να έχει έναν τέτοιο άνθρωπο στην ζωή της..  Και τώρα στο πιο σημαντικό κόμματι..σε λίγες μέρες θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά ❣️
    • Ξανά είδα τώρα όταν σκούπισμα βαθιά λίγο ροζ βγάζει το χαρτί.  Δε ξέρω τι μπορεί να είναι αυτό. Μήπως όταν αλλάζει εβδομάδα βγαίνει από κάπου λίγο αίμα? Κ λίγο μικρή βλεννα έχω αλλά πρέπει να σκουπίστω πολυ βαθιά να το δω δε είναι δλδ ότι κατά την ούρηση το βλέπω.
    • Καλημερα κοριτσια μου!!! ❤️ Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!🙏🌺🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...