Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ναι βρε σιγά δεν έγινε κ τίποτα..
    • Όχι δεν μου είπε να πάρω κάτι! Μου είπε ότι είναι πολύ συχνά αυτά τα υγρα και δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς!!! Ευχαριστώ! Τόσο καιρό δεν είχα δει τέτοια υγρά κ τώρα λίγο με τρομάζει είναι σαν να μου έρχεται περιοδος έτσι νιώθω. Ξανά είδα πριν στο σκούπισμα αλλά πρέπει βαθιά να σκουπίσεις για να φανεί.δε ξέρω τι συμβαίνει....
    • @ΛΕΥΚΗ μου τλκ ρωτησες χθες το γιατρο σου αν μπορεις να χορεψεις σμρ;; ξεχασα χθες ν σε ρωτησω.. 😊
    • Καλημερα Μαρω!!!  Καλως ηρθες στην παρεα μας!! ❤️ Διαβαζα την ιστορια σου στο θεματακι π ανοιξες κ πραγματικα χαρηκα παρα πολυ π υπερηχογραφικα ολα πανε τελεια κι ελπιζω ετσι να συνεχισουν ως το τελος!! 🙏🧿 Τλκ οι πολλες χοριακες μονο αγχος μας προκαλουν.. Για το ροζ π λες μιλησες μ το γιατρο σου; παιρνεις προγεστερονη; Νομιζω πιο ανησυχητικο ειναι το κοκκινο αιμα αλλα καλυτερα ν μιλησεις μ το γιατρο μηπως σου προτεινει ν ξεκουραστεις λιγο παραπανω αυτες τις μερες. Να μας ενημερωσεις κ ευχομαι απο καρδιας ολα να ειναι τελεια γ σενα κ το κουκουνι σου!!🙏🙏🙏🥰❤️
    • Αννιτα μου εγω δν καπνιζω... Φανταζομαι (οσο ειναι εφικτο) ποσο δυσκολο ειναι να κοψεις το καπνισμσ.. ειδικα μετα απ τοσα χρονια. Εχω καλη μου φιλη π εκανε 1-2 τσιγαρα στην αρχη της κυησης. Κ φαντασου οτι ειχε προσπαθησει πολυ γ τον μικρο της. Της ηταν τρομερα δυσκολο να το κοψει κ ο γιατρος της της ειπε οτι απ το να πιεζεσαι τοσο κ να στρεσαρεσαι, καλυτερα να κανεις 1-2 τσιγαρα. Ευτυχως, δν κρατησε πολυ κ μπορεσε να το ελεγξει αλλα στην αρχη δε μπορουσε. Νομιζω αν δν καπνιζεις δε μπορεις ν καταλαβεις ποσο δυσκολο ειναι ν το κοψεις σε μια μερα. Κ πολλα κοριτσια προσπαθουν ν το κοψουν απ την περιοδο της προσπαθειας συλληψης κ γ ν αυξησουν τη γονιμοτητα τους κ για να εχουν ενα διαστημα μεταβασης. Μπραβο σας σε οσες το καταφερνετε!!✌️👏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...