Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΦΕΥΓΩ.........


mata

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ.....:P:(:P:(

ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΜΗ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ (ΟΠΩΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!);)

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ PC ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΑΣ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ....:( :( :(

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!! ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΗΡΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ!!!!:silly: :silly: :silly:

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!!!;)

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!;) ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ!!!:S:P :P

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!;)

ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ....:(

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matoula μου, με το καλό αγάπη μου και με ένα πόνο!!!!!!

Αχχ και εγώ σταματάω την Τετάρτη και δεν έχω Internet σπίτι και σε καταλαβαίνω....

Και εμείς σε ευχαριστούμε για την παρέα και την υποστίρηξη και τα καλά λόγια που είχες πάντα να μας πεις!!!

Σου εύχομαι ότι καλύτερο, με ένα γερό μωρό και θα περιμένουμε ξανά νέα σου!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....εχουμε 4-5 διαφορά....ελπίζω να σου πάνε όλα καλά κ να δείς την μπουμπουκα σου όπως θέλεις...

Ελπίζω να βρείς κάπως λίγο χρόνο κάποια στιγμή να μας πείς τα νέα σου...

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ....ΚΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ....Κ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΑ !!!!!!!

Ελπίζω να μην έχεις αγχωθεί ...εμένα τώρα ξέκινάει κ με πιάνει λίγο το άγχος αλλά οκ....το ελέγχω....:S

ΠΟΛΛΆ ΦΙΛΙΑ....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!βρε μαρακι μου...στεναχωριεμαι τοοοοσο πολυ που θα σας αφησω...:( :(

ο αντρουλης μου, μου ειπε χθες :"αν ειναι να κανεις ετσι να παρουμε υπολογιστη!!!"

Aλλα τωρα εχουμε αλλα εξοδα και δε γινετε.....:( :(

θα κανω υπομονη....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου δεν επρεπε να σας χαιρετησω......:( :( :( τωρα κλαιω..... κλαιω........:( :(

αχ!!!θα μπει και κανενας πελατης...και θα γινω ρομπα.....:blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata...pigaine na pareis tin karta pou sou dinoun ena ipologisti mikro...i an pas sta media pare enan exei kai me 400 e...ekei sta polla eksoda balta kai auta...giati i parea kai oi simboules tha sou xreiazontai kai meta...hihihihihih

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata mou me to kalo ola na se pane..krima pou de tha ta leme aytes tis meres alla mi se noiazei emeis na eimaste kala.

sou eyxomai me ena pono k ena gero moraki,,

les na einai to proto moro tou xronou?????

kales giortes na exoume..me to kalo k pali:P :laugh: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata μου, με το καλο κοπελα μου!! :cheer:

μ' εναν πονο να 'ρθει στο κοσμο το μπεμπακι σου και μη στεναχωριεσαι για τιποτα!!

κι εμας θα μας λειψεις και θα περιμενουμε συντομα τα πανευτυχη νεακια σου!!!;)

οι φετινες δεν θα 'ναι απλα καλες γιορτες, θα 'ναι οι καλυτερες της ζωης σου!!!!!!!!:cheer:;)

σε φιλω:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου! Να σου πάνε όλα τέλεια και με κανέναν πόνο!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ !!!

Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!

Τώρα έρχονται τα καλύτερα!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματα

με το καλο να δεχτεις το μωρουδακι σου.:cheer:

Να εχεις μια ευκολη και γρηγορη γεννα και να γυρισετε σπιτακι σας πιο ευτυχισμενοι απο ποτε.;)

Σε νιωθω που στεναχωριεσαι που δε θα μπορεις να εχεις κοντα σου την παρεα του mammy.Κι εγω που εφυγα για ενα ΣΚ πριν λιγες μερες εφυγα με βαρια καρδια, εκλεινα την πορτα και το ματι μου ειχε μεινει στον υπολογιστη που αφηνα πισω:silly:

Τετοια προδοσια!!!:P :P :P :P

Καλες γιορτες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...