Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέθοδος του θερμόμετρου


magdalina

Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Μέθοδος του θερμόμετρου **

οκ και ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη για να ερθεις σε επαφη,πριν πεσειη θερμοκρασια η οταν ανεβει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΑGDALINA ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΡΗΣΗ ΣΩΣΤΗ.ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ WWW.GYN.GR. ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΝΩΜΗ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magdalina σου έγραψα και στο άλλο θέμα που άνοιξες. Σε επαφή πρέπει να επικεντρώνεσαι τις ημέρες που είναι πεσμένη η θερμοκρασία, πριν ανέβει. Οταν πλέον η θερμοκρασία ανεβαίνει, αυτό σημαίνει οτι η ωορρηξία έγινε. Οι γιατροί λένε επίσης οτι η θερμοκρασία ίσως να ανέβει και 2 ημέρες μετά την ωορρήξια.. Οπότε αφού εσύ κρατάς καιρό θερμοδιαγράμματα, πάνω κάτω ξέρεις ποιες είναι οι γόνιμες ημέρες, αυτές με την χαμηλότερη θερμοκρασία πριν τήν οριστική αύξηση της.. Τότε είναι και οι πιο κατάλληλες ημέρες για επαφή...

Καλή επιτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια υπάρχει ένα εκπληκτικό site στο internet που σε βοηθάει στην καταγραφή της θερμοκρασίας. Είναι στα αγγλικά και εμένα πάντως με βοήθησε πάρα πολύ για να καταλάβω πότε έχω ωορρηξία και έτσι έμεινα έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Το site είναι : http://www.fertilityfriend.com Από το να τα γράφω στο χαρτί με διευκόλυνε πολύ και σου βγάζει το chart και σου λέει πότε είχες ωορρηξία κλπ.

καλή επιτυχία σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ.ΣΤΟ fertilitynews.gr ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΘΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΟΝΝΙΜΟΤΗΤΑ ΓΕΝΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nasia και εγω σε αυτό το site μπαίνω και κρατάω σε chart τις θερμοκρασίες μου... Δηλαδή τον προηγούμενο μήνα το έκανα μόνο και ήταν πολύ καλό... Αυτό τον μήνα επειδή μου έσπασε το θερμόμετρο δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάρω άλλο, αλλά πιστεύω ότι και αυτον τον μήνα οι γόνιμες μέρες πάνω κάτω θα είναι ίδιες... οπότε θα επικεντρωθώ σε αυτές τις ημέρες... Magdalina αυτές τις μέρες πως είναι η θερμοκρασία σου?

Πάντως για να καταλάβεις μέσω της θερμοκρασίας αν έχει επιτευχθεί η σύλληψη θα πρέπει μέτα την ωορρηξία, η θερμοκρασία να παραμείνει ανεβασμένη για τουλάχιστον 18 ημέρες... Τώρα αν μια μέρα μόνο σου έπεσε στο 36,5 αυτό δεν λέει κάτι... μπορεί να μην μέτρησες ΄καλά εκείνη την ημέρα ή απλά να υπήρχε κάποιος άλλος λόγος που έπεσε....

Καλή επιτυχία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑGDALINA ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ!!ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ!!ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ!!ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΜΕΤΡΗΣΗ, ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ, ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ,ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΕΛΛΙΑ ΕΠΑΦΗ",ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΔΙΑΤΗΡΗΡΕΙ ΣΕ ΥΨΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ!!ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ....ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ (ΜΩΡΑΚΙ),ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα!!!!

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ ΤΗΝ ΩΟΡΥΞΙΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΊΝΑΙ 35,5!??

ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΠΑΙΖΕΙ, ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩς ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!

ΚΑΠΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 37 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΗΞΙΑ....ΑΛΛΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΧΑΜΗΛΗ!!

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ? ΣΤΟΜΑ? ;) ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ισως σε βοηθησει λιγακι αν οχι στειλε μου μηνυμα χαχ αχ αχχ αχα!!!

Στο στομα λενε οτι ειναι καλυτερα....εγω και με το απλα μια χαρα τα καταφερνω ;-)

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_65.asp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΟΜΩΣ ΠΑΜΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ.ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΑΝΥΠΟΜΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟ.

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕ ΑΙΜΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝΕ ΤΕΛΕΙΚΑ ΧΘΕΣ 2/5 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΕΠΡΗΖΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.Α ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΧΥΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose, καλώς ήρθες στο mammyland!

Υπάρχουν αρκετές περιπτώσεις γυναικών που ενώ είναι έγκυες είχαν αίμα όπως στην περίοδο.

Το σίγουρο είναι ότι όσες γυναίκες βρίσκονται στην προσπάθεια για παιδάκι, κάποια στιγμή "αποκτούν" και τα συμπτώματα, χωρίς να'ναι έγκυες. Τα δημιουργεί το μυαλό μας... Η μόνη λύση σ'αυτό είναι να το ξεχάσεις, να το βγάλεις από το μυαλό σου και να μην αγχώνεσαι.. αλλά μη με ρωτήσεις πως! :P

Πάντως, αν έχεις υποψία, κάνε μια εξέταση χοριακής για να'σαι σίγουρη.

Εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!

ΑΠΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΡΗΞΙΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ.ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ?

ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΙΩΘΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΩΛΟ,ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.

ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εξέταση χοριακής γίνεται σε μικροβιολογικό εργαστήριο.

Σου παίρνουν λίγο αίμα και μερικές ώρες μετά ξέρεις... :)

Α και που'σαι;; Δε χρειάζεται να'σαι νηστική! ;):P

Εύχομαι πραγματικά να'σαι εγκυούλα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Η ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΠΑΩ?Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΠΡΩΙ?ΑΠΛΑ ΛΕΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ?ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΛΕΣ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ?ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε με ζάλισες!! Καμιά δε γεννιέται με τέτοιες γνώσεις! Όλες τα μαθαίνουμε στην πορεία και ρωτώντας! :)

Λοιπόν, το προτιμότερο είναι να πας πρωί γιατί έτσι θα'χεις τα αποτελέσματα το απόγευμα. Αν πας απόγευμα θα στα δώσουν την επόμενη μέρα. Δε χρειάζεται ραντεβού. Η τιμή τώρα είναι ένα θέμα.. κυμαίνεται.. εγώ την έχω πληρώσει 25, 26, 28, άλλες την έχουν πληρώσει 20, 22, 15!! Είναι ανάλογα το εργαστήριο, το πόσα τους λείπουνε :P.. κλπ κλπ...

Οπότε, αν η περίοδός σου δεν συνεχίστηκε όπως συνήθως, θα σου έλεγα να πας για εξέταση αύριο το πρωί και θα'χεις τα αποτελέσματα μέχρι το απόγευμα.

Good luck!! και να μας ενημερώσεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΣΟ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΘΕΛΑ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ:)

ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ,ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου rose κι απο μενα!Ευχομαι κι εγω να εχεις καλα αποτελεσματα!!!Οσο για το στηθος και τα λοιπα συμπτωματα μην δινεις και πολυ σημασια γιατι ειναι ατιμουτσικα και μας ξεγελανε απο την λαχταρα μας...τωρα το θεμα ομως της περιοδου που σε ποσοτητα ειναι λιγοτερη ισως να σημαινει κατι!Ελπιζω αυριο να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα της ζωης σου!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΩ!ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ.ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΙΣ 2/5 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ.ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΙΣ 2/5 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ.ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΟΥΣ,ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΤΙΣ 2/5 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΧΡΩΜΑ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...