Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ???


Recommended Posts

Ακουσαμε μια καρδουλα τελικα. Δεν μπορεσαμε να δουμε το αλλο το εμβρυακι, αν ειναι ακομη εκει η αν το εχασα. Θα παμε παλι στις 2/1.

Πολυ ομορφο συναισθημα ομως , ο ποιο υπεροχος ηχος που εχω ακουσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εγώ είμαι χάλια, αρρώστησα και σέρνομαι. Είχα πονόλαιμο, που ευτυχώς μου πέρασε, αλλά έχω πολλή κομμάρα, ατονία, ζαλάδες, συνάχι, κ.λπ. Δεν πήγα σχολείο, ούτε χτες, ούτε σήμερα.

Αφροδίτη, μακάρι να ακούσετε και την άλλη καρδούλα. Ας γίνει το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια περαστικα σου....είναι ο καιρος περίεργος. Καλα εκανες και δεν πηγες σχολειο. Εμεις εδώ παρεα με την μικρη μου. Αφροδιτη τι κανεις?

που ειστοριτκια. Μαρια καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι καινουργια στο πρωτο μωρακι ! παω στη 7 εβδομαδα!!! θα 'θελα να μπω στην ωραια παρεα σας (παρολο που εγω ειμαι 2 με 3 εβδομαδες πιο πισω)  [smilie=icon_tongue: !! ειμαστε στη φαση που ειδαμε σακο και την παρασκευη θα ακουσουμε καρδουλα [smilie=love2.gif]  αχ μακαρι ολα να πανε καλα !! εντομεταξυ την επομενη μερα θα το ανακοινωσουμε και στους δικους μας!!!!ααα και συμφωνω με την Μικα για τον τιτλο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Χαθήκαμε...

Εγώ είμαι καλύτερα, αν και έχω ακόμα βήχα. Φυσικά, οι αναγούλες δίνουν και παίρνουν... Τίποτα δε θα μπορέσω να φάω τώρα τις γιορτές...

Αφροδίτη τι έγινε, ξαναπήγατε στο γιατρό;

Μίκα όλα καλά; Η μικρή σου; Αλήθεια, πώς τη λένε;

Sweetangel καλωσόρισες! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!! Χαθηκαμε γιατ με τις αλλαγες του μαμμυ δεν μπορουσα να μπω. Περαστικα σου Ανναμαρια και Αφροδιτη! Sweetangel καλως ηρθες στην παρεα μας ,με το καλο το μωρακι σου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! ναι καλοκαιρινα μωράκια επρεπε να λεγομαστε. Να μαζευτουν κ άλλες κοπελες. Εγω χθες ξεπορτισα να παρω δωρα για τα βαφτηστηρια κ ανηψια. Απ εξω απ το μαγαζι παρκαραμε δεν περπατησα καθολου αλλα μεχρι να βρω τα ρουχα κουραστηκα πολύ. Ηρθα και ξαπλωσα, μετα η κορη μου πηγε σινεμά με το μπαμπα της και ηρθε χαρουμενη!!!!!!Τωρα πηγαν σε ένα παρκο που το εχουν φτιαξει σαν χριστουγεννιατικο χωριο.Ανναμαρια την κορη μου τη λενε Μαρια!!!!!!!!!!! Ποτε θα πατε γιατρο ξανα? εγω στις 30/12. Σημερα εκανα κατι δουλίτσες, μαγιρεψα,σιδερωσα καθιστη,διπλωσα κατι ρουχα. Και μετα ενιωθα τσιμπηματα, αυτά που σαν να μεγαλωνει η μητρα. κρατησαν 3-4 ωρες. ευτυχως τωρα είμαι καλα...δεν πηρα τηλ το γιατρο. Εχω μια πεινα....περιμενω να γυρισουν να μου φτιαξει κατι ο αντρούλης μου να φαω. Αποφευγω να κατεβω σκαλα.....περιμενω τανεα σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκα εγώ με τα ψώνια έχω πάρει διαζύγιο. Τόσο στο σούπερ μάρκετ, κ.λπ., όσο και για ρούχα και τέτοια. Ειδικά τα τελευταία, είναι ο εφιάλτης μου. Πάρα πολύ σπάνια πηγαίνω. Τώρα έπρεπε να πάρουμε κάτι δώρα σε κάποια ανήψια, και πήγαν ο άντρας μου με τον Αντρέα και πήραν παιχνιδάκια για τα μικρά. Μένει μια ανηψιά δώδεκα χρονών, και λέω να πάω να της πάρω ένα βιβλίο, αλλά βαριέμαι...

Κι εγώ έκανα κάποιες δουλίτσες αυτές τις μέρες, κυρίως ξεσκονίσματα. Το σίδερο πάντα το κάνω καθιστή, αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη, δεν το κάνω καθόλου. Το κάνει η μάνα μου, αλλά τώρα έχουμε ένα πλυντήριο και μου φαίνεται πρέπει να περιμένει μετά τα Χριστούγεννα...

Γιατρό κι εγώ στις 30 του μήνα θα πάω, αν και πηγαίνω κάθε μέρα στην κλινική για να βάζω την ένεση ηπαρίνης.

Οι υπόλοιπες πού χαθήκατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...