Μετάβαση σε περιεχόμενο

B epipedou pou na tin kanw????


Recommended Posts

Eimai stin 18 evdomada kai menw sto loutraki edw exei 2 kentra sto ena ekana tin afxeniki alla den imoun efxaristimeni sto deutero pou rwtisa kostizei 120e i B epipedou 3d alla den dinoun dvd k den kserw k kata poso kalo einai psaxnw stin athina alla den gnwrizw den exw vrei kati opoios thelei as me voithisei? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou ntinaki!me to kalo na erthei to mwraki sou!egw gennaw aprili!se poio diagnwstiko ekanes tin auxeniki sou;exeis kapoion gunaikologo stin korintho?ki egw akoma psaxnomai me tous giatrous!den eimai euxaristhmeni me kapoion akoma!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε ολες σας!!τον τελευταιο καιρο με απασχολει ενα προβλημα!!ηρθα σε επαφη την 9η μερα του κυκλου μου και 17 μερες μετα νοιω8ω πονοκεφαλους ενα εντονο φουσκωμα στην κοιλια και συχνοουρια!μπορει ν ειναι δειγματατα κυησης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα xrusakι..

Με το καλό να έρθει και το δικό σου μωράκι. Εγώ πηγαίνω στο νοσοκομείο της Κορίνθου και με παρακολουθεί ο Ζουκας.Την αυχενικη την έκανα στο euromedica αλλα δεν έμεινα ευχαριστημένη η εξέταση κράτησε πολύ λιγο και ενω μου κλείσανε ραντεβού στις 9 έκανα τον υπέρηχο στις 11 και κατα τις 12 μου πήραν αίμα.Μένεις και εσυ στην Κόρινθο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntinaki04 Αυχενική έκανα κατά τη 13 εβδομάδα στην Εμβρυομετρική με την κα Σούκα. Βρίσκεται στην πλατεία Μαβίλη, στους Αμπελόκηπους. Πολύ καλή, μας εξηγούσε πολλά, πήραμε φυσικά dvd και μας έστειλε "φωτογραφίες" και αριθμητικά δεδομένα και με e-mail, όπως και στη γιατρό μου. Κόστισε 130ε, όπως και η β'επιπέδου για την οποία έχω κλείσει ήδη ραντεβού εκεί. Η ίδια, αλλά και ο Κ.Πιλάλης κάνουν τις μετρήσεις και τα υπερηχογραφήματα και στο Λητώ με 120ε, απλά δε με βόλευαν τα ραντεβού τότε. Ακόμα, η γιατρός μου μου είχε συστήσει και την Προγένεση, να κάνω υπέρηχο με την κα Καραναστάση (130ε) ή τον κ.Λιβανό σε άλλο κέντρο, που όμως είναι αρκετά ακριβότερος (175ε). Αυτά! Ελπίζω να βοήθησα εγκαίρως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntinaki04 Αυχενική έκανα κατά τη 13 εβδομάδα στην Εμβρυομετρική με την κα Σούκα. Βρίσκεται στην πλατεία Μαβίλη, στους Αμπελόκηπους. Πολύ καλή, μας εξηγούσε πολλά, πήραμε φυσικά dvd και μας έστειλε "φωτογραφίες" και αριθμητικά δεδομένα και με e-mail, όπως και στη γιατρό μου. Κόστισε 130ε, όπως και η β'επιπέδου για την οποία έχω κλείσει ήδη ραντεβού εκεί. Η ίδια, αλλά και ο Κ.Πιλάλης κάνουν τις μετρήσεις και τα υπερηχογραφήματα και στο Λητώ με 120ε, απλά δε με βόλευαν τα ραντεβού τότε. Ακόμα, η γιατρός μου μου είχε συστήσει και την Προγένεση, να κάνω υπέρηχο με την κα Καραναστάση (130ε) ή τον κ.Λιβανό σε άλλο κέντρο, που όμως είναι αρκετά ακριβότερος (175ε). Αυτά! Ελπίζω να βοήθησα εγκαίρως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ Golddie σήμερα έκλεισα ραντεβού στο EmBIO με τον κ. Θάνο Παράσχο για την άλλη Τρίτη μου είπαν οτι ειναι 110€ με DVD

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...