Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Μα βάλατε το παιδί με το ζόρι να κάνει β επιπέδου…αφού δεν ήθελε 🤣🤣🤣 Ευτυχώς όλα καλά και ας σας παίδεψε!!! Για τον τράχηλο τον θέλουν γενικά πάνω από 22χιλιοστα. Σου ανέφερε κάτι ο γιατρός σου ή από μόνη σου αγχώθηκες;  Εγώ εδώ στην αναμονή…έχει καθυστέρηση!!!!!
    • Κορίτσια μου τι κάνετε; Μπαίνω να σας γραψω τ νέα μου! @elbeμου νομίζω πως η @Girly είχε χαμηλα αιμοπετάλια στην πρώτη εγκυμοσύνη και όλα πήγαν μια χαρά!!! 🙏😍❤️ εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍 οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες!  θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 
    • Εμένα έχει αρκετές μερες που έχει αίμα η μύτη μου  αύριο γίνομαι 30 εβδ  δεν τρέχει το αίμα οπως λες εσυ αλλά όταν την φυσάω βγάζει συνέχεια αιμα  🤷‍♀️ οσο για τα αιμοπετάλια δεν μου έτυχε εμένα δέν γνωριζω 
    • @Kiddoμου τι ν πω γ σένα κορίτσι μ!!! Κάθε φορά που διαβάζω τ μνματα σου μου πιάνεται η καρδιά!!! Είσαι ηρωίδα και τέρας ψυχραιμίας !!! Ο θεός θα σε ανταμείψει και θ κρατήσεις το μωρακι σου τελειομηνο στην αγκαλιά σου αγάπη μου!!! ❤️❤️❤️ όλα θ πάνε ΚΑΤ ευχήν 🙏🙏 τα μικρόβια π είχες φύγανε μόνα τους η πήρες αντιβίωση; Κ μένα μ είπε δν παίρνουμε αντιβίωση τώρα και ξανακάνουμε στην 14 η εβδομάδα και βλέπουμε!!!  εγω τα δικά μου νέα είναι ότι σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με το γιατρό τ νοσοκομείου!!! Είναι φοβερός κορίτσια!!! Υπέροχος! Ήρεμος κατατοπιστικός αναλυτικός με κάθε λεπτομέρεια! Έφυγα κ δν είχα καμία απορία !!! Είμαι ηρεμη! Είμαι αισιόδοξη , είμαι καλά και ειδαμε το μωρακι μου 10εβδοναδων ανθρωπάκι ν έχει γίνει ! Μ έδειξε κ εικόνα από μέσα πως είναι στη φωλίτσα του και είναι έρωτας ❤️😍❤️🥹😍!!! Τρελάθηκα! Έχουμε 167 παλμούς! Μ είπε ότι όλα είναι τέλεια !!! Και όλα θ πάνε πολύ καλά! Μ είπε ν μειώσουμε τη προγεστερονη! Κόβω από σήμερα τη κολπική γελη , την άλλη βδομάδα τις ενέσεις και μετά την αυχενική διαφάνεια και τα ουτροτζεσταν !!!! Δν υπάσχει κανένας λόγος μ λέει ν παίρνεις προγεστερονη! Το μωρό είναι πολύ καλά δεμένο πάνω σου!!! Αχ κορίτσια μουυυυυυ είμαι τόσο χαρούμενη 😍😍 οσον αφορά τ συμπτώματα και γώ μπορώ ν πω πως μετά τις 3 4 η ώρα ξεκινάω ν μπαίνω σε καράβι! Ναυτία φουλ παρόλο που παίρνω κ το χάπι , ιδιαίτερα κατά τις 7 8 η ώρα και μέχρι 12 νιλα κακια είμαι!!! Ας ελπίσουμε ν σταματήσουμε σε δυο βδομαδες! Και τώρα που θ αρχίσω ν μειώνω κ την προγεστερονη να ελαττωθούν και τ συμπτώματα! Πάντως @Θέτις Κ. νυχτοπούλια τ βλέπω τ μωρά μας! Βραδινές ναυτίες!  θ κλείσω και αυχενική διαφάνεια μετά του Αγίου πνεύματος για ν είναι κ π άντρας μ εδώ!!!! Αύριο θ πάω ν κάνω τις εξετάσεις της αιματολόγου! 
    • Κορίτσια καλησπέρα!! @ΛΕΥΚΗσυγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη κύηση και να την απολαύσεις!!!! Εγώ κορίτσια μου σήμερα 26 εβδομάδων ακριβώς κ η μύτη δύο μέρες τώρα ματώνει στον ύπνο μου από τη ζέστη...κ υποψιάζομαι ότι αν συνεχίσει έτσι η ζέστη θα έχω κάθε μέρα την ίδια κατάσταση... Επίσης, είναι κάποια κοπέλα που να έπεσαν τα αιμοπετάλια της κάτω από το όριο στην εγκυμοσύνη;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...