Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια τι κανευε;εμεις μια χαρα δοξα τω Θεο.δεν μου λενε ακομα το γονιδιο κ γενικα δεν μας λενε τιποτα μεχρι να επιβεβαιωθει πρωτα.εγω πιστευω κ ελπιζω οτι θα ειναι αρνητικο.fun μαιμου πραγματικα.αντε κυνηγα την απο τωρα.θα παιρνει το καπελακι της να πηγαινει μονη της βολτα κ θα σου λεει αμα θελεις ελα κ εσυ.aurora χαιρομαι που ειναι καλες οι εξετασεις σου.κ εγω ολο λεω να ξεκινησω διατροφη να φυγουν τα 10 κιλα που εχω αλλα δεν.απλα εγω σκεφτομαι οτι δεν εχουμε καθολου δοντακια ακομα κ πως θα α μασαμε.κ σπαγγετι τρωει.α εσεις ειστε πολυ προχωρημενοι.εμας μας κοιταει στο στομα οταν τρωμε αλλα μονο να τα πιανει θελει.δεν τα εχει συνδυασει οτι τρωγεται αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια! Η δικιά μου από κομμάτια έχει φάει μπανάνα, μανταρίνι, ζυμαρικό αστράκι, μακαρόνια με κιμά (δοκίμασε από το δικό μου πιάτο), πατάτα, κολοκύθι, ψωμί, μπισκότο και άλλα διάφορα. έχει κ 6 δόντια βέβαια. Μαράκι στην δική σου που δεν έχει ακόμα δώσε αυτά που λέει η aurora.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Μαράκι εύχομαι και εγω εν τελει να ειναι αρνητικά τα αποτελέσματα και να ησυχάσετε! Περιμένουμε νεότερα.. Κατερίνα μια χαρα η μικρή!! Βαλε σε ντουλάπια, συρτάρια και μπρίζες ασφάλειες. Το ίδιο κανει και  ο μικρος τα βγαζει ολα ενα ενα μεχρι να βρει αυτο που θελει (ειναι και επιλεκτικός). Εν τω μεταξυ του λεω "κακο αυτο" και προς στιγμην το αφηνει, οταν γυριζω την πλατη μου ξανα πηγαινει και οταν τον δω μου λεει απο μονος του "κακο" χαχαχα Πολυ πονηρός!!! Όσο για τον ύπνο και εμεις πολλες φορες εαν ειναι ανήσυχος τον παιρνουμε στο κρεββατι και κοιμαται σαν πουλάκι, να σου πω το βασικο για εμενα ειναι να ειναι ησυχο το παιδι αλλα και εμεις (οι μαμμαδες) να ξεκουραζόμαστε.  Σταλιτσα μόνο που διαβασα το μνμ κουραστηκα... Τι να πω ελπιζω συντομα να σε αλλαξουν κοντα στο σπίτι σου γιατι ειναι μεγαλη ταλαιπωρία και χασιμο χρονου η διαδρομή. Fun σουπερ η σουσουραδιτσα τωρα καλο τρεξιμο!!! Απορω πως αντεχεις καθε μιση ωρα και το βραδυ. Καλα θα κανεις να ξεκινησεις την διαδικασια αποθηλασμου εαν προκειται να ξεκινησεις δουλειά. Λες να το κοψεις εντελως η να το κρατησεις πρωι-βραδυ? Οσο για το φαγητο ολα τα μωρακια μου θηλαζουν αποκλειστικα νομιζω δυσκολεύονται με τις στερεες αλλα θα στρωσει που θα παει. Aurora  μπραβο που βγηκαν καλες οι εξετασεις ξεκινα τωρα και καλη διατροφη και θα εισαι σουπερ! Σουπερ και η μικρη με το φαγητο! Και εγω εχω ξεκινησει να του δινω κομματακια, λιγο μπανανα, βραστα λαχανικα, τετοια πραγματα γιατι μολις βγηκε το 3ο δοντακι. Μαρακι απο την στιγμη που δεν εχει δοντακια θα σου ελεγα να μην της δινεις ακομα κομματακια. Κατα τ' αλλα κοριτσια ο Σωκρατακος τωρα πια τρεχει, σκαρφαλωνει σε χαμηλες καρεκλες και κρεββατια και του εμαθα να κατεβαίνει... χαχα  Παταει την παντα της κουνιας για να βγει εξω και πολυ ανησυχο μην ερθει απο κατω καμια ωρα. Αναρωτιεμαι τι να κανω με αυτο το θεμα??? Ειναι ζωηρουλης ζωη να εχει αλλα ειναι καλος. Επισης εδω και δεκα μερες εχουμε κοψει το κουνημα για τον υπνο!!! Τον βαζω στο ρηλαξ με δονηση του λεω ενα τραγουδάκι΄ή ενα παραμυθάκι και κοιμάται.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Μαράκι εύχομαι και εγω εν τελει να ειναι αρνητικά τα αποτελέσματα και να ησυχάσετε! Περιμένουμε νεότερα.. Κατερίνα μια χαρα η μικρή!! Βαλε σε ντουλάπια, συρτάρια και μπρίζες ασφάλειες. Το ίδιο κανει και  ο μικρος τα βγαζει ολα ενα ενα μεχρι να βρει αυτο που θελει (ειναι και επιλεκτικός). Εν τω μεταξυ του λεω "κακο αυτο" και προς στιγμην το αφηνει, οταν γυριζω την πλατη μου ξανα πηγαινει και οταν τον δω μου λεει απο μονος του "κακο" χαχαχα Πολυ πονηρός!!! Όσο για τον ύπνο και εμεις πολλες φορες εαν ειναι ανήσυχος τον παιρνουμε στο κρεββατι και κοιμαται σαν πουλάκι, να σου πω το βασικο για εμενα ειναι να ειναι ησυχο το παιδι αλλα και εμεις (οι μαμαδες) να ξεκουραζόμαστε.  Σταλιτσα μόνο που διαβασα το μνμ κουραστηκα... Τι να πω ελπιζω συντομα να σε αλλαξουν κοντα στο σπίτι σου γιατι ειναι μεγαλη ταλαιπωρία και χασιμο χρονου η διαδρομή. Fun σουπερ η σουσουραδιτσα τωρα καλο τρεξιμο!!! Απορω πως αντεχεις καθε μιση ωρα και το βραδυ. Καλα θα κανεις να ξεκινησεις την διαδικασια αποθηλασμου εαν προκειται να ξεκινησεις δουλειά. Λες να το κοψεις εντελως η να το κρατησεις πρωι-βραδυ? Οσο για το φαγητο ολα τα μωρακια μου θηλαζουν αποκλειστικα νομιζω δυσκολεύονται με τις στερεες αλλα θα στρωσει που θα παει. Aurora  μπραβο που βγηκαν καλες οι εξετασεις ξεκινα τωρα και καλη διατροφη και θα εισαι σουπερ! Σουπερ και η μικρη με το φαγητο! Και εγω εχω ξεκινησει να του δινω κομματακια, λιγο μπανανα, βραστα λαχανικα, τετοια πραγματα γιατι μολις βγηκε το 3ο δοντακι. Μαρακι απο την στιγμη που δεν εχει δοντακια θα σου ελεγα να μην της δινεις ακομα κομματακια. Κατα τ' αλλα κοριτσια ο Σωκρατακος τωρα πια τρεχει, σκαρφαλωνει σε χαμηλες καρεκλες και κρεββατια και του εμαθα να κατεβαίνει... χαχα  Παταει την παντα της κουνιας για να βγει εξω και πολυ ανησυχο μην ερθει απο κατω καμια ωρα. Αναρωτιεμαι τι να κανω με αυτο το θεμα??? Ειναι ζωηρουλης ζωη να εχει αλλα ειναι καλος. Επισης εδω και δεκα μερες εχουμε κοψει το κουνημα για τον υπνο!!! Τον βαζω στο ρηλαξ με δονηση του λεω ενα τραγουδάκι΄ή ενα παραμυθάκι και κοιμαται.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία ναχεις το νου σου,τον κοβω να δραπετευει συντομα!Θα παει στην παιδικη χαρα να βρει την παρέα του!!! ☺

Μαρακι ξεχασα καποιες λεπτομερειες για το φαγητο!Λοιπον,τα μωρακια δε μασανε με τα δοντακια γιατι ειναι ολα μπροστινα!Με τα δοντια κοβουν καλυτερα το κομματι που κρατανε,αλλα μονο με τα ουλα πισω μασανε!Εσυ μην σκας.Κοψε εσυ αν θες ενα πολυ μικρο κομματακι απο κατι μαλακο και δωστης το.Εγω αρχικα φοβομουν πολυ και της εδινα μανταρινι χωρις μεμβρανη,κομματακι οσο το μισο μικρο νυχι του χεριου!Ο αντρας μου ακομα φοβαται πολυ,οταν της δινω μπιφτεκακια ή κοτοπουλο ή τυρι πχ κατεβαζει το κεφαλι και λεει δεν κοιταω δεν κοιταω!!!Ακολουθα τη μικρη και το ενστικτο σου!Με κομματακια λιγων χιλιοστων απτο χερι σου για αρχη δε θα πάθει τιποτα.Αν δεν της αρέσει ή δεν αρεσει σεσενα αστο για αργοτερα.Το βραστο μηλο ή στον ατμο γινεται σαν πουρες στο στομα τους,η δικια μου τρελαινεται,μια ιδεα για να δοκιμάσεις αν θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις τωρα καλα δοξα το θεο ειχαμε παλι προβλημα με το εντερακι μας με διαρριοες την προηγουμενη βδομ αλλα τωρα ειμαστε καλυτερα.ακομα δεν περπαταμε μονο στεκομαστε.πριν ενα μηνα εγινε η βαπτιση ολα καλα πηγαν δεν κρυωσε που φοβομουν αλλα σε ολη τη βαπτιση εκλαιγε το μικρο μου.. εχει βγαλει 4 δοντακια 2 πανω κ 2 κατω αλλα ακομα δεν της εχω δοσει κομματακια ψιλοφοβαμαι.maraki ευχομαι ναναι καλες οι εξετασεις κ να μην βγουν θετικες.aurora μια χαρα με τις εξετασεις σου εχω σκοπο κ γω καποια στιγμη να κανω αλλα ολο το αναβαλλω.γαστροσκοπηση εκανες?stalitsa πως σε καταλαβαινω.. απο 3μηνων πρωι απογευμα καθε μερα ερχομαι δουλεια κ ακομα να συνηθισω και ακομα στεναχωριεμαι που την αφηνω κ απο κουραση αλλο τιποτα!αφου σκεφτομαι μηπως σταματησω κιολας.natalia μπραβο στο γιοκα σου εξελλισεται πολυ γρηγορα!παντως αυτο με την παντα να το προσεχεις ισως κ να την βγαλεις εχω ακουσει μπορει να πατησουν πανω για να πηδηξουν!κ γω αρχισα να φοβαμαι λιγο το κρεβατακι τωρα εστι οπως αρχισε να σκυβει.απο οτι ειδα fun και thania katerina k τα δικα σας ζουζουνια αρχισαν κανονικα το περπατημα ε?!καλες βολτες!!απο υπνο τη δικια μου την κουναμε το μεσημερι αλλιως δεν κοιμαται με τιποτα κ το βραδυ την βαζω στο κρεβατι μας γυρναει απο δω απο κει καμια 30αρια φορες τοχω μετρησει κ μετα κοιμαται :) και να φανταστειται 4-5 μηνων κοιμοτα μονη της στο κρεβατακι της.. πως μας καταφερε τωρα χαμπαρι δεν πηραμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Κρυστ γαστροσκοπηση εκανα.Τη φοβομουν πολυ αλλα δεν ηταν τίποτα!Σας εγκατασταθηκε το κρεβατι ε;χεχε

Αληθεια μανουλες για πειτε... ΠΩΣ ΚΟΙΜΙΖΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρόνια Πολλά κ Καλό Πάσχα να έχουμε!!!!! Τι κάνετε?? Εγώ από αύριο θα δουλεύω σε κατάστημα που είναι 15 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου..επιτέλους!!!! Δεν θα κάνω πόσες ώρες μέχρι να φτάσω σπίτι!! Ο μικρός μας καλά είναι!! Μεγάλωσε!! Μου λείπει πολυ στη δουλειά αλλά δεν γίνεται να μην εργαστώ... Εσείς τι κάνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Καλή μεγάλη βδομάδα κ καλό πάσχα να έχουμε! Η μικρή μας περπατάει εδώ και μερικές μέρες. Όχι όλη μέρα όποτε της έρθει. Ακόμα προτιμά το μπουσούλημα για πιο γρήγορα. Με το θηλασμό μειώνοντας γεύματα μειώθηκε πολύ το γάλα και τώρα θηλάζει λίγο το βράδυ. Δεν με πειράζει γιατί έτσι και αλλιώς κοντεύει χρόνο πια και για μένα ειναι ικανοποιητικός χρόνος. Ούτε η μικρή ζητάει στήθος πια. Σχετικά με τον ύπνο είτε κοιμάται θηλάζοντας είτε της τραγουδάμε και την κάνουμε βόλτα πέρα δώθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε;εμεις μια χαρα δοξα τω Θεο.εχουμε ραντεβου σε λιγες μερες πρωτα ο Θεος για να μας πουν σχετικα με το γονιδιο το οποιο τελικα το εχει μονο η μικρη δυστυχως.ελπιζω να μην ειναι κατι.σταλιτσα ειδες;μια χαρα τωρα που θα εισαι διπλα.κ εγω τωρα που θα ξεκινησω δουλεια το σκεφτομαι παρα πολυ.παραγγειλα ενα baby monitor της motorola που εχει κ wi-fi καμερα για να την βλεπω συνεχεια.κατερινακι μια χαρα η μικρουλα σου.περπατησε.εμενα φοβαται ακομα.απλα θελει ολη μερα να περπαταει κρατωντας την κ βαριεται στο παρκο η κατω.Καλη Ανασταση κ Καλο Πασχα να εχουμε με υγεια κ ευτυχια για τα παιδακια μας πρωτα απ'ολα κ για τις οικογενειες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα!!! Για τις περισσότερες από μας είναι ο αγαπημένος μας! Στις 10 πρώτα ο θεός έχει γενέθλια το κορίτσι μας και βάπτιση! Πέφτει και η γιορτή της μητέρας! Πώς πέρασε ένας χρόνος;;; Η μικρούλα μας όλη μέρα τρέχει μέσα στο σπίτι και στην βόλτα δεν θέλει το καρότσι θέλει να περπατάει μόνη της. Έγινε παιδάκι πια! Μαρία τι έγινε με το γονίδιο; Κορίτσια τι κάνουν τα μωράκια σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από εμένα!!! Καλό μήνα κ με το καλό τα γενέθλια των παιδιών μας!!! Ο αγαπημένος μας μήνας έφτασε!!!! Κατερινάκι μου με το καλό τα γενέθλια κ η βάπτιση της μικρής σου!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και καλο μηνα!!! Πραγματικά ο ομορφοτερος μήνας για εμάς!! Ποτε περασε ενας χρονος;;; Σαν χθες μου φαινετε που ειμασταν στον μηνα μας και τα λεγαμε απο εδω. Κατερινάκι με το καλο τα γενεθλια και η βαπτιση της μικρης! Αυτη την μερα εχετε πολλα να γιορταζετε! Να πανε όλα τέλεια! Εμείς βαπτιση θα κανουμε Ιουλιο αλλα ετοιμαζουμε το πρωτο του παρτακι! Κατ' τα αλλα ειμαστε καλα, ο Σωκρατακος τρεχει, σηκωνετε απο κατω χωρις να πιανετε, τραγουδαει, χορευει, λεει λεξουλες, παιζει με μεγαλυτερα παιδια με κουβαδακια και μπαλα και γενικα ειναι πολυ κοινωνικος και προσχαρος. Αλλα απ' οτι βλεπω ολα τα μωρα της παρεας ειναι πολυ μπροστα περπατανε και βιαζοντε να τα κανουν ολα! Μαρακι περιμενουμε νεότερα..Εσεις κοριτσια τι λετε να κανετε για τα πρωτα τους γενέθλια;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ Ναταλάκι! Μπράβο στον Σωκρατάκο!!! Και η δική μου τα ίδια! Τρέχει, σηκώνεται μόνη της και θέλει να παίζει με τα παιδάκια στο πάρκο. Έχουν πολύ πλάκα! Αλήθεια πώς πάτε με το φαγητό; Τους δίνετε απόλα; Εμείς πήγαμε λίγο πίσω σαυτό το θέμα γιατί πέρασε μια ίωση με διάροια και έτρωγε λίγα πράγματα όπως κοτόπουλο, πατάτα, καρότο. Τώρα αρχίσαμε να της δίνουμε και άλλα πράγματα. Είδαμε και πάθαμε να σταματήσει η διάροια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ Ναταλάκι! Μπράβο στον Σωκρατάκο!!! Και η δική μου τα ίδια! Τρέχει, σηκώνεται μόνη της και θέλει να παίζει με τα παιδάκια στο πάρκο. Έχουν πολύ πλάκα! Αλήθεια πώς πάτε με το φαγητό; Τους δίνετε απόλα; Εμείς πήγαμε λίγο πίσω σαυτό το θέμα γιατί πέρασε μια ίωση με διάροια και έτρωγε λίγα πράγματα όπως κοτόπουλο, πατάτα, καρότο. Τώρα αρχίσαμε να της δίνουμε και άλλα πράγματα. Είδαμε και πάθαμε να σταματήσει η διάροια. Εμείς μετά τη βάφτιση θα κάνουμε τραπέζι σε μαγαζί με ζωντανή μουσική και θα κόψουμε και τούρτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπερ η μικρη Κατερινιω μου! Στο θεμα φαγητου τρωει καλα αλλα αλεσμένα, ενω τρωει μερικα φρουτα, μπισκοτακια κλπ σε κομματακια το μεσημεριανο οσες φορες εχω προσπαθησει να του το δωσω σε κομματακια δεν το θελει, οποτε συνεχιζω αλεσμενα και θα μου διξει ο ιδιος ποτε ειναι ετοιμος. Αλλα γενικως ειναι δεκτικος στις γευσεις, εκτος απο το αυγο που δεν του αρεσει καθολου! Α επισης εδω και εναν μηνα εχει αρχισει να δειχνει με τον δεικτη το αναφερω γιατι διαβαζα οτι ειναι οροσημο ανάπτυξης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?οντως μπηκε ο ομορφοτερος μηνας κ μεις περιμενουμε με χαρα τα πρωτα γενεθλια της κορουλας μας αν κ εχουμε ακομα μιας κ ειμαστε προς το τελος 25 μαιου σβηνουμε κερακι!!δυστυχως πεφτει δευτερα κ θα δουλευω οποτε θαμαι για λιγο.αρχισαν οι ετοιμασιες για τα παρτυ βλεπω τι καλα!δηλ ολοι περπατατε?εμεις ακομα τιποτα φοβαται οταν την αφηνω κ αν δεν εχει απο καπου ναπιαστει καθεται.πω πω natalia μπραβο στον σωκρατακο σου!!πολυ γρηγορα τα κανει ολα!!katerina μια απο τα ιδια η μικρη μας για 2η φορα με ιωση κ διαρροια κ δυσκολα περναει κ δυσκολα ειναι γιατι οντως μονο πατατα καροτο ρυζι ετρωγε.κ  γενικα δεν εχει ποικιλια στο φαγητο της. το αυγο δεν της αρεσει κ ρωτησα τον γιατρο μπορω να το βαζω κ στο φαι.ουτε γιαουρτακι τρωει με τπτ.κ ακομα αλεσμενα κ αυτο το μηνα κ ψαρι.κοριτσια αρχισατε δουλεια?πως τα πατε?εγω μετα τις δηλωσεις σταματαω η μανα μου αποχωρει,η πεθερα μου δεν μπορει,βρεφικο τη θεωρω μικρη ακομα να παει κ γυναικα δεν θελουμε ισως υπερβολη αλλα φοβομαστε ποια να εμπιστευτουμε.απο τη μια με στεναχωρει γιατι χανουμε εισοδημα κ γω καποιες φορες σκεφτομαι χανω την ανεξαρτησια μου αλλα τι αλλο να επιλεξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!

καιρο εχουμε να τα πουμε! καλο birthday month να εχουμε...

κρυστ σε καταλαβαινω.. ειναι μεγαλο το ζορι... μετα θα μπορεσεις να ξαναδουλεψεις? δλδ πιο μετα που θα μπορεις να την στειλεις βρεφικο..

κατερινα με το καλο η βαπτιση ολα καλα να πανε και να περασετε τελεια!!

εμεις εδω ... τρεχει ολη μερα η μαιμουκαι μου λειπει το περπατημα ηδη γιατι ειναι πολυ γρηγορη και δεν πρεπει να την αφηνω ουτε στιγμη απο τα ματια μου. στο παρκο κυνηγαει τα μεγαλυτερα παιδακια και ανεβαινει αναποδα στην τσουληθρα. αυτα ειναι τα αγαπημενα της παιχνιδια.. πλεον καταλαβαινει τα παντα. της λες φερε το ενα κανε το αλλο και τα κανει μονο που δεν μιλαει!!! αν και παλι αν στραβωσει αρχισει να φωναζει αντε αντε. απο υπνο τα ιδια.. ξυπναει καθε μιση ωρα με σαραντα λεπτα ολη νυχτα και απορω πως θα την παλεψω 1 ιουνιου που γυρναω στη δουλεια... στο θεμα του φαγητου... ειχε να φαει 3 μηνες περιπου και κυριως θηλαζε... και καναμε εξετασεις αιματος και εχει χαμηλο σιδηρο φεριτινη και αιματοκριτη. οποτε αρχισαμε το συμπληρωμα σιδηρου.. οποτε τις τελευταιες 10 μερες επειδη τα αλεσμενα ουτε να τα φτυσει της δινω κανονικο φαι, το δικο μας χωρις αλατι και ετσι τρωει λιγακι... δλδ κατσικια ψαρια φασολακια φακες... τα παντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Ναταλάκι η δική μου τρώει και κομματάκια και αλεσμένο. Με το αλεσμένο τρώει μεγαλύτερη ποσότητα πιο γρήγορα γιαυτό το συνεχίζω. Το αυγό μπορείς να το ρίχνεις μέσα στην κρεατοχορτόσουπα και δεν θα το καταλάβει. Εμείς θα αρχίσουμε την ομελέτα! Γενικά είναι δεκτική στο φαγητό. Και η δική μου δείχνει εδώ και καιρό! Kryst αν δεν μπορεί κανείς να κρατάει τη μπέμπα και αν υπάρχει η οικονομική δυνατότητα να σταματήσεις τη δουλειά τότε κάντο!Fun και η δική μου όλη μέρα τρέχει και μεις την κυνηγάμε! Μας φέρνει ότι ζητάμε και γενικά άμα της δείξεις κάτι το κάνει! Έμαθε να πετάει και σκουπίδια στο καλάθι. Έχει πολύ πλάκα! Από λέξεις όχι πολλά μπαμπά, πουπού, νταντά, άντε, έλα και τέτοια. Επίσης χορεύει, βαράει παλαμάκια, τραγουδάει, κάνει κουπεπε, στέλνει φιλιά, χαιρετάει και κουνάει το δάκτυλο τύπου όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΜΕ ΕΤΣΙ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΕΛΗ ΜΑΙΟΥ Κ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ.ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ Κ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ.ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΑΤΕ.ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ.ΕΣΕΙΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Μαράκι! Να το χαιρόσαστε το κοριτσάκι σας! Και μεις βαφτίσαμε τη Μαιρούλα μας τον Μάη! Τρέχει, παίζει, φιλάει τα κάνει σχεδόν όλα. Σήμερα έκανε το πρώτο της μπάνιο και ξετρελάθηκε! Έτρεχε στην παραλία, κυλιόταν στην άμμο είχε πολύ γέλιο. Τις εξετάσεις που περιμένατε τις πήρατε; Από διακοπές ίσως κάνουμε κάτι τον Αύγουστο ανάλογα με το τι θα γίνει όπως οι περισσότεροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Κοριτσια καλησπερα.Μαλλον δεν μπαινετε πια εδω.κριμα κ ηθελα να μαθω νεα σας.ευχομαι ολες οι μανουλες κ τα μωρακια να ειστε καλα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...