Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Φωτεινακι σχολιασα στην ομαδουλα μας υπομονη τα 100 χρονια ειναι δυσκολα λεει β μαμα μου

Εγω σημερα ψοφησα στη δουλεια κ ειχα κ τον προισταμενο να μου λεει εχεις δυνατοτητες για 200 κ χρησιμοποιεις το 50 ασε με βρε ανθρωπε μην αφησω τα κοκαλα μου στον οτε του πα κ γελαγε

Εχω αριστη βαθμολογια τι αλλο θελει!! Γκρρρ!!!

Ο β ειπε ποναει ακομα το αυτακι οποτε εκλεισα πεντε παιδιατρο να δω τι παιζει

Κατα τα αλλα δυο μερες ολο τσακωνομαι με συζηξ τα βρισκουμε το βραδυ...

Αλλα μου χει κανει τα νευρα κροσιαααα η ζηλεια κ η κατακουζινιτιδα με εχουν ...

Συμπεθερα στημενα ολα ειναι χαχα πες το στη νυφαδια

Κουραγιο με εργασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια μου;;; εμεις ειμαστε καλα, δεν ξερω αν εχετε ακουσει καθολου στις ειδησεις εδω γινεται χαμος! Προσαγωγες , συλληψεις και δεν συμμαζευεται! Ειμαστε ολοι εξω, συλλαλητηρια, πορειες φευγουμε πρωι και γυρναμε νυχτα στα σπιτια μας...αντε συντροφακια μου θελουμε ψηφισμα συμπαραστασης και αλληλεγγυης...sos χαλκιδικη!!!! Το Μαριλακι το σερνω κι αυτο στις ειρηνικες πορειες, στα σκληροπυρηνικα με ΜΑΤ και ΕΚΑΜ καθεται σπιτι με την γιαγια!!! Τι σας λεω τωρα...αυτα ειναι τα νεα μου ομως και γι'αυτο χαθηκα!!!! Γιατι ζω μεγαλες στιγμες, χαχαχα!!! Σας φιλω ολες...και φιλακια στα ζουζουνακια, με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναμπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!

Αχ πόσο μου λείψατε χθες,αλλά λείπεις 5 μέρες και τρέχεις μετά σα το Βέγγο να τα καλύψεις όλα σε μια.Εδώ μαζεύτηκε ένα σωρό χαρτούρα που έπρεπε να τελειώσει χθες οπότε δε πρόλαβε πρωί καθόλου net.Το απόγευμα γυμναστήριο,σούπερ που ήταν το σπίτι άδειο,πήγα και σε ένα πελάτη που του κρατάω τα λογιστικά που ήθελε κάτι επείγον,21,00 μπάνια μετά να ετοιμάσω να τσιμπήσουμε και μεις.22,00 έκατσα ζήτησα laptop να περάσω φωτο να σας στείλω και το θελε ο άντρας μου να δει αγώνα του nova.Οπότε είδα πακέτο και ξεράθηκα.

Και γω κοριτσάρες πέρασα τέλεια.Τα ζουζούνια σας δεν έχω λόγια,οι φώτο Αλεξ υπέροχες θα ξεσκαρτάρω και γω καμιά καλή να στείλω κι άλλες να ζηλέψουν οι υπόλοιπες...χα χα

Ρωτά τη Δήμητρα στο αεροπλάνο Μάγκυ που βαζόβγαζε τα δαχτυλίδια και κολλούσε στην εμετοσακούλα τα σκουλαρίκια.Ποιος στα έφερε Δημητρούλα μου αυτά; "Ο Βατίλης" μου λέει.Τώρα τα νεραιδάκια-barbie τα παιρνοφέρνουν στο σχολείο όπως κάθε νέο τους απόκτημα να το δείξουν στην κυρία και όταν τη ρωτάς τι ονόματα τους έδωσε τι απαντάει;;; "Κωταντίνα και Βατίλης"...χα χα..Βρε της λέω είναι κορίτσι φοράει φούστα..."Όχι μαμά Βατίλης είναι"χα χα.Μη παρεξηγήσεις blonde mama.

Παιδιά η Μάγδα καρακουκλάρα και πιο αδύνατη από της φώτο και τόσο προσιτή.

Ο άντρας μου θέλει να γνωρίσουμε σε μια φίλη μου που είναι μόνη ένα γυμναστή από το γυμναστήριο που πάει.Λοιπόν του λέω δείξε μου βρε άνθρωπε μια φώτο να τον δω πριν της τον προτείνω.Χθες έβγαλε ομαδικές το γυμναστήριο και τις ανέβασαν το fb.Μου τον δείχνει και δε μου άρεσε για τη φίλη μου.Και μου λέει ο άντρας μου "ε καλά και η φίλη σου δεν είναι τίποτα σπουδαίο από εμφάνιση,να μου λεγες για τη Μάγδα!!!..."

Καταλάβατε;;;Καλοπέρασε το αγόρι μου...

Εχει δίκιο να ζηλεύει η κατακουζήνα αν και είμαι σίγουρη είσαι τόσο αθώα δε δίνεις αφορμές και η ζήλεια κουράζει.

Αλεξ με είδες χαλαρή ε;Να σου πω δε θέλω να ναι κολλημένα στη φούστα μου,θέλω να τρέχουν να παίζουν να το γλεντάνε όταν είμαστε έξω να εκτονώνεται η ενέργεια.Βέβαια πάντα με την άκρη του ματιού μου τις παρακολουθώ.Δε μου χει τύχει και καμιά στραβή.Μένουμε και επαρχία ίσως εδώ δεν είμαστε τόσο υποψιασμένοι.Όταν το καλοκαίρι πήγαμε Κώ τις ξαμολούσαμε στη πλατεία και καθόμασταν για καφέ αλλά πάντα έβλεπα που είναι και ποιος τις πλησιάζει.Η μαμά του αλλου ζευγαριού που ήμασταν μαζί που είχε παιδιά 6 και 3 ετών τα κυνηγούσε από πίσω και μου λεγε πως είσαι τόσο χαλαρή.Μα της λέω το βλέπω είναι εκεί,δε ξεκαρφώνουν τα μάτια μου από πάνω τους όταν δεν είναι δίπλα μου.Εδώ και σε παιδότοπο κλειστό που μπαίνουν πάντα παρατηρώ που είναι σε ποιο μέρος του.

Το πετικάκι σου φαίνεται πονηρόφατσα και σου χει τρελή αδυναμία,λογικό αφού παιρνάτε και τόσες ώρες μαζί.

Κανα νέο από τη δουλειά;Οι εξετάσεις βγήκαν;Δώσατε και αίμα τελικά;Η ψύξη σου; ξέχασα να ρωτησω προχθές.

Χαρουλίτα με το καλό την επέμβαση η μανούλα.Τι ωραία που δε θα δουλεύεις Πάσχα.Εμεις δε θα ανεβούμε δυστυχώς Αθήνα.Το κόστος μεγάλο,οι γονείς μου θα πάνε Βόλο να γνωρίσουν τα συμπεθέρια οπότε πρέπει να μείνει ο άντρας μου στο μαγαζί.Ισως τα καταφέρουμε Ιούνιο αν δεν έρθουν τα πεθερικά,αλλιώς Σεπτέμβριο πρώτα ο Θεός.

Όντως είναι τέλεια με το παλτουδάκι η Δημητρούλα,κοκέτα σωστή.Αλλά και τι γαμπρό της δίνουμε,ερωτιάρης,βολικός,άγγελος στο πρόσωπο,κοκέτης,ψηλός,ήρεμος,ένας γλύκας για φάγωμα...

Φωτεινή δε μπήκα να δω τα νέα στην ομάδα,μόλις σας γράψω θα μπω.Κατεβείτε αύριο Ρόδο πάμε Κοσκινού παιδότοπο απόγευμα να μου τα πεις να ξεσκάσεις!!!!!!!

Αρια τα βλέπουμε τα επεισόδεια.Μάχημη ακόμα...Ελπίζω να μην τους περάσει.Φιλησε μας το Μαριλάκι!Αλήθεια εσυ δε θα τη βάλεις παιδικό;

Η Σταυρούλα μου στειλε μήνυμα καλά είναι θα μας γράψει με τη πρώτη ευκαιρία υποσχέθηκε.

Φουφούκι;;;;;;;;Ρουλάκι;;;;;;;;Απουσίες....σας φάγαν οι δουλειές...Αντε είμαστε και μεις εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια…γκουχου γκουχου!!αρρωστησαμε!!πολυ βηχας και οι 2 και το Κωνσταντινακι ξυπνησε με λιγο πυρετουλη αλλα επεσε από μονος του!!βγηκαμε μια βολτουλα να φτιαξει λιγο η διαθεση μας τωρα που εχει ηλιο…

Μαγδα ακριβως αυτό σκεφτομουν κι εγω,ηταν λες και ειχαμε ξαναντυθει πολλες φορες,με την Μαρια άλλη μια φορα βεβαια ,αλλα πριν 1 χρονο!!τι επε ο παιδιατρος για το αυτακι;αχ ο αντρουλης ο ζηλιαρης;δεν εχει αδικο από την μια αλλα από την άλλη αφου δεν προκαλεις…υπομονη!!

Χαρα δεν θυμαμαι αν σχολιασα τις φωτο,αλλα είναι κουκλακια και τα 3!!μεγαλωσε και ο Δημητρης!!!ολα αυτά τα γεμιζω με υαλομβαβακα αλλα μπορεις και με βαμβακι,τωρα πώς να σπυ δωσω οδηγιες;βλεπω και σχεδιαζω σε ένα χαρτι ,το κοβω σαν πατρον και κοβω την τσοχα..να τα βγαλω φωτο να δεις το σχημα και να σου πω πως τα ραβω;;δες και τα φρουτακια. Ειδες και τις άλλες φωτο;για να μην λες μονο για την δικια μου…κυνηγαει και τις διδυμες..χαχαΠασχα θα ερθεις κι εσυ;θα κατσεις μερες τουλαχστον;γιατι λογικα εμεις θα λειπουμε,

Φωτεινη δεν ειπαμε θα μπαινεις για ψυχοθεραπεια εδώ;θα ερθω και από την ομαδα.

Αρια ελα καλε και σε ψαχνουμε..ακουμε τα νεα σας και σας σκεφτομαστε!!φιλακια

Μαρακι οι πολλες φωτο είναι από την Μαγδα. Ετσι ο συζυγος ε;βρε μπας και πρεπει να παω μονη μου όταν θα βρεθουμε για τα σκυλακια;;;χαχα πλακα κανω,οι πειρασμοι είναι παντου,πρεπει να εχουμε εμπιστοσυνη!!μωρε ουτε εγω την θελω κολλημενη πανω μου,δεν είναι ετσι παντα όπως ηταν εκεινη την μερα ,συνηθως πρεπει δρομο και δεν την νοιαζει να ειμαι μαζι.αλλα λιγο που ειχε ξυπνησει από τις 5 ,λιγο που εκανε ντροπες…αλλα εσενα κανουν μια βολτα και γυρνανε ,εμενα την εχω ικανη να σηκωθει και να φυγει..χαχα Είναι και αυτό που λες σε σχεση με την επαρχια.εδω παντου αυτοκινητα,πολυκοσμια, δεν μπορω!! Από δουλεια ησυχια!!!οι εξετασεις πηγα τωρα το πρωι γιατι ξαναδωσε χθες τσισα γιατι κατι ειχαν δειξει αλλα τελικα όλα καλα,βγηκαν και οι αιματος αλλα δεν κρατουσα χρηματα αφου μου ειχε πει για Δευετρα,θα παω το απογευμα.Βεβαια μου ειπε πολύ εντονες οι αλλεργιες,όχι σαν το άλλο το ουφο που μου ειπε ψεμματα.θα σας πω αυριο μηπως παω και στην παιδιατρο μετα να τις δει.

Φιλακια σε ολες,παω να φαω σουπιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κολητη κ αδερφουλα την ψωνισαωμε τοοοοοσο καλα λογια τα παραλετε γιατι αγαπιομαστε

Βρε ευχαριστω κ εκ μερους του βασιλακου μου

Κ αυτος ολο για σας μιλαει αυριο εχει παρτυ β εβελινα του το πα

Κ λεει θα θουν κ τα κολιτσια μου;;

Λεω ποια;

Η τατη η κωντινα κ δημητα;;

Λεω οχι δυστυχως

Οχι θελω τωλαααα να θουν!!!

Χαρηκα που σας αρεσαν τα νεραιδακια το δικο σου κων κοβει βολτες μες το αμαξι

Ακομα να παω ταχυδρομειο συγνωμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω μαρουσκακι ειμαι της αποψης να τους δινουμε ελευθερια απλα παντα υπο επιβλεψη

Για να μην καταπιεζονται εγω δεν τον πολυκυνηγαω πια

Αχ ζηλευει ο ατιμος κ για χαζα που να ξερει πως απο την πρωτη μερα που τον ειδα ηξερα αυτος θα ναι ο αντρας μου οτι τον λατρευω κ οτι ναι ακομα τον γουσταρω

Επισης ειμαι πολυ ντροπαλη οποτε δε ζηλευει εμενα αλλα παντα τους αλλους

Δε θυμωνει με μενα ποτε δεν εχω παραπονο

Πχ φυσιοθεραπευτη τελικα δε πηγα θελει να ναι μαζι γκρρρ

Αναμενουμε εξετασεις κων νιου χτες τα σκεφτομουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βηχα το πετιτακι κρυωσε μωρε μου!!!

Εμεις καναμε τσιμ χτες κυριος ξανα στα 4 τωρα

Μας εδωσε δωρο μολυβι γομα καραμελα σοκολατακι κ αυτοκολητα ηταν πολυ συνεργασιμος ευτυχως

Αυτια λαιμος γενικα ειμαστε μια χαρα βαρος υψος τα γνωστα θηριακη

Συμπεθερα ποτε παει η μανουλα για το γονατο;;

Αμα εχει το φασολακι θα ρθουμε κ εμεις αν μας θελετε το πασχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ελιωσα στο γελιο οτι θα χουμε κ μπαρμπι βατιλη χαχαχα

Χτες το απογευμα ο βασιλης εκανε εμετο στον αντρα μου ακουστε τι ειχε φαει οσο ελειπα ημαρτον φασολαδα τουρσια αγγουρι φραουλες ενα μπουκαλι γαλα κ δε θυμαμαι τι αλλα

Ε λογικο του πα ευτυχως οταν ηρθα τα χε αστραψει χιχι απλα μου το πε ο βασιλης μαμα εκανα εμετουλι

Αλλιως εκανε τον κινεζο ο μπαμπας μας χαχα

post-4242-13873940227126_thumb.jpg

post-4242-13873940227508_thumb.jpg

post-4242-1387394022781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ηρθε κ ο επιθεωρητης σιχτιριασε τη ζωιτσα συναδελφο που πηρε τη θεση κ τον νεο

Εμενα καπως καλυτερα καπως ομως ειναι πολυ ξερολασ μπλιαχ εγω απλα χαμογελαγα ζητουσε τρελα πραγματα!!

Κατα τα αλλα τα ιδια ζουζουνες μου

Αριακη μπαινε βρε μας λειπεις τρεχεις κ εσυ πως μας καταντησανε!!!

Ωωωχ ξυπνησε το τσουπρι ειχε κοιμηθει στη μια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα βρε μπαμπάς που μαζεύει και τους εμετούς πλένει και δε λέει και τίποτα....

Βρε και να με ζήλευε ευχαριστώ θα του λεγα!!!!!!!!!!!!!!!!χα χα πλάκα κάνω ξέρω η ζήλεια είναι ενοχλητική όταν δεν δίνεις αφορμές.

Αλεξάνδρα περαστικά καλά αποτελέσματα...

Στις Οκτωβριανές 2009 που μιλάω έχει μια μανούλα με παιδάκι 1 χρόνο μεγαλύτερο από τα δικά μας με παρόμοια θέματα,τώρα ξεκίνησε γαλακτοκομικά και τα πάει πολύ καλά.Είχε νομίζω παρόμοια θέματα.Πρέπει να μιλήσετε να δεις πως το χειρίζεται εκείνη αν θες,να πάρεις μια γνώμη.

Φεύγω σχόλασα!!!!!!!!!!!!!!Καλό ΣΚ!Παρασκευάραααααααααα Χαρά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σχολιασω που εδωσε η Δημητρα στο νεραιδακι το ονομα της Κωνσταντινας!!η γλυκουλα μου!!!οτι ονομασε την άλλη Βασιλη…χαχαχα παντως εβλεπα τις φωτο ξανα και σκεφτομουν ποσες φωτο εχουμε δει με τα ζουζουνια μας και μετα τα εβλεπα όλα μαζι σε μια φωτο!!!1 χρονο μεγαλυτερο και ακομα ειχε αλλεργια ε;σκεφτομουν σημερα μπας και ειναι μονιμες και στεναχωριομουν,θα παω το βραδυ στην παιδιατρο να μιλησουμε...

Καλα Μαγδα κι εγω την άλλη φορα που πηγα στον παθολογο με ρωτησε’’εβγαλες και την μπλουζα σου;’’ όχι με ακροαστηκε με τηλεπαθεια!!!χαχαχα Αχ μωρε ο Βασιλακης,του αρεσε η κοριτσοπαρεα!!! Καλε ολη την ωρα ετρωγε το παιδι;καλα αμα σου τυχαινε εσενα θα τα ακουγες φανταζομαι ότι τον μπουκωνεις…αμαν τι θελει πια και αυτος ο επιθεωρητης;

Πιο πριν ηθελε η Κωνσταντινα να φαει μελι,της βαζω σε ένα μπολακι και ετρωγε και μετα ηθελε τουαλετα και ερχοταν με το μπολ,αφου της ειπα να το αφησει,αυτή δεν ηθελε ,της λεω αντε παρτο μαζι και κανω ααχχ (απογνωσης)και μου λεει ‘’δεν θελω αχ…’’μην την ειπε νομιζω!!χαχα

Καλο σαββατοκυριακο κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αλεξ ελιωσα με την απογνωση της κων/νας θα μας δουλευουν κιολας καλε...

για τις αλλεργιες μην στεναχωριεσαι που θα παει θα περασουν να σκεφτεσαι οτι ειναι κατι απλο κ αντιμετωπισιμο σε σχεση με χιλιαδες αλλα οποτε θα παρηγοριεσαι..

οντως ρε φιλεναδες μιλαμε απο τοτε που τα χαμε στην κοιλια ποσα κ ποσα εχουμε πει τωρα τοσα χρονια..συγκηνηθηκα :?

μαρακι τα μαζεψε για να μην τον μαλωσω που του χε ανακατωσει τοσα ασχετα φαγητα :lol::lol:

οπως κ να χει η αληθεια ειναι οτι εχει πολλα προτερηματα γιαυτο κ εγω παραβλεπω τα οποια ελαττωματα του..

εγω αυριο θα μαι δουλεια βεβαια θα πηζω αλλα ως πιστες προσελθετε για παρειτσα

συμπεθερουλα αν με βλεπεις μεσα κ δεν απαντω να ξερεις οτι ειμαι δυστυχως απο το κντ κ δεν μπορω :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω!!!

Σας έστειλα φώτο και γω θα τις δείτε στα mail σας.Και γω συγκινήθηκα που είδα τα παιδάκια μας όλα μαζί,έτσι γεννημένα μαζί,να μεγαλώνουν έτσι όμορφα,ήταν συγκινητικό.

Αλεξ μην απογοητεύεσαι όλα θα φτιάξουν.Αν θες να σου πω ποια κοπέλα είναι να της γράψεις,δεν είναι ντροπή.Αν είναι παρόμοιο το θέμα σας καλό είναι να μάθεις πως το χειρίζεται μια μανούλα με μεγαλύτερο παιδάκι.

Και γω την είδα τη Χαρά χθες skype αλλά ήταν η ώρα που σχολούσα και δε προλάβαινα να γράψω,νόμιζα μπήκε για να γράψει εδώ.

Εχω ένα σίδερο βουνό στη σιδερώστρα τα ρούχα.Από τη Πέμπτη πλυντήριο-στεγνωτήριο δουλεύουν καθημερινά και έχω και για αύριο.Ζέστανε και ο καιρός απότομα.Θέλουν τα μπαλκόνια μου πλύσιμο....όλα μαζί.

Τη Φωτεινή θα τη δω από κοντά αύριο...Ζηλέψτε θα "ρουφήξω" Δαναούλα!!!χα χα.

Αντε σας φιλώ καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!εχω ξεθεωθει σημερα,αφου ξυπνησα και δεν μπορουσα να μιλησω,ειχε κλεισει ο λαιμος μετα απο κατι ζεστα συνηλθα και πηγα με το μικρο μου λαικη,σουπερ μαρκετ και μετα μαγειρεψα,εφτιαξα ταρτα φραουλα,ζυμη για πιτσα για το βραδυ και σπιτικη πλαστελινη!!!!Μαρια για σενα ειναι αυτο!!χαχα πολυ ευκολο,εδωσα στην Κωνσταντινα κουπ πατ και φτιαξαμε σχεδιακια σαν μπισκοτακια ,αφου μετα τα εβαζε και στο φουρνο της!! με τις εξετασεις,πηγα που λετε στην μικροβιολογο,εντονες αλλεργιες,πολυ προβληματισμενη αυτη,τα συζητουσαμε ποση ωρα,παω σπιτι να δω τις εξετασεις του Σεπτεμβρίου να συγκρινω και τελικα δεν ηταν τοσο χαλια...υπαρχουν ακομα αλλεργιες αλλα εχουν πεσει οι τιμες,δηλ στο ασπραδι του αυγου ειναι μη ανιχνευσιμη,παει αυτο!!ο κροκος απο 5,32 τωρα ειναι 2,05 οποτε μου ειπε οτι μπορω ανετα μεσα στο φαι να της βαζω απλα να μην το φαει σκετο,μικρο το κακο!!το γαλα που με ειχε τρομαξει γιατι οταν της ειπα οτι πινει χωρις λακτοζη μου ειπε δεν εχει τοση σημασια γιατι εχει αλλεργια και στην πρωτεινη του αγελαδινου τελικα επεσε απο 9,89 στο 1,51!!!οποτε συνεχιζουμε το γαλατακι που μπορει η προκληση να βοηθησε και να επεσε!καναμε και στη βρωμη που εχει 1,52 και μπορουμε λεει να το δοκιμασουμε ,και τελος το σιταρι.....επεσε μεν απο 62,5 στο 45,3 αλλα θα πρεπει να μην τρωει τιποτα ενω μας ειχε αφησει λιγο να δοκιμαζει,θα παμε να κανουμε αλλες 3 εξετασεις να δουμε για κοιλιοκακη,κατι μεσω Dna λεει,δεν πολυκαταλαβα...και μετα θα παμε και σε γαστεντερολογο!!! Κατα τα αλλα οι υπολοιπες εξετασεις πολυ καλες,ο σιδηρος 54,οι αποθηκες σιδηρου απο 8 στο 38,μια χαρουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τα τσισα δεν εχουμε κανενα ατυχημα πια,ουτε με κακα,και να παιζει δεν ξεχνιεται,μου λεει και παμε!!!παμε και βολτα χωρις πανα ,δεν μου εχει ζητησει βεβαια τσισα εξω,να δω πως θα την κραταω στις τουαλετες...χθες της ειχα βαλει πανα για να παμε για υπνο και μετα απο λιγο μου λεει τσισα,δεν τα εκανε στην πανα!!το πρωι ομως ξυπναει και τα εχει κανει μεσα στην νυχτα.Για να κοψω την νυχτερινη πρεπει να ξυπναει στεγνη;ή αν τα κανει μερικες φορες πανω της θα το κοψει;αντε που ειστε και εσεις που εχετε κοψει την πανα;φουφου; Σταυρουλα; Με το κουακερ τι μπορω να κανω εκτος απο κρεμα;μπορω να το χρησιμοποιω και σαν αλευρι πχ;

Μαγδουλα επηζες σημερα;μπηκα σε καποια φαση αλλα δεν σε βρηκα. Εννοειται καλε πως οι αλλεργιες δεν ειναι και τοσο σοβαρο,υπαρχουν παιδακια με προβληματα που θα παρακαλαγαν να ειχαν αλλεργιες καλυτερα...αλλα ξερεις τωρα,οταν αφορα το παιδακι σου,θες να ειναι ολα τελεια...και στεναχωριεμαι γιατι δεν θελω να νιωθει οτι ειναι στερημενο..ενταξει τωρα δεν το καταλαβαινει αλλα αργοτερα θα τρωνε τα αλλα παιδακια κι εκεινη θα πρεπει να εχει συγκεκριμενα πραγματα ή αυτα που θα της φτιαχνω εγω...το βλεπω και στα παρτυ που παμε δεν μπορει να φαει τιποτα απο αυτα που εχουν,τυροπιτακια,πιτσακια,τοστακια,μακαρονακια...τελοσπαντων..θα κανουμε και τις αλλες εξετασουλες και ευχομαι για το καλυτερο!!!

Μαρακι πολυ ωραιες οι φωτο και απο τον Φλοισβο και απο την συναντηση..μια ολες μαζι δεν βγαλαμε...την επομενη φορα!!ναι,δεν εχω προβλημα να μιλησω με την κοπελα,βεβαια στο γαλα καπως τα στρωσαμε τα πραγματα ,αυτο το σιταρι...πολυ σιδερο ε;κι εμενα μαζευετε παλι...ασε που ενα μεσημερι κοιμηθηκε η μικρη στο κρεβατι μου χωρις πανα και εκανε τσισα κ επλενα κουβερτες και παπλωματα...Καλη βολτουλα αυριο με την Φωτεινη!!πολλα φιλια να της δωσεις και στα ζουζουνακια!!

μου εστειλε και μειλ η Μιτση,ειχε αδεια και πηγε Λονδινο!!λεπτομεριες δεν ξερω!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια ομορφιες μου χτες στην δουλεια επηξα τρελα κ στο παρτακυ της εβελινας δεν πηγαμε τελικα γιατι ο βασιλης σαν να χε λιγο μυξα κ βηχα κ λεω ασε μην χειροτερεψει εχουμε κ τιποτα κ κολησουμε κ αλλα παιδακια τελικα ομως δεν εχουμε αλλα ανησυχητικα συμπτωματα ουτε σημερα

Μπραβω για τις αλλεργιες θεμα χρονου ειναι νομιζω να φυγουν στις αλλες εξετασεις δεν θα χει πιστευω πια

Εμεις ησυχα πολυ χτες σημερα μαλλον παλι ησυχα νιωθω πτωμα

Εχει τραπεζι το πεθερουνι σε κατι φιλους αρα θα ψησουμε

Τελεειες οι φωτο μαρακι μου κουκλακια ολα πωπω πως μεγαλωνουν ετσι οντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες αλεξακι με την πανα αν ειναι ετοιμο το παιδι συνεργαζεται αμεσα

Την νυχτερινη σιγα σιγα η κελυ ακομα φοραει κ ειναι τρεισιμιση το καλοκαιρι θα κοψει τη βραδινη

Μη λετε για δουλειες μπλιαχ

Συμπεθεριτσα να βγω νικολουλη ολα καλα ψυχη μου

Σουπερ λονδινο ο μιτσακος

Η φιλη της αδερφης μου που ειχε αποβαλλει στο 4

Κ ειχε ξαναμεινει προχθες στον 5 μηνα βρηκαν γεννετικη ανωμαλια κ της το πηραν

Στεναχωρεθηκα τοσο πολυ

Η κοπελα χαλια δυο μωρα να χασει πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Και τι μέρα χαρά Θεού!Καλοκαίρι..Από το πρωί είμαστε έξω,ποδήλατο,βόλτα,μπάλα,καφεδάκι στα όρθια,φαγητό έξω,παγωτάκι...με το συμμαθητή.Είδαμε και Φωτεινούλα,Αλεξανδρούκω και φυσικά Δανάη...ΤΟ μωρό!!!Τι καλούλα...Ζήλεψα πάλι,ζήλεψα για μπεμπέ...

Αλεξ μπράβο για τις εξετάσεις.Σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις σε αυτό που λες πάμε πχ σε ένα πάρτυ ζητάει αυτό που τρώνε τα άλλα και άντε να εξηγήσεις στο δίχρονο ότι δε μπορεί να το φάει και αυτό είναι απαγορευμένο.Θα περάσουν όμως και μεγαλώνοντας δε θα στερείται τίποτα,για να μειώνονται οι δείκτες με το χρόνο πάει να πει πως κάτι αλλάζει.

Δε ξέρω συνταγές για κουάκερ,δε το θέλαν οι δικές μου σε κρέμες με μαρμελάδα που τους το κανα με την καμία..αλλά και γω που δοκίμασα σα πίτουρο είναι βρε παιδάκι μου.Η Φωτεινή έκανε στον Αλέξανδρο διάφορες παραλλαγές,ξέρει σίγουρα.

Με τη πάνα μια χαρά ξεμπερδεύετε.Και γω η επόμενη αγορά πανών θα είναι πάνα βρακάκι να ξεκινήσουμε από το σχολείο ου είπε η κυρία τους γιατί χρειάζεται κοινή γραμμή.Αλλά να μαζέψουμε χαλιά κουβέρτες γιατί δε θα προλαβαίνω να πλένω και αυτά στα ατυχήματα.

Μαγδούλα πολύ στεναχωρήθηκα με τη φίλη της αδερφής σου και τις αποβολές.Και σε προχωρημένη εγκυμοσύνη κιόλας είναι μια φρίκη.Φαντάζομαι τώρα θα ψαχτούν περισσότερο με εξετάσεις να δουν τι φταίει.Και δω στο mammy θυμάμαι μια κοπέλα που είχε αποβολές έτσι σε προχωρημένη εβδομάδα και όμως βρήκε τι έφταιγε και έκανε 2 παιδάκια και όλα μια χαρά.

Δε πήγατε στο πάρτυ ε;Κρίμα..και μεις χθες ήμασταν παιδότοπο και σε σκεφτόμουν γιατί είχε παιδικό πάρτυ και θυμήθηκα που είχες πεί ότι είχατε να πάτε.

Έτσι η mitsi ε; London;Και γω την ήθελα να μας πει καμιά καλή μάρκα παιδικού αντιηλιακού τώρα που παραγγέλνω τα του φαρμακείου μου ηλεκτρονικά να το βάλω στην παραγγελία.Το ξέρετε το pharmacy4u ε;Που εχει φθηνότερα τα καλλυντικά.Είναι στη Πάτρα αλλά έχει μεγάλες διαφορές στις τιμές τουλάχιστον με Ρόδο.Το σαμπουάν των ΄παιδιών το βρίσκω εδώ 17€ και εκεί το έχει 10€.Τη sudocream τη μεγάλη τη βρίσκω 10€ και εκεί 7€.Για να μη μιλήσω για μια κρέμα χεριών με κερί που βάζω που την παίρνω με 1,5€.Καθυστερούν αρκετά αλλά αξίζει αν κάνεις ειδικά μαζική παραγγελία.

Το απόγευμα μας κάλεσαν κάτι φίλοι με συνομίληκο σπίτι τους.Καβάντζαρα και τις δουλειές.Μόνο για την εργασία δεν έχω όρεξη και με κράζει ο άντρας μου.Εφαγ το γάιδαρο και κολλάω στην ουρά και γω...ώρε ώρες...

Αντε φιλάκια...άλλαξε και η ώρα και πρέπει να ξυπνήσω τα καμάρια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα που χαθηκατε ολες;; Αλεξ δε φτιαχτηκε το πισι;;

Βαλτε με στο κλαμπ μυξες βηχας κ δεκατα τη στο καλο κολησα κ εγω;;ο πσιδιατρος ειπε η ωτιτιδα δε κολαει αλλωστε

Αρα τρεμω οτι εχω αλλη ιωση κ θα κολησω κ τον β κ βραστα χαραλαμπε

Μαρια απουσια καλε κ εσυ αδιανοητο σε πηξαν στη δουλειτσα;;

Φιλια σε ολες τα ματια καινε για πισι σνιφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Καλε,τι νεκρα ειναι αυτη :shock::shock::shock::shock: Το διαλυσαμε το μαγαζι :o:o:o:cry::cry::cry::cry:

Θα παρω αυριο ολα τα απολλολα προβατα να ουρλιαξω :!::!::!::!: Φουφου,Ρουλα,Σταυρουλα,Αρια,Μιτσακο :cry::cry: Και εσυ μανα του δειλινου καμπανα Φωτεινη :!::!::!: Καλε γιατι χαθηκατε ετσι???Ουτε μια καλημερα δεν προλαβαινετε πια??? :cry::cry::cry:

Εγω πολυ χαλια κοριτσια,μου πεσαν ολα μαζι :twisted::twisted: Μαζεμενες εφημεριες και μαλιστα εν'αλλαξ με τον καλο μου :twisted::twisted: Εχουμε να βρεθουμε απο Σαββατο απογευμα και ελπιζουμε μηπως το καταφερουμε αυριο,αλλιως Παρασκευη μεσημερι :o:o:o

Μεθαυριο χειρουργειται η μανουλα,οποτε εχουμε παρει ομαδικα και με βαρδιες αδεια για ναβολευτουμε με τα τεκνα,εγω θα παρω Πεμπτη για να μαι και μαζι της.

Δεν μου εφτανε αυτο,με παιρνει και το αδελφι μου κλαιγοντας και μου λεει οτι εχει καθυστερηση,με χοριακη ομως αρνητικη,ευτυχως σημερα πηγε στο γιατρο και ολα καλα,μαλλον απο το αγχος,αλλα παιθανα στην αγωνια.

Εχθες παλι ,βγηκα απο εφημερια και πηγα να παρω το θειο μου ,που του χαμε κανει μπαλονακι γιατι ηταν ο επανελεγχος.Ετρεχα σαν παλαβη!!!

Και τωρα δηλ απο το νοσοκομειο σας γραφω,εφημερευω κλασσικα.

Κατα τ'αλλα η μικρουλα μου,θεριευει!!!Το Σαββατο το πρωι την πηγα στη γειτονια της κουμπαρας μου που ειχε ενα event με κλοουν,μιλαμε μας εβγαλε το λαδι με την βαφτηστηρα :!::!::!: Ηδικια μου ,να μην θελει να την κραταω απο το χερι και να φευγει ολη την ωρα στο δρομο!!!Πως δεν την χτυπησε κανενα αμξι,θαυμα ηταν!!Αλλα και το απογευμα πηγαμε παιδοτοπο,ολο γκρινια!!!Νομιζω με εκδικειται για τις ωρες που λειπω :(:(

Παντως εχουν κατι διαλογους με την βαφτηστηρα,να πεφτεις κατω απο τα γελια :lol::lol::lol:

Την Παρασκευη το απογευμα,ειχαμε παει παιδοτοπο με μια αλλη φιλη με το γιο της,μιλαμε μουτζαχεντιν,ολο το μαγαζι το ρημαξε,η κοπελα βγηκε εκτος εαυτο,μας κοιτουσαν ολοι :!::!::!: Αφου στο τελος μας πηραν τα μισα λεφτα γιατι λεει δεν μπηκε καθολου να παιξει το παιδακι :lol::lol::lol: η δικια μου Παναγια μπροστα του :!::!::!:

Πηγα και σε αλλα δυο σχολεια,αλλα δεν εχω αθουσιαστει με κανενα :?:? Ενα σωρο λεφτα(350/μηνα),αλλα περα απο αυτο δεν με ενθουσιαζουν.Ειμαι περιεργη μου φαινεται τελικα!!!Ο δικος μου λεει,μεχρι τα 18,σχολειο θα ψαχνεις εσυ :lol::lol::lol:

Κοριτσακια θα με συγχωρεσετε που δεν σχολιαζω αλλα,εχω δουλεια ακομη και σκουντουφλαω!!!Σας φιλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα και το απογευμα πηγαμε παιδοτοπο,ολο γκρινια!!!Νομιζω με εκδικειται για τις ωρες που λειπω :(:(

Μπα δε παίζει με τη καμία αυτό κοπελιά!Ούτε να το σκέφτεσαι.Και γω που είμαι συνέχεια τα απογεύματα μαζί της και τα ΣΚ η γκρίνια της βρε παιδάκι μου δε παλεύεται!Γεννιέται ο άνθρωπος ,τέρμα!Το επόμενο εύχομαι να ναι άγγελος να αποζημιωθείς μανούλα όπως παρηγοριέμαι και γω με το Χρυσανθουλάκι μου...

Καλημερούδια...Καλέ εγώ τι να χαθώ...μόνη μου έμπαινα έγραφα ε πόση αυτοβιογραφία να γράψω η καψερή...

Μάγκυ μου περαστικά σου,όντως η ωτίτιδα δεν κολλάει κάποια άλλη ιωσούλα είναι,κόψε τα πολλά φιλιά με το μικρό 2-3 μέρες και δε θα κολλήσει.

Χαρουλίτα συμπονώ με τις εφημερίες και τις μέρες που κάνει να σε δει άντρας και παιδί.Με το καλό η επέμβαση της μανούλας.Γιατί καλέ έκλαιγε η αδερφή για τη καθυστέρηση;Δε θέλει άλλο τόσο κοντά να φανταστώ με τον Δημητράκη ή φοβήθηκε μην έχει κάτι γυναικολογικό;Τέλος καλό όλα καλά πάντως...

Χθες με πήρε ο κολλητός μου από το πανεπιστήμιο,είναι Κρητικός.Μου ανακοίνωσε ότι έκλεισε ημερομηνία γάμου 28 Σεπτέμβρη και μας περιμένει όλη την παλιοπαρέα Ηράκλειο να το κάψουμε,θα κάνει γλέντι μεγάλο.Θέλω τόσο πολύ να πάω.Μου χει καρφωθεί απο χθες.Και φυσικά θέλω να βρεθούμε όλοι μαζί.Ημασταν 6 κολλητοί από διάφορα μέρη της Ελλάδας και προς το παρόν σχεδόν όλοι έχουμε πάει στους γάμους των υπολοίπων.Το χαμε υποσχεθεί,ότι δε θα χαθούμε αν και με τις οικογένειες του μετά ο καθένας ξέρετε πως γίνεται...σκορποχώρι...

Αν και χλωμό να βρεθούμε αφού 3 κοπέλες από αυτή τη παρέα γεννάνε Ιούλιο.Με νεογέννητο πίσω ταξίδι δε παίζει.Και γω αν πάω δε θα πάρω τις μικρές.Ελα όμως που διανυκτέρευση χωρίς εμάς δεν έχουν κάνει ποτέ.Έχει ο Θεός ως τότε θα ναι και 3 χρονών,θα χουν αλλάξει τα πράγματα στις συνήθειες τους.Χάρηκα όμως πολύ γι αυτόν..έχω γνωρίσει και τη κοπέλα ταιριάζουν,ωραίο ζευγαράκι.

Ηταν ο πρώτος άνθρωπος που γνώρισα στη σχολή και από τότε 4 χρόνια σπουδών μείναμε αχώριστοι αν και του χω κάνει ένα χουνέρι τρελό,ασυγχώρητο,αλλά περασμένα ελπίζω και ξεχασμένα.

Η αλήθεια ήθελα να του προτείνω και για κουμπαριά χθες που με πήρε με τόσο ενθουσιασμό που έκλεισαν την εκκλησία,αλλά σκέφτηκα τον άντρα μου που θα μουρμουράει με τα οικονομικά ή σκέφτηκα άνθρωποι είμαστε μπορεί να μη καταφέρω να πάω λόγω παιδιών ή να τύχει τίποτα και δεν το πα.

Μου πε θα τους παντρέψει ένας φίλος του από το στρατό αν και δυσκολεύετε μόνος του,χώρισε και από μακροχρόνια σχέση και είναι και κάπως...δε ξέρω...μέσα μου όμως θα θελα...

Καλέ σας ζάλησα πάλι...α πα πα είδατε για να λέτε που δεν έγραψα χθες;;;

Αλεξ τι έπαθε το pc;Τι πάθατε όλες με τα Pc σας.Κόπιες τις φώτο τακτικά σε εξωτερικούς σκληρούς μη ξεχνιέστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε καλως την συμπεθερα τρεχεις πουλι μου ε σιδερενια η μανουλα με το χειρουργειο

Εγω ειμαι σπιτι χτες εκανα 40αρια μια ομορφια ψηθηκα ειχα κ τον βαγγελη που αΓχωνοταν κ με ειχε πλακωσει στα γιατροσοφια

Μαρακι για γαμο μοιρασμενΑ τα εξοδα δε θα ναι πολλα αν το θες τοσο πες το στον αντρουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω γω βρε Μάγδα,δε ξέρω και τι έθιμα έχουν στη Κρήτη για το κουμπάρο.Ασε που θα πρέπει να μαι μερες πριν ή μετα ίσως.Δε γίνεται η κουμπάρα να πάει για μια μέρα..

Περαστικά,χαπακώσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!Ζώ, αλλά τρέχω!!!Ευτυχώς ήρθε η μανούλα κι εχω ξεκουραστεί λιγάκι!!!Είμαστε μια χαρά, ψάχνω να βρώ από πότε έχω να σας γράψω για να σας πώ νέα!!!Τσικνοπέμπτη είχα δυο τραπεζια, το μεσημερι με τα πεθερικα και το βραδυ με τους φιλους, ψησαμε στο μπαλκονι, ο χαμος, ουτε εγω δεν αναγνωριζα το σπιτι μου, που δεν ειμαι και παστρικοθοδωρα!!!Την άλλη μερα η χλωρινη πηγε συννεφο!!!Τον Τασουλη τον εντυσα καουμπου, χωρις στολη, του εβαλα ένα καρο πουκαμισακι, το τζιν του, του εφτιαξα κι ένα κοκκινο μαντηλακι από φοδρα και πηραμε και ένα σετ με πιστολια και σπιρουνια και μας πυροβολει, φυσαει το οπλο και το βαζει και στη θηκη!!!Σουργελο μεγαλο!!!Τελικά δεν πήγαμε Σκύρο τις απόκριες, περίμενα – κλασσικά – κάτι λεφτά και δεν μου τα έφεραν, οποτε αφου και ο καιρος δεν ηταν καλός και οικονομικά δεν πολυέβγαινε, το αφησαμε για του Αγίου Πνεύματος! Πήγαμε, όμως, στο σπίτι των νονων του στο Άστρος και καναμε πικ-νικ στη θάλασσα, μαζεψαμε απειρα κοχυλια, προσπαθησαμε να πεταξουμε τον αητό, αλλά δεν είχε καθολου αερα!!Βεβαια ο παραμυθάς ο γιος μου-θα τον κανω δικηγορο είναι σιγουρο- ελεγε σε ολους ότι σηκωθηκε ο αετος και πηγε ψηλα!!!Πήγαμε και στην παρελαση, οπου φετος δεν φοβηθηκε, του πηραμε και σημαιουλα και την κουναγε!!Αν σας πω ότι πηγαν να με παρουν τα ζουμια όταν εβλεπα τα παιδακια κι ελεγα καποια μερα θα ερχομαι να καμαρωνω τον γιο μου, τι θα πείτε????Να σας πω και μια βλακειουλα που εκανε ο Τασουλης, πηγε και πηρε ένα σακουλακι πατατακια από το περιπτερο και το πηγαινε στον μπαμπα του διπλα, που καθοταν για καφε, χωρις να το πληρωσει!Φυσικα το επιστρεψανε, αλλα μια μερα που τον ειχα εγω, τον πηγα στο δικαστηριο, σε μια αιθουσα που ηταν αδεια, τον εβαλα εκατσε στη θεση των κατηγορουμενων, ανεβηκα στη θεση του Δικαστη και του ελεγα ότι αυτό που εκανες λεγεται κλοπη και θα σε ρωταγε ο δικαστης γιατι το εκανες κλπ, και καθοταν κλαρινο, ειχε τρομαξει και από την διαφορα υψους, ημουν κι εγω σοβαρη, καποια στιγμη εσκασε το σατανικο του χαμογελακι, εγω απτοητη και του ελεγα μην το ξανακανεις κλπ!!!!Προσπαθησα να τον ξαναπαω θέατρο, αλλα ματαια, μολις ειδε τα σκηνικα να φυγουμε μου ελεγε!!!Ευτυχως που δεν ειχα πληρωσει το εισητηριο!!!Περασαμε και μια λαχταρα με όλα αυτά που γινονταν στη Κυπρο, γιατι ο αντρας μου δουλευει στηνΤραπεζα Κυπρου, αλλα όλα καλα. Αλλα νεα δεν εχω, προσπαθω να σας στελνω οσες φωτογραφιες εχω στο κινητο μου, γιατι από την μηχανη δεν μου εχει δειξει ακομα και δεν το εχω και καθολου με την τεχνολογια!!!!Στα δικά σας τωρα!!!Έχω και να σχολιάσω από την σελίδα 30!!!!!

Καταρχήν ζηλεψα τρελλα που συναντηθηκατε, όταν θα ξανανεβω για μερες στην Αθηνα, θελω να το κανονισουμε παλι!!!!Επίσης, έχω δεί τις φώτο που μου εχετε στειλει με τα παιδακια σας και τι να λεμε τωρα παλι, ότι είναι όλα κουκλια;;;;Καλα να είναι όλα , γερα και ευτυχισμενα!!!Η αδερφή Χαρουλίτας ίδια με την Χαρουλίτα, η συμπεθέρα μου ίδια με την κόρη, η Μαρία μας πολύ γλυκιά φυσιογνωμονία και η Μαγδα Barbie!!!

Μαγδούλα μου, όσο και να εχω προσπαθησει με την πεθερα δεν, βεβαια της αναγνωριζω πολλα πραγματα και την συμπονω, γιατι και ο πεθερος μου είναι κομματακι δυσκολος, αλλα δεν μπορω και πολύ, τουλαχιστον πια δεν τσακωνομαι με τον αντρουλη γιατι στην αρχη γινοντουσαν ηρωικες μαχες!!!Να σας ζησουν τα σκυλακια!!!Συγχαρητηρια για την βαθμολογια!!!Ευτυχως μια μερα πυρετο ο μικρος!!!Δεν πειραζει για την θεση, αφου εισαι η καλυτερη εκει αυτό μετραει!!!Λογικο είναι να μην θελει ο πολυς ακομα γαμοβαφτιση, νομιζω δεν εχει κλεισει χρονο ο πατερας του, ε;;;Ασε να το κανετε μετα να το χαρουν κιολας!Γεννητουρια κι εσεις πολλα!!!Και στη δικη μας την παρεα, αλλα είναι όλα αγορια κι ένα κοριτσακι μονο του, ή που θα την κανουν ότι θελουν ή που θα τα πλακωσει αυτή, γιατι είναι και τσαουσω!!!Αχ και μενα θελει να με παντρευτει ο γιος μου, όπως επισης στην ερωτηση ποια είναι η πιο ωραια γυναικα, απανταει η μαμα μου!!!!Εκπαιδευση τρελλη!Βέβαια, του τραγουδαει η μαμα μου, μαρεγιε μου κανακαρη…ποια θα σου στρωνει τα σεντονια κι αυτος λεει η μαμα μου, και ομορφη και δουλα!!!Θεος ο γιατρος, ε;;;;Να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!Λαχταρα που πηρατε με την πεθερουλα, περαστικα!!Εμενα παλι στο καραβακι στις σπετσες δεν ηθελε να ανεβει και ειχα σπαραξει στο κλαμα, βεβαια ηταν και βραδυ!! Κριμα για την κοπελα, μηπως να το ψαξει και για θρομβοφιλια;;Περαστικουλια!!!Κι εγω ειμαι μια εβδομαδα με συναχι και βηχα!

Μαρακι μου γρηγορα πρεπει να βρεις λυση για το ταλιμπανακι σου, ακου να σηκωνεται και να ερχεται μπροστα!!!Κριμα η κοπελα, πια δεν ξερουμε τι μας περιμενει…Θελουν να μας βοηθησουν μωρε οι μανουλες, εγω μπορει να τα εχω όλα ετοιμα όταν είναι να ερθει για να παιζει μονο με το μικρο και ολο κατι θα βρει να κανει, δεν ησυχαζει!!!Εμενα πιο πολύ θα με ενοχλουσε ότι μπαινει χωρις να χτυπαει.Στα εστειλε διαφορετικα τα παιδακια σου ο Θεουλης για να μην κλαταρεις τελειως!!!Να ευχαριστησεις τη Δημητρουλα σου για τα καλα τους λογια για το αντρακι μου, αλλα ειμαστε λογοδοσμενοι!!!Πως πας με την περιοδο, θα είναι σπαστικο τοσο μεγαλοι κυκλοι.Κι αυτος κατακουζηνας είναι, όχι στο βαθμο του Βασιλη, αλλα τον εκπαιδευω!!!Το τραμπολινο ειχε προστατευτικα γυρω γυρω ή ηταν χωρις;;Και δεν φοβοσουν μην πεσουν;;;Εγω δεν τον αφηνω να χοροπηδαει σε κρεββατια, καναπεδες κλπ, φοβαμαι παρα πολύ!!!Εμας του ειχε παρει η νονα του, αυτό που σου ελεγε η Φωτεινη, εχει ένα μαρκαδορο που γεμιζει νερο και γραφει μονο πανω σε αυτό και πουθενα αλλου, βεβαια ο ταλιμπαν ο δικος εμαθε πως ανοιγει και χυνει τα νερα κατω, οποτε κρυφτηκε οσο εχουμε χαλια!!!Φοβερα τα δωρα των αρραβωνων σας!!!Αλλα κι εγω που πηρα κατι λευκοχρυσα κλπ, δεν τα φοραω ποτε, ειμαι του πιο minimal!Εχω ένα βιβλιο που λεει γιατι τα παιδια θελουν ορια, όταν αξιωθω να το διαβασω θα σου πω αν λεει κατι χρησιμο για το ταλιμπανακι σου!!!Ακου συμπεριφορα η πεθερα, αντι να τα λαχταραει που δεν τα βλεπει συχνα, θελει και βολτες!Καλα κι εμενα η πεθερα μου, παντα ο γιος της είναι κουρασμενος, εγω που δουλευω πρωι απογευμα και με ένα σωρο εννοιες στο μυαλο μου, μην ξεχασω καμια προθεσμια, κάθε φορα να διαβαζω για καινουργια υποθεση, δεν ειμαι!!!Θα τα πει όλα μαζεμενα βρε μην αγχωνεσαι!!!Κι εσυ κουκλο γιατρο και στην καταλληλη ειδικοτητα!!!Τι κριμα ο ανθρωπος και ετσι ξαφνικα…Να το κανονισεις Μαρια μου για την Κρητη, θα σας κανει καλο να βρεθειτε παλι ολοι μαζι, και να ξεκινησεις να αφηνεις τις μικρες είναι μεγαλες πια, κι αν βγουν και λιγο εκτος ποργραμματος με την γιαγια δεν πειραζει!!!Για την κουμπαρια δεν ξερω, όπως νιωθεις εσυ, αν σε παιρνει και οικονομικα, καντο!

Συμπεθερουλα, πως πανε οι συνεντευξεις για την δουλεια;;Ταλαιπωρια με την ιωση, οντως επρεπε να φωναξεις βοηθεια!Και τι γραφειοκρατια τραβηξες και τελικα τσαμπα!Μπραβο για την πανα, εμεις προσπαθουμε ακομα, αλλα δεν τα καταφερνουμε παντα!Μπραβο και για τις αλλεργιες, σιγα σιγα να φυγουν να πανε μακρια!!!

Χαρουλιτα, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΛΓΑΝΑ;;;;;Πρεπει να πεθανε στο γελιο ο σερβιτορος!!!!Μπραβο σου που με τοση δουλεια εχεις ορεξη και κανετε όλα αυτά, εγω μονο που τα διαβαζω κουραζομαι, βεβαια ειμαι και πιο του σπιτιου!!!Ειμαι σιγουρη ότι θα καταφερες να τελειωσεις και το αρθρο!!!Εμας από προχθες κάθε βραδυ φερνει και κατι για να κοιμηθει μαζι μας, προχθες το μαξιλαρι, χθες το κουκλακι του, για να δουμε σημερα!!Μα τι ατακες αυτό το παιδι!!!Τι σε περιμενει!!!Αχ κι εμενα με ειχε πιασει η υστερια χθες και του φωναζα και δεν θελω, τιμωρια ναι, χατηρια γιοκ, αλλα αυτή την αγριοφωναρα μου ουτε εγω δεν την αντεχω!!!Να χαιρεσαι την αδερφη και τον γαμπρο σου!!Τι εγινε με το χειρουργειο της μανουλας;;Φερε εδώ τη νυφη που εχουμε και πολλα πανηγυρια!!!

Αχ, Φωτεινουλι μου θα μεγαλωσουν και θα είναι καλυτερα, υπομονη!!!Εμενα μου λεει μια μερα αφου εκανε την βρωμοδουλεια του, μαμα εκανα ένα μαγικο προυτς!!!Τετοια μας λες και αντε να το παρουμε αποφαση για το δευτερο!!!Της αλλαξε τα φωτα της φραντζολας, μονο στο φαγητο με παιδευει!!!

Σταυρουλίτσα, πηγατε τελικα παιδικο;;;Χρόνια Πολλα και για τα γενεθλια σου!!!!Κι εγω σήμερα 36!!!

Φουφουδελι, που εισαι;;;;

Αριακι τα διαβαζω τα νεα από τα μερη σας, τι κακο πανε να κανουν;;;Κατά τα αλλα ειστε καλα;;

Κοριτσακια μου, τα καταφερα!!!Αν και σιγουρα εχω ξεχασει αρκετα από αυτά που διαβαζα!!!Φιλακια πολλα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...