Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΡΕΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ Νο 4 Για περαστε..


Recommended Posts

που ειναι αυτη η αεροβια γυμανστικη καλε;;χαχαχ..

αντε να ανοιξει ο καιρος...να πηγασινουμε τιυος καφεδες μας..

στης σπιροτυλενας..στου κουβιδη..αχ!!

περαστικα σε ολες..

post-5713-13873939995936_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 298
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι παιδια... μετα το μαι οπου θελετε.....

ευα υπαρχει και η αλλη λυση.... τα παιδια με τους μπαμπαδες και μεις μονες για καφε.... ωραιο σεναριο ε????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παιδια... μετα το μαι οπου θελετε.....

ευα υπαρχει και η αλλη λυση.... τα παιδια με τους μπαμπαδες και μεις μονες για καφε.... ωραιο σεναριο ε????? :lol::lol:

Eλενη εμενα ανυπομονει να μας ξεφορτωθει οταν μας βλεπει να φευγουμε ..οποτε αν του ζητησω κ baby sitting θα μου πει το γνωστο..ενταξει κανενα προβλημα , θα παρεις κανα δυο παιδια μαζι σου ?? :D:D:D

κουβιδης ..η αληθεια τον πεθυμισα ..κ γενικα το καλοκαιρι ..σκατα ο χειμωνας τουτος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!!

Κατάφερα να μπω και να σας διαβάσω λιγάκι κορίτσια μου!

Με τις κωλοαρρώστιες τα έχω δει όλα.... παραλίγο να ξαναχτυπήσει βρογχίτιδα το Χριστόφορο και το προλάβαμε στο τσάκ... εννοιείται δεν γλυτώσαμε αντιβίωση και αερολίν αλλά οκ... η παιδίατρος βέβαια μου είπε οτι Φλεβάρης και Μάρτης είναι οι μήνες με μεγάλη έξαρση σε αρρώστιες... αντε να δούμε πως θα την βγάλουμε άλλους 2 μήνες. Βέβαια τώρα δεν κόλλησε από τον παιδικό αλλά από το Γιαννάκη, που εκείνος με την σειρά του κόλλησε στο σπίτι του αδερφού μου την πρωτοχρονιά που ήταν 1-2 άτομα άρρωστα χωρίς να το ξέρω τα οποία πήραν αγκαλιά το μικρό. :twisted: Τεσπα....

Ευα μου περαστικά και σε εσάς! Καλά όλοι οι άντρες τελικά είναι κλασομπανιέρες. Και ο δικός μου έστω και λίγα δέκατα να κάνει, μοιρολογά 10 χρόνια και καταριέται την ατυχία του που θα πεθάνει τόσο νέος από υψηλό πυρετό... ότι νά 'ναι!

Επίσης πολύ μου άρεσε Ευα η περιγραφή για τις καλοκαιρινές μας εξορμήσεις! Άντε να έρθει το καλοκαιράκι να ξεβρακώσουμε τα κοπέλια και να σουρτουκεύουμε! Πιστεύω οτι τώρα θα είναι και για εμένα ευκολότερα που περπατάει το μικρό.

Λενάκι περαστικά μωρέ στην ξανθομαλλούσα σου!!! Εσύ τί κάνεις; Πως πάει η εγκυμοσύνη; Μεγάλωσε μωρέ λιγάκι η κοιλίτσα σου; Φαίνεσαι για διδυμογκαστρούλα; Τα παλικαράκια ακόμα σε πονάει και σε ταλαιπωρούν; Αντε υπομονή μα 3-4 εβδομάδες έμειναν ακόμα αν δεν κάνω λάθος ε; Με το καλό κορίτσι μου!

Ε Σωσώκα εγώ σου λέω είναι ευκαιρία 300€. Δεν νομίζω στα ίδια λεφτά να βρεις με περισσότερα πλεονεκτήματα. Οκ δεν έχει ηλιακό, και; Με τα τόσα λεφτά που κερδίζεις από το ενοίκιο δεν κοστίζει πια τόοοοσο πολύ να ανάβεις 15 λεπτά την ημέρα το θερμοσίφωνο. Τον χειμώνα θα έχεις ζεστό νερό από το καλοριφέρ και το καλοκαίρι ούτως ή άλλως με κρύο δεν κάνετε μπάνιο; Οκ για τα παιδιά μόνο θα το ανάβεις λιγάκι, σιγά. Που για τα παιδιά κάνεις που λέει ο λόγος και μια κατσαρόλα νερό και τα πλένεις τάκα τάκα. Το θέμα είναι να είναι υγιεινό το σπίτι. Συνήθως τα παλιά σπίτια έχουν κάποια προβληματάκια που σου είπα και στο τηλέφωνο. Αν τσεκάρεις τα ντουλάπια της κουζίνας για τυχόν υγρασίες κρυφές και τις μπαλκονόπορτες να μην μπάζουν θα έλεγα να προχωρήσεις. Διαφορετικά ίσως βρεις σπίτι στα ίδια λεφτά αλλά σε άλλη περιοχή που ίσως δεν σε βολεύει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου σε ευχαριστω...

καλως εχοντος των πραγματων μπαινω στις 9 του φεβρουαριου να γεννησω....

ποναω πολυ αλλα εχω γινει εξαρτημενη με τα παυσιπονα... να φανταστεις αν δεν παρω αρχισω και τρεμω....

με βλεπω μετα που θα γεννησω στον κεθεα για αποτοξινωση..... :mrgreen::lol::lol:

η κοιλια δεν φαινεται για διδυμα αλλα φαινεται οτι ειμαι στον 8.... οποιος με δει ρωταει σιγουρα ειναι δυο????

ζοριζομαι αλλα δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα οποτε υπομονη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενη σε συμπονω οσο δεν ξερεις ..ειναι μανικι οι τελευταιες εβδομαδες ..προσπαθησε να μην πολυκουραζεσαι , οποτε βρισκεις ευκαιρια ξαπλαρωσε κ μην σε νοιαζει τιποτα ..παρε κ την μικρη που λεει ο λογος στο κρεβατι παιξτε με κουκλες εκει , διαβαστε παραμυθια δειτε παιδικα κτλ κτλ κτλ ..

λιγο εμεινε ακομα ..κρατα γερα ..

Μαριλου μου τι να πω περαστικαααααααα..μα με αυτες τις βρωμοιωσεις ο ενας πεφτει ο αλλος σηκωνεται ..ελεος πια ..

εχω μεινει βεβαια με το ..κλασομπανιερες .. :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))

κ μεις κλαψουριζουμε ..πρεπει να τσεκαρω τον Νικο για πυρετο πιο συχνα απ οτι τα μικρα ..κ παταει κ κατι αψου μεσα στη νυχτα σου σηκωνεται η τριχα καγκελο μεσα στον υπνο ..μαμα μου .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε..τη λογο διαρροια ειναι αυτη;;;

καναμε υπερηχο ισχιων..ολα καλα..

δεν εχει πραμα!!

αντε καλοκαιρι κουβιδης..καφεδες τσιγαρα..

κανα 2 βυζια απεξω για φαγητο..

πωπωπω!!

αυτα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλοκαιρι κουβιδης..καφεδες τσιγαρα..

κανα 2 βυζια απεξω για φαγητο..

πωπωπω!!

αυτα ειναι!!

καλα εσεις με τα μωρα εγω τα βυζια μου θα τα βγαλω για συμπαρασταση ??!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

επιτελους ηλιος κ οχι ψοφαω στο κρυο..

εβγαλα χαλια εξω κ μου επεσε το νεφρι..

παιδια στο σχολειο ..

τελικα κολλησαμε ολοι την βρωμοιωση εκτος την Σοφια ..τι να πω ..εχει τρελα αντισωματα αυτο το παιδι ..

τι μαγειρευουν σημερα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Μπράβο για τον υπέρηχο της μικρή ρε Σωσώ!!! Λύθηκα με τα βυζιά στον Κουβίδη! :lol::lol: Πλάκα πλάκα εγώ θα το πετάω ακόμα έξω, η Ελένη και ποια άλλη; Όχι η Εύα δεν χρειάζεται να τα πετάει έξω εκτός και αν έχει τίποτα εξάψεις! :D Το ίδιο και εσύ! :lol::lol: Αϊ μαρή που ντρέπεσαι να θηλάσεις!!! χαζή! Αν τον πιάνει τον βύζο γιατί όχι;;;

Ευα μου πολλά πολλά περαστικά!!!!

Η Νίκη τί κάνει;;; Η Αντωνία; Η Πόπη; Ελα Σωσώ ενημέρωνε κορίτσι μου!!! Τί ρόϊτερ είσαι εσύ τέλος πάντων;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανατε υπερηχο ισχυων ? τελεια ολα λοιπον ..

μιας κ ανοιξατε βυζοσυζητηση δηλωνω οτι δεν πεταω το βυζι μου οξω οσο κ αν εκτιμω τον κουβιδη .. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamathse thn istoria me ta byzia..ο0υτε τσοντα να γυρνουσαμε..οποια εχει και θελει..μπορει να το βγαλει και να ταιζει!!

το πολυ πολυ στο τελος να μας κερασουν τους καφεδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stamathse thn istoria me ta byzia..ο0υτε τσοντα να γυρνουσαμε..οποια εχει και θελει..μπορει να το βγαλει και να ταιζει!!

το πολυ πολυ στο τελος να μας κερασουν τους καφεδες.

=))=))=))=))=))

οπου τζαμπα και μεσα εσυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες ..

καλε χρονια πολλα στην Αντωνια για σημερα !! υγεια ευτυχια κτλ κτλ κτλ

τι κανετε ?

εμεις καλα επιτελους ξουτ κ η ιωση ..τελικα η μεγαλη δεν κολλησε ευτυχως ..

γιωργια τι κανατε τελικα με το ψαξιμο του σπιτιου ??

μαριλουκι καλυτερα τ¨αντρακια σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να χαιρεσαι κ τον γαμπρο σου ..

ναι τωρα ειμαστε οκ οποτε μπορουμε να σας δουμε κιολας ..

τι κανατε καλε με το σπιτι βρηκατε τιποτα αξιολογο εκτος απ¨αυτο που ελεγες που δεν ειχε ηλιακο ?

μηπως να αλλαζατε λιγο περιοχη κοντα στην μαριλου δεν θα σας βολευε κατι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!!!

Σωσώ μπράβο για την τσάντα βρε!!!! Πολύ ωραία! Είναι του δικού σου στυλ αλλά πολύ καλή!!!!! :ymapplause:

Όσο για τα πτι μπερ.... με τόσο λίγα υλικά πόσα μπισκότα βγάζεις; Όσα φτάνουν για να φας μια φορά; άμα είναι να τα κάνω θα κάνω 3πλή δόση! Αλλά για διευκρίνισε: τί πάχος να έχει το κάθε μπισκότο για να ψηθεί στο χρόνο που γράφεις; Αν είναι παχύ μήπως θα μείνει άψητο ενώ αν είναι πολύ λεπτό θα γίνει τσούρλος; Να τα δω με το μάτι ίσα να ροδίσουν; Δώσε τα φώτα σου πλιζζζζζζζ!!!!

Ε, τώρα είμαστε καλά! Ελπίζω μέχρι την Δευτέρα - Τρίτη να συνεχίζουμε να είμαστε μπας και σας δω λίγο έ; Μου λείψατε πολύ! Και επίσης θα βαρέσω ένεση με τόση κλεισούρα.... έχω να βγώ ίσως και 2 εβδομάδες.... αν εξαιρέσεις μια επίσκεψη στην παιδίατρο, μια στην λαϊκη και μια σε σούπερ μάρκετ μόνη εννοείται. Α, θα βγώ και σε λίγο να πάω στον χασάπη να πάρω κιμά να κάνω σουτζουκάκια .... τέλεια βόλτα έ; Ούφ...κοντεύω να πάθω κατάθλιψη! Ευτυχώς θα ανοίξει και θα ζεστάνει ο καιρός σύντομα και τουλάχιστον να πάρω το μικρό κανένα πρωινό να το πάω καμιά βόλτα....έχει λαλήσει το καημένο....βλέπει την πόρτα και με τραβάει να φύγουμε. Ε, τον πηγαίνω και εγώ πάνω στην αδερφή μου και του περνάει λίγο η κάψα για βόλτα.

Αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παχις μαριλου το ρυθμιζεις εσυ..εμενα μου βγηκαν φουσκωτα..δε χρειαζεται να κοκκινησουν..η συνταγη βγαζει 2 φορες το πιατακι που εχοω στη φωτο..ειναι νοστιμα..και βαζεις και κακαο αν θελεις..

και γινονται σοκολατενια..

εμεις βγαινουμε ακομα..ευτηχως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...