Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικα υγρα σε κοριτσακι 9 ετων


Recommended Posts

Βρε κοριτσια....δεν ξερω αν εχει καποια κοριτσακι στην ιδια περιπου ηλικια με τη δικια μου...

Εχω τρελαθει απο την ανυσηχια βραδυατικα....ειδα πριν λιγο πανω στο βρακακι της λιγα υγρα κιτρινωπα που ειχαν κ ασχημη μυρωδια....

Εψαξα λιγο στο internet κ διαβασα για κολπιτιδες παιδικες...δεν ηξερα οτι μπορει να παθουν κολπιτιδα τοσο μικρα κοριτσακια...Ουφ...δεν βλεπω την ωρα να ξημερωσει να παρω την παιδιατρο τηλ.

Μηπως καποια απο εσας εχει αντιμετωπισει κατι παρομοιο με το παιδακι της;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι εμενα ειναι αγοράκια, αλλα επειδη δουλεύω σε μικροβιολογικο εργαστηριο μου εχει τύχει να φέρουν καλλιεργεια υγρού (που εχει πάρει ο/η παιδιατρος )απο τετοια ηλικία κοριτσάκια. Πράγματι συνήθως κολπίτιδες ειναι που με μια αντιβίωση αντιμετωπίζεται. Μην αγχώνεσαι, θα πατε αυριο παιδιατρο και ολα οκ. Περαστικά σας και μακάρι να μην είναι τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.Τελικα ειναι πολυ συχνο φαινομενο απ'οτι καταλαβα.Και να πεις πως δεν της εχω εξηγησει πως να πλενεται,τι να προσεχει....Τελος παντων ευτηχως δεν ειναι κατι σοβαρο γιατι προς στιγμην....φρικαρισα!!

Θα παρω την παιδιατρο σε λιγο να μου πει τι θα κανουμε.

Σας ευχαριστω πολυ ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...