Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ?


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ..ΠΧ ΚΟΛΗΜΒΗΤΗΡΙΟ,ΧΟΡΟ, ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ, ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ...ΣΕ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ!!ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΕΠΙΛΕΞΑΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εγω σκεφτομαι να αρχισουμε baby swimming σε κολυμβητηριο...αυτο αρχιζει απο ηλικια 6 μηνων και μετα :D:D:D το εχω δει στην τηλεοραση και φαινεται αρκετα διασκεδαστικο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

εγώ ξεκίνησα τον γιό μου στα 4,5 tae kwon do αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι ήταν πολύ μικρός για το συγκεκριμένο άθλημα και τα παράτησε 1 χρόνο μετά.

Στα 6 ξεκίνησε κολυμβητήριο το οποίο λατρεύει και περιμένει πως και πως για να πάει. Κακώς που δεν είχαμε ξεκινήσει και νωρίτερα, εκεί που πηγαίνει υπάρχουν τμήματα από 4 χρονών που μπαίνουν στην πισίνα χωρίς τους γονείς.

Πάντως νομίζω ότι εξαρτάται και από την δραστηριότητα αλλά και από το παιδί.

Η κόρη μου που είναι 3,5χρ. την ρωτάω και δεν θέλει να πάει πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τωρα θα ξεκινησει ο μεγαλος μουσικοκινητη......εχει δει και του αρεσει παρα πολυ......ειναι 4 μιση...

πιστευω οτι ειναι μια χαρα η ηλικια του μικρου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ τον πήγα μουσική προπαίδεια στα 2.

ο λόγος που τον ξεκίνησα από τόσο νωρίς ήταν γιατί δεν πήγαινε σχολείο και ήθελα να τον εντάξω σε κάποια ομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, εμείς ξεκινήσαμε 10 μηνών baby swimming είναι πολυ καλη δραστηριότητα και τόσο μικρο και μέχρι τα τρία ανάλογα με το παιδι μπαίνει με τη μαμα ή τον μπαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΤΟΝΩΝΕΤΑΙ!!ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ,ΖΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!!ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστειλα τον μεγαλο μου γιο στα 5 να κανει ποδοσφαιρο παιδων...ομαδικο σπορ , με πειθαρχεια και εντονη εκτονωση...στην αρχη φοβομουνα για τραυματισμους αλλα ειναι ηπια τα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...