Μετάβαση σε περιεχόμενο
Evie12

Η μελέτη του παιδιού στο σπίτι

Recommended Posts

Τώρα που τα οικονομικά δεν επιτρέπουν ν' αναθέτουμε τη μελέτη του παιδιού στο σπίτι σε άλλους, αλλά αποφασίζουμε να ασχοληθούμε εμείς οι γονείς με την προετοιμασία του παιδιού για το σχολείο, καλό είναι να έχουμε υπόψη τι πρέπει να αποφεύγουμε και πώς θα βοηθήσουμε το παιδί ουσιαστικά.

Δείτε λοιπόν το σύνδεσμο:

http://www.parentbook.gr/content/oi_lathos_roloi

;)

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορείς να κάνεις like στη σελίδα http://www.facebook.com/parentbook.gr για να ενημερώνεσαι για νέες αναρτήσεις πάνω στο θέμα αυτό και όχι μόνο.

καλό απόγευμα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Tokyo κοπελα να πανε ολα καλα σου εύχομαι. Εγω εμαθα απο το γιατρο μετά την αποβολή, ότι παρολο που εχω καλη ΑΜΗ, ειμαι ανθεκτική στις ορμονες.. Μεχρι 8 εκανα. Του είπα εγώ με νεύρο κιολας, θέλω στην επόμενη να μαζεψω πολλα για να κατάψυξω.. Μου είπε οτι σου εδωσα αρκετη ποσότητα και εκανες 8 και χωρίς θραύσματα κιόλας. Και είδατε βρε κορίτσια εμεινα εγκυος. Ηταν καλης ποιότητας και πως καθε κύκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικός, μπορεί πχ στον επόμενο να κανω παραπάνω. Το οτι θα ήμουν ανθεκτική στις ορμονες δε το περίμενα. Τοσο νεύρο εχω μεσα μου μαλλον που βγαίνει και στις ωοθήκες μου. Τι να πω! 
    • @JoyCat Κοίτα αυτά θα στα πει ο γιατρός. Όμως ο δικός μου έλεγε ότι στα 38 η σπερματεγχυση είναι με πολύ μικρές πιθανότητες (περίπου 12% σε κάθε προσπάθεια). Βέβαια αν θες να κάνεις απλά μια δοκιμαστική προσπάθεια κάνε τη γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Μην αναλωθείς όμως κ χάνεις χρόνο, 1-2 προσπάθειες το πολύ. Επίσης για σπερματέγχυση απαιτείται πολύ καλό σπέρμα και ανοιχτές σάλπιγγες. Αν δεν έχεις θέμα με κάτι από αυτά προχώρα το, δεν χάνεις κάτι από ένα μήνα... Αφού δεν αναβάλεις την εξωσ και θα πας έτσι κ αλλιώς Μάρτη τότε γιατί όχι;
    • Καλησπερα κοριτσιαααα!! @dage Ευχαριστω πολυυυυυ! Και στα δικα σου συντομα! @Elenikon @toulipa8 Ναι δεν το εχω πει γιατι περιμενω να δω αν ειναι ολα καλα, μην παρει την χαρα και μετα απογοητευτεί κριμα ειναι. Απ οτι εχετε καταλάβει εχω γαϊδουρινη υπομονη 🤣🤣🤣 Αυτος βεβαια ολο λεει τι κανει η μπέμπα/ης μου? Επειδη εχει πρηστει η κοιλια μου 😂😂😂 Εγώ του λεω οτι θα μου ερθει περιοδος γι αυτο ειναι πρησμενη,το θεατρο του παραλόγου χαχαχα @Sta33 Οπως νιώθεις εσυ κοριτσι μου, περιμενε σημερα και αν δεν παρε ενα τεστακι αυριο !  @Elenitsa92 Λυπαμαι για την απώλειά σου, ευχομαι να υπαρχει μεσα σου εμβρυακι! Ο κυκλος της ζωης ! Μακαριιιι 😍😍 Σε ολες σας στελνω μωρουδιακα  vibes! Αχ βρε κορίτσια, ποσο ωραια ειναι αυτη η μωρουδιλα! Θυμαμαι οταν ηταν τα αδερφια μου μωρα (Και τα "μεγαλωνα" στην ουσία έχουμε 11 κ 14 χρονια διαφορά) τρελαινομουν γι αυτη τη μυρωδια!   Περιμενουμε νεα σας κοριτσια με ανυπομονησία!!
    • οχι ούτε εκεί... δείχνει δυστυχώς μόνο ποσότητα. Πάντως η καλή ΑΜΗ είναι σίγουρα καλύτερη ένδειξη από την κακή! Πόσο είχες θυμάσαι;
    • Το έχω κάνει όμως εξακολουθούν να έρχονται Μάιλ κ έχει καταντήσει λίγο ενοχλητικό...
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...