Μετάβαση σε περιεχόμενο

pote akus to ninanki?


Recommended Posts

koritsia mou gia sas,

ime stin 16+4 evdomada ke thelo na sas rotiso pote akute to moraki gia proti fora!!! echo idi mia korula 2 eton alla tote argisa poli na nioso kati ke ipa mipos afti tin fora isos gini kati pio prin:) lene pos tha borusa idi na eniotha kati alla den ksero ti na po....kapies stigmes niotho etsi kati vari mesa mou pu afto kratai defterolepta..ochi kati allo dld fterougismata ke tetia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι το πιο ωραιο συναισθημα της εγκυμοσυνης αλλα αυτο ειναι διαφορετικο στον καθενα και ειναι αναλογα στο παιδακι!Εγω την πρωτη φορα πρεπει να ημουν στον πεμπτο Αλλα σταθερα απο το εβδομο που ειχε συνεχεια λοξιγγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνηθως στην δευτερη εγκυμοσυνη ακους το μωρο νωριτερα απο την πρωτη,αλλα στη 16η βδομαδα που βρισκεσαι νομιζω οτι ειναι νωρις ακομη για να το ακουσεις,τον πρωτο μου τον ακουσα στην 20η,τον δευτερο και τον τριτο στην 18η αλλα στην αρχη σαν φτερουγισμα και οταν ημουν ξαπλωμενη και ηρεμη,θα δεις που συντομα θα ακουσεις το μωρακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μια δυο βδομαδες σιγουρα θα αισθανθεις το μωρακι σου, συνηθως ισχυει οτι στην δευτερη εγκυμοσυνη το αντιλαμβανεσαι πιο νωρις γιατι ξερεις πια τι περιμενεις να νιώσεις. Εγω την μικρή μου την καταλαβα στις 19 εβδομαδες και τωρα τον μπεμπουλη στις 17.

Ολα να σου πανε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...