Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθυστέρηση ...με αρνητική χοριακή!


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα!

Τ.Ε.Ρ. =13/05/2012

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΚΥΚΛΟ 25-26 ΗΜΕΡΩΝ

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 6/6/12 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ, ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ 11/6/12 ,ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ 0,4

Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΑΦΑΝΤΗ ΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ??ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ?ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πολλους λογους κοπελα μου μπορει να εχεις καθυστερηση.Ενα κρυωμα, μια στεναχωρια, αγχος, μια διαιτα.Εγω να φανταστεις ενα διαστημα ειχα καθηστερηση γιατι επινα ενα στυμενο λεμονι καθε μερα (να να καψει το λιπος τρομαρα μου).Η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη δεν σημαινει οτι ισχυει το ιδιο σε ολες.Σε συμβουλευω να ενημερωσεις τον γιατρο σου γιατι με αυτα τα θεματα δεν παιζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera G.KKRIS mou!an katalava kala prospa8eite gia mwraki etsi?mipws egine arga i sullipsi kai gi'auto den edeikse i xoriaki?ektos opws leei kai i nana an einai kati allo opws kruwma i kourasi i otidipote allo..milise me to giatro sou na deis ti 8a sou pei!pantws egw sou euxomai suntomai na exeis 8etiki xoriaki kopela mou :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια ότι είμαι γενικώς στεναχωρημένη (είμαι άνεργη και στεναχωριέμαι που δεν μπορώ να προσφέρω τίποτα)

και αγχώθηκα αρκετά γιατί κάνω κι ένα μεταπτυχιακό τρομάρα μου κι έδωσα την Κυριακή εξετάσεις αλλά τέτοια καθυστέρηση πρώτη φορά..λέω να περιμένω λίγο ακόμα και μετά να ενημερώσω το γιατρό ...μήπως κι έρθει..

maimouditsa καλά στέφανα! και σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ..Ο ΛΟΓΟΣ??ΕΔΙΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΚΟΜΑ,ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..ΑΦΟΥ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΙΝΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καθυστέρηση συνεχίζεται...περιμένω ακόμα γιατί πρίστηκε το στήθος μου και λέω ότι έρχεται η αναθεματισμένη όπου να ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λιγουλάκι...?ακόμα να έρθει κορίτσια τι να κάνω το στήθος πρησμένο και πονάει..πότε θα ρθει η ρημαδιασμένη πρώτη φορά παρακαλάω να αδιαθετήσω..λέτε να μην έδειξε η χοριακή 30η μέρα την έκανα είχα περίοδο 13/5 και την έκανα 11/6 έδειξε 0,4 νομίζω ότι αποκλείεται να είναι εγκυμοσύνη να ξανακάνω χοριακή?ή καμιά άλλη εξέταση ?αύριο θα πάρω και το γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...