Μετάβαση σε περιεχόμενο

erwtisoula xazi :P


Recommended Posts

Kalimera koritsakia!,

pleon ston tetarto mina :) megalwnoume mia xara kai opws eidame ston yperixo den stamatame na kouniomaste!!!! :lol:

Kai stin erwtisi '' ti einai vre giatre??'' h apantisi itan '' as min se valw se tetoia diadikasia...''

Kale vale me!!!! ''Kalytera na perimenoume tin epomeni fora...'' diladi ti???..min fytrwsei ksfnika to Lili' ??Ti na pw gia tin agwnia!!??!!! Ta agorakia fainontai ksekathara apo tin arxh??

Ews tis 15 iouniou h manoula tha synexizei na oneirevetai pote roz kai pote siel .....

Ti travame ki emeis oi manes!!! :P:P

Sas filw poly oles!!! xxxxxxxxxxx :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι!!!Συνήθως τα αγοράκια φαίνονται πιο νωρίς,εμένα μου είπαν 80% αγόρι στην αυχενική διαφάνεια,στην Β επιπέδου το επιβεβαιώσαμε...μια γνωστή μου όμως την πάτησε,της είπαν κορίτσι στην αυχενική και στην Β επιπέδου αγόρι!Οπότε αφού όλα πάνε καλά,εσύ μη σκέφτεσαι ούτε ροζουλίνια ούτε σιέλ..φαντάσου το μωράκι σου σε πιο ουδέτερα χρώματα μέχρι να μάθετε!! :D Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθόλου χαζή ερωτησούλα!

Εμάς μας είχε σκάσει μέχρι να φανεί. Στην αυχενική δε φαινόταν απολύτως τίποτα. Μετά στον γιατρό μου φαινόταν μία αγόρι, μία κορίτσι, μία είχε κλειστά τα πόδια... Μια φορά μάλιστα, κι ενώ μας είχε πει αγόρι, μετά μας είπε ότι είναι κορίτσι κι ότι, άμα ήταν να παίξει λότο, θα έπαιζε στο κορίτσι. Τελικά, στη β' επιπέδου φάνηκε ότι είναι αγοράκι, και έκτοτε δεν έχει αλλάξει το φύλο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EMEna απο την αυχενικη μεχρι και την β επιπεδου μου λεγανε μαλλον κοριτσι... Ελεγα του γιατρου να ετοιμασω την προικα της και μου ελεγε κατσε ειναι νωρις. Τελικα μου το επιβεβαιωσε 6 ή 7 μηνων οτι ηταν κοριτσακι.

Εγω δε ειχα κα8ολου αγχος για το φυλο, απλα η πε8ερα μου ειχε αγχω8ει γιατι περιμενε μεχρι την τελευταια στιγμη πως 8α ηταν αγορακι χαχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κελλυ!!!χαιρομαι που ολα πανε καλα!!! :D:D

εμας λοιπον απο την αυχενικη διαφανεια μας ειχε πει 70% αγορακι και οντως ετσι ητανε :D:D

φυσικα για 100% μας το επιβεβαιωσε στον 5ο μηνα!λιγο πριν την β επιπεδου! :D

αν ειναι αγορακι σπανια κανουν λαθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο το μπεμπακι σου!!! εμενα στην β επιπεδου ειδαμε οτι ειναι αγορακι! μεχρι τοτε μια αγορι μια κοριτσι μας λεγανε αλλα παντα με το μπορει γιατι δεν φαινεται καθαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγωνία μεγάλη για το φύλο έχω και γω........αλλά δε μου φταίει και κανείς. Στην αυχενική καθόμασταν σα τα "χαζα" με τον άντρα μου και βλέπαμε το μωρό, για την ακρίβεια μόνο που δεν ζήτησαμε από το γιατρο να βγει λίγο έξω να μας αφήσει να το χαζέψουμε με την ησυχία μας, να σκεφτείτε δε ρωτήσαμε καν για το φύλο...........ναι....ναι.....είχα ακούσει ότι δε φαίνεται τόσο νωρίς.δεν κάνω τους υπερήχους στη γυναικολόγο μου αλλά στο μαιευτήριο, και ο συγκεκριμένος γιατρός απλά μας ξεπέταξε στα γρήγορα............άντε τώρα περιμένω την β επιπέδου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

KALHMERA. KALO EINAI NA KANEIS UPOMONH MEXRI THN B EPIPEDOU GIA NA EISAI SIGOURH.EMENA MOU EIXAN PEI STHN AUXENIKH OTI UPARXEI UPOPSIA GIA AGORI, KAI TELIKA EINAI KORITSI.EINAI NWRIS AKOMA GIA NA EINAI SIGOURO TO APOTELESMA! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...