Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ......


Recommended Posts

ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ........ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ.......Κ ΛΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ Η ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΡΑΓΕ.......ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΤΕ??????ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ......ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ.....ΣΗΜΕΡΑ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΦΕΛΙΣΙΝ.....ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΕΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ....ΕΕΕΕΕΕΕ?????ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ Κ ΚΟΣΜΟΣ......ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ????? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε ,δεν ειναι κ τοσο σοβαρο πια!!!να εχεις ενα ημερολογιο κ να σβηνεις τις μερες μολις παιρνεις το χαπακι...τι να πρωτοθυμηθουμε πια!!!με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι στη κατασταση που εισαι! δεν χαλασε ο κοσμος και μια και 2μερες να ξεχασεις το χαπι σου.... εγω αλλες φορες τα επερνα διπλα ή και καθολου και για χαρα ηταν και η πρωτη μου εγκυμοσυνη και αυτη που διανυω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..........ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ...... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε αυτα τα κουτακι των παππουδων με τισ μερες..και δε θα τα ξανα ξεχασεις..η τουλαχιστον θα ξεριες τι ξεχασες..στα ευρω μαρκετ εχει1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως δεν έγινε τίποτα :):):):) Εγώ έχω πάρει ένα μπολάκι μικρό ,τα βάζω μέσα από το προηγούμενο βράδυ και τα αφήνω στο πάσο της κουζίνας. Έτσι είτε εγώ είτε ο άντρας μου βλέπουμε τι δεν έχει ''καταναλωθεί'' :D:D:D:D Με τόσα που παίρνουμε χάνουμε το μπούσουλα :):):)

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...