Μετάβαση σε περιεχόμενο

ine aparetito na echis simptomata?


Recommended Posts

vre koritsia echo anchothi arketa, mias ke icha mia palindromi prin dio mines (echo omos ke mia korula 2 eton)....

ime 6+3 evdomadon egios...ekana choriaki, super, pigame giatro ola opos prepi, sako ke embriaka stichia...

parola afta trelenome sto anchos, dioti den echo afta ta simptomata egimosinis, ne ok niotho mia kurasi parapano ke tin pefto ke to mesimeri alla oute stithos pristike oute tipota...stis arches iche kati travigmata plai tou stithous alla stamatisane afta, ine normal? aplos niotho as pume enan pono mono ean psilafisis to stithos mou akrivos eki sto plai..afta!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειχα συμπτωματα στο 1ο σαν να μην ημουνα εγκυος. στο 2ο πολυ λιγα επειδη μου κοψανε το αλατι και αιδιαζα. αλλα δεν ειναι απαραιτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα λιγα συμπτωματα για πολυ λιγο τωρα στην δευτερη τιποτα αφου να φανταστεις ξεχνουσα κ οτι ειμαι εγκυος!!!! :lol::lol::lol:

ευτυχως αρχισε να κουνιετε το μωρο κ μου το θυμηζει :lol::lol::lol::lol:

μην ανχωνεσε τζαμπα βρε!!!!ολα μια χαρα πανε κ πρεπει να χαιρεσε που δεν εχεις τιποτα φανταζεσε να ξερνοβολουσες απο το πρωι ως το βραδυ??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ οσο για τον κοσμο ολοι γινανε παντο γνωστες κ τα ξερουν ολα!!!μην ακουω βλακειες το καθε σωμα ειναι διαφορετικο κ αντιδρα διαφορετικα!!!

εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη επειδη με πονουσε η κοιλια στην αρχη μου ειπε μια συναδελφος....σουλα δεν θελω να σε τρομαξω αλλα μην ερχεσε καλυτερα στην δουλεια να προσεχεις πολυ γιατι κ εγω ενα ετσι το εχασα κ εγω το βλημα εχασα τον υπνο μου τζαμπα κ βερεσε...

για αυτο κουλ!!!!!!!!!

μην ακους καμμια γνωμη εκτος του γιατρου σου!!!!!

αντε χαζουλι να χαρεις την εγκυμοσυνη σου γιατι σκεψου ειναι η τελευταια φορα που το ζουμε αυτο εκτος αν θες κ τριτο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ise foweres, oles sas efcharisto, mou ftiaksate tin mera

echo akusi tosa tora teleftea idika gia to stithos pou emena elafros kati travigmata ekane stin archi ke telos alla ola ine ok oson afora ton giatro mou alla ego eki to cheri mou olo sto stithos na elpizo na niotho pono

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δικο μου στηθος πριστηκε οταν ημουν στον 4ο μηνα κ τωρα παλι ξεπρηστικε να πεις σε αυτες τις κυριες...δεν ειμαστε ολες τουμπανα τι να κανουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι καθολου απαραιτητο να εχεις συμπτωματα.εχω ακουσει για γυναικες που δεν καταλαβαν εγκυμοσυνη και γεννησαν υγειεστατα μωρακια!!!!ασε που εμενα τα συμπτωματα(αναγουλες και τα σχετικα μου ξεκινησαν μετα την 7η βδομαδα.με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι καθόλου απαραίτητο να έχεις συμπτώματα.

Εμένα το στήθος στην πρώτη εγκυμοσύνη που παλλινδρόμησε είχε γίνει τούμπανο, και στη δεύτερη και τυχερή δεν είχε πρηστεί ποτέ, σε καμία φάση της εγκυμοσύνης.

Υπάρχουν γυναίκες που δεν έχουν το παραμικρό σύμπτωμα από την αρχή μέχρι το τέλος.

Άλλωστε, εσύ είσαι στην αρχή της εγκυμοσύνης και είναι λίγο νωρίς για συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ke esi iches mia palindromi??? ke ego meta tin mikri mou ke prin apo afti tin egimosini (dio mines perasane mono)....kseris anchonome giati akouo diafora pou vlepo pos den ta echo...se efcharisto gia to minima sou, boro na po diavazontas to chamogelasa vlepontas to oti san emena ine kiales

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω στην αρχη της εγκυμοσυνης το μονοπου ειχα για σχεδον 2 μηνες ηταν πονοι περιοδου,τιποτε αλλο.κ ειχα λιγο πρηστει στην κοιλια.απο τον τριτο μηνα κ μετα αρχισα να καταλαβαινω οτι ειναι εγκυος.μην αγχωνεσαι καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...