Μετάβαση σε περιεχόμενο

5evdomadon egios


Recommended Posts

perasa distichos prin kanena dimino mia palindromi stis 8 vdomades...tora ksana kratisa ena thetiko test ke vowame, fowame min mu ksana simvi kati paromio..echo idi mia korula dio etwn...na archizo na cherome i ochi??? simera perimeno ke tin apantisi tis b choriakis...ti metrisi prepi na mu vgi dld gia na kathisichaso ligo mechri na pao ston giatro mou stis 3/5???

efcharisto poli koritsia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ιδεα τι να σου πω, αλλα ξερω πως μια παλινδρομηση δεν σημαινει κατι για επομενη κυηση. Ειδικα αφου ηδη εχεις ενα γερο μωρο γιατι οχι παλι; Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατησεις αλλο ενα υγιες μωρακι! Μην αγχωνεσαι, ο Θεος θα ειναι κοντα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσάκι!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά αυτη τη φορά και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιέστατο μωράκι.

Δεν ξερω να σου πω σιγουρα για τη χοριακη.Αναλογως ποτε ειχες τελευταία περίοδο.Αντε περιμένουμε να μας πεις νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou se efcharisto gia tin efchi sou....

lipon teleftea periodo itane stis 10/3 ke i timi tis choriakis mu itane stis 2259..mia akomi tha kano tin paraskevi ke telos..vasi tou giatrou mou ime ok me afti tin timi...simfonis:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!

να ξερεις οτι η χωριακη δεν ειναι αντιπροσωπευτικη, εγω ειχα ατυχη εγκυμοσυνη κ η χωριακη ηταν στα υψη. μην αγχωνεσαι κ ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efcharisto maimudaki gia tin apantisi sou, akusa ke ego diafora gia tis choriakes alla kanume ke emis oti mas lene, anchonomaste, fowomaste ke pai legontas...kita emena maimudaki, ime ksana egios, efchome sintoma ke esi to idio giati i kathe fora ine diaforetiki afto prepi na leme ston eafto mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά να σου πάνε, καθε φορά ειναι διαφορετική, μη φοβάσαι και μην έχεις αγχος.

Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωράκι!

Και εγώ τρισημιση μήνες μετά απο διδυμη παλινδομη κύηση ειμαι τωρα εγκυος στο αγοράκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kanguro alithia tora ksana ise egios??? bravo koritsaki mou omorfo....esi ise fovismeni meta apo afto san emena, i mipos ise chalari???/ opote mia palindromi den simeni panta palindromi, sosta????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...