Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΗ ΜΟΥ...ΜΑΗ ΜΟΥ...


Recommended Posts

Τελικά...μου αρέσει να ανοίγω κάθε φορά νεο θεμα για τους μήνες :D Αφου τον Απρίλη δεν τα κατάφερα..το Μάη θα το πιάσω το μωράκι ;) Μάη μου...Μάη μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ το ελπίζω........

λέω να μην κάνω την σπερματέγχυση,παίρνει ο άνδρας μου βιταμίνες τώρα.με την κινητικότητα δεν έχει πρόβλημα αλλά με τις ανώμαλες μορφές.λέτε να βελτιωθούν με τις βιταμίνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Εγω εχω ελπιδες ακομα,μιας και προχθες σταματησε η περιοδος μου......Αρα παει η νηστεια,χαχαχα.....Παντως ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια ειχα αρχισει να στεναχωριεμαι γιατι προσπαθω απο Αυγουστο...αλλα τωρα που πηρα τα τεστακια..ειδα οτι η περιοδος ηρθε ακριβως 14 μερες μετα απο την ωορηξια,επομενως αν αυτο συνεβαινε καθε μηνα,δεν εκανα και τρομερες προσπαθειες...γιατι δεν ερχομουν σε επαφη σωστες μερες...λιγο πριν ή λιγο μετα :D Επομενως λεω να μην κανω εξετασεις ακομα και να αφησω και το καλοκαιρακι να περασει και ξεκιναω μετα(αλλα ΔΕΝ θα χρειαστει!!!!γιατι θα το τσακωσω :D:D:D:D )Εγω τα τεστακια τα πηρα απο ebay και ειναι πολυ οικονομικα!!Τα ξεκιναω απο την 9η μέρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και θελω τοσο πολυ να μεινω και αυτο το μηνα!!!!Γιατι θα το ανακαλυψω στην επετειο μας 5/5 .. @};-@};-@};-@};-@};- Τότε ΔΕν θελω να ρθει...η Αλέκα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια Tonia!!!!ΘΑ εχω συμπαράσταση δηλαδή!!!Επετείου :D Εμείς βέβαια 2 χρονια παντρεμένει με πολιτικό...γιατι το θρησκευτικο τον αφησαμε ...για να γινει μαζι με βαφτιση :!: Αν τυχει......Ωραία μαζί θα μετράμε τις μέρες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα εκανα ενα τεστακι ωορηξίας ...αρνητικο....αν και κατι πολυ πολυ αχνο διακρινω...θα κανω παλι τα μεσανυχτα και ξανα αυριο κατα τις 4 το απογευμα..δεν βολευει νωριτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...