Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...........ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙ.......ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Η ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΜΕΡΟΣ????ΟΣΟ ΤΕΝΤΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΛΕΒΕΣ.........Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΦΛΕΒΑ..........ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΦΛΕΒΑ ΚΟΝΤΑ......ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΛΙΠΟΣ.........Κ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΚΡΕΑΣ........ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ Η ΕΝΕΣΗ........ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κουμπαρα μου στο τελος τις εκανε στο ποδι .το σιγουρο ειναι οτι οταν θα το παρεις αγκαλια το τελευταιο πραγμα που θα θυμασε θα ειναι η ενεσεις!!Με το καλο να τελειωνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!

Κι εγω εβαζα ενεσεις μεχρι το τελος,3 μερες πριν γεννησω τις σταματησα!

Στην αρχη τις εβαζα και γω στην κοιλια,μετα στο ποδι αλλα επειδη ποναγα τις εβαζα στο χερι μετα!

Μη φοβασαι τιποτα!ολα θα πανε καλα!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ.......ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ........Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΜΗΝΩ ΟΛΑ.......ΑΠΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.....ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.........ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ..........ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ....... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Εγω δεν εκανα ενεσεις στην εγκυμοσυνη αλλα εκανα 2 εξωσωματικες οπου εκανα αρκετες ενεσεις εκει,και θυμαμαι μου ειχε πει ο γιατρος μου να τις κανω η στην κοιλια η στον μηρο ψηλα στην αρχη του πωπου. Δεν γινεται να τις κανεις εκει? Ποναει και λιγοτερο εκει ;) Με το καλο να κρατησεις τον μικρουλη σου στην αγκαλιτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

εκανα ενεσεις μεχρι πριν μια μερα απο την γεννα και συνεχισα για 40 μερες μετα..

η κοιλια ειχε γινει τουμπανο,αλλα δε τις εκανα σε αλλο μερος,παρα πηγαινα με την φορα του ρολογιου καθε μερα σε αλλο σημειο και προσεχα να μη τις κανω κοντα σε μελανιες απο προηγουμενα τσιμπιματα..η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα τοσο εντονες φλεβες,παιζει ρολο το δερμα προφανως!!

προς το τελος της εγκυμοσυνης,τις εκανα και λιγο πιο χαμηλα με την συμβουλη της αιματολογου και του γυναικολογου..

ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη να εχεις και με το καλο να κρατησεις το μωρο σου αγκαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...