Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Τελικά ρώτησα στο oneira.gr για το cam και μου είπανε ότι το στέλνουν με δωρεάν μεταφορικά. Οπότε θα πάω να δω από κοντά το chicco trio enjoy fun και αν με ικανοποιήσει θα το παραγγείλω από εδώ 320 ευρώ http://www.bimbomarket.it/gr/en/trio-en ... P17683.htm αλλιώς θα παραγγείλω το cam. Θα πάρω γνώμη και από τον σύζυγο το απόγευμα (αν και εκείνος μόλις ακούσει την τιμή θα πει όχι :lol: ) αλλά θα δούμε.

post-13231-13873939144433_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

natalia oraio to karotsi k se kali timi..ego moy fainetai ua paroume telika to aplo tis chicco apo to lito..to eixe 145e..mas arese para polu..exoume k kalathouna k port bebe..gi'ayto koitao apla k na xoraei oposdipote sto prt pagkaz..simera ekana gemista k mia prasopita..ax xristinaki zileyo ta klarina... :):) eimai xoreytarou..ti na kanoume!!!!!!!!!!!! :):):);) ante ante me to kalo!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά δεν ντρέπεστε????2 μέρες έχω λυσσάξει για γεμιστά!Χτες καποιος τα εφτιαχνε και μου εσπασε η μυτη και κρατιομουν μην πάρω τα σπιτια να ψάχνω!!Και σημερα πάλι για γεμιστά ακουω!!!!ΑΧ..και βαριέμαι να τα φτιάξω!Με έχει πιάσει τεμπελιά!

Κοριτσάκια ερωτευτηκα ένα καρότσι(3 δηλαδη αλλα έχουν ελαχιστες διαφορες)της pegperego ,αλλα δεν σας λέω ακομα ποιο!!!Θα σας πω αν το παραγγείλω για να μην το γκαντεμιάσω!!ΧΑΧΑ!!

Ανθή μην κάνεις αφέλειες καλοκαιρι!!!Στο λεω γιατι ειχα αρκετες φορες καλοκαιρι και μου εσπαγαν τα νευρα δεν ξερεις ποσο!!Αστα τα μαλλακια σου ανακατωμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι το scoop ειναι πιο ωραιο σα χρωμα και ουδετερο το αλλο ειναι πολυ πρασινι ουτε φανταρος απο τωρα!!!

μου εχουν πει για το cam οτι ειναι ανθεκτικο καροτσι.... κοιτα τα και απο κοντα και τοτε θα κρινεις!

ναταλιτσα αν ειναι να παρεις kiddo περνεις και πρεναταλ την ιδια τιμη πανω κατω εχουν.....

χρυσα μου τεντωνει και ανοιγει και στο τελος θα σου βγει εξω ή θα γινει φλατ ενα με τη κοιλια!!!!

μαρακι μια χαρα θα σου ειναι to liteway αφου εχεις τα υπολοιπα σιγα μη κατσεις να σκασεις...

παω για νανι γιατι εκτος απο πονοκεφαλο, εκτος που με νευριασε και η μικρη που δεν τρωει και εκτος που μου τα πρηζει ο συζυγος επειδη τρωω το καλαμποκι του,,, εχω και νευρα!

βρε νανσυ πες στο μπαμπα σου ναρθει κατα τη ροδο μπας και μου τελειωσει και μενα το δωματιο.... το παρακαλαω απο χθες να παει να μου κοψει τα ξυλα για τη συρταριερα μπας και πλυνω το σαβ/ριακο που λειπει η μικρη και αυτος πηγε για ηλιοθεραπεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα χαχαχαα θέλει να κάνει χρώμα ο άντρας σου. Πες του μην μαυρίσει πολύ και τρομάξει το μωρό όταν γεννηθεί :lol::lol: Εγώ τελικά την κούνια θα την έχω το επόμενο σουκου όχι αυτό :( Δεν πειράζει όμως. Πάντως σκεφτόμουν ότι εφόσον είναι το πρώτο μου παιδί καλό είναι να μην τσιγκουνευτώ πολύ στο καρότσι να πάρω κάτι καλό για να το έχω και για το 2ο αλλά να είναι ελαφρύ και εύχρηστο. Βρε κορίτσια σταματήστε με τα γεμιστά, σήμερα είπα στην πεθερά μου να μου φτιάξει αλλά λέει δεν είναι καλές οι ντομάτες αυτή την εποχή και τελικά θα μου φτιάξει ντολμαδάκια γιαλαντζί με αμπελόφυλλο που είχαμε κόψει πέρσι από τον κήπο το ζεματίσαμε και το καταψύξαμε. Κάτι είναι κι αυτό. Πάω να φάω τώρα έφτιαξα μακαρόνια με σάλτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΕΝΤΩΝΕΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.Κ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΛΑΧΙΣΤΑ Κ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΒΛΕΚΕΙΕΣ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΚΟΝΕΣ.

ΟΡΙΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΔΙΑΜΑΡΤΗΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή όρεξη μαμούνες!!

Κι εγώ έφτιαξα την πιο απλη μακαρονάδα!Μου είχε μεινει ουτε μισο πακέτο μακαρόνια,δεν τα σουρωσα εντελως κι εριξα μεσα ψιλοκομμενη ντομάτα,ελιτσες,λαδι,ριγανη,αλατι,πιπερι,μεχρι να πιει το νερο.

Και μια μπυρίτσα χωρις αλκοολ για να το ρίξω έξω!Χοχοχο...

cristi λεγε τι έφαγες!!!Να παιρνουμε ιδέες..Θα το δουμε χορτάτες και θα αντέξουμε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες, τι σας έκανα με τα γεμιστά ε καλοκαιρινο φαγάκι ειναι τώρα που μυρισε άνοιξη το λιγουρεύτηκα, και σήμερα απο αυτο έφαγα μια και ειχαμε για δυο μέρες :roll::roll: . Αύριο λεω να φτιάξω φακές. Α μη με δειρετε το απογευμα λεω να φτιάξω και ενα κεικ νηστισιμο, βασικά επειδή ειναι χωρις βούτυρο και αυγά μπας και συγκρατησω λιγο την ζυγαριά :lol::lol::lol:

Ανθη ειδες τι έμεινε μέχρι το Πάσχα λιγες μερούλες, για καλοκαιρι ποτε σταματάς τέλος Μαΐου ή θα έχεις και τον Ιούνιο μαθηματα?

Σταυρούλα αυτο που ειναι πακέτο προσφοράς με ρηλάξ, μάρσιπο και καρεκλάκι φαγητού ειναι πολύ καλή επιλογή και σου ερχεται και στα ιδια λεφτά μαζι με τοσα δώρα και μου αρέσει και το χρώμα. Πάντως η αληθεια ειναι οτι ειναι καλύτερα να μπαινουν κατευθειαν πάνω στο σκελετό και σε αυτο απ΄ότι κατάλαβα δεν γινεται :( . Αυτο της perperego που βρηκες απο Ιταλια το έχει μονο σε πράσινο?

Ναταλια σου πέρασε ο πονος ευτυχώς, ειναι σχεδον τα διπλά λεφτά η διαφορά στα καροτσια και ας φαινονται ιδια, πάντως εγώ με το perperego εμεινα ευχαριστημένη αν και ειναι λιγο βαρύ σου δινει την αισθηση οτι ειναι πιο σταθερό, το άλλο δεν το ξέρω καθολου ρώτησε αν μπορεις να έχεις service και ανταλλακτικά κάτι που σου παρέχει η αντιπροσωπια της perperego και αποφασιζεις.

Νάνσυ μακάρι να γεννηθούν στην ώρα τους και να το παλέψετε για φυσιολογικό, ξέρω οτι στα διδυμα το αποφεύγουν αλλά αν ειναι και τα δυο με το κεφάλι προς τα κάτω και επειδή ειναι δευτερος τοκετός μπορει και να τα καταφέρεις.

Cristi οπως σου τα ειπε η Σταυρούλα ειναι πετάγετε προς τα εξω και σου φαινεται οτι αλλάζει μέγεθος. Καλέ πες τι έφαγες να πέρνουμε ιδέες!

Σας χαιρετώ για την ώρα, φιλάκια :x:x

α και φαντάζομαι αν μπω το βράδυ θα έχουμε ανοιξει το Νο 4 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αμα δεν σκασετε στο φαγητο θαρθω να σας δειρω ολες.... σκατουλες!!!! εγω ενα τοστ εφαγα και τωρα καφεδακι.... ακομα ο πονοκεφαλος δε λεει να περασει θα το πιω το ντεπον δε μου τη γλυτωνει......

ναταλακι ειδες που σου τα λεγα για το πεπερεγκο.... ο αντρας σου τι λεει? αν δεις οτι τσιναει πες του για τα ανταλλακτικα....

χρυσα μου μουσακα εεεε? να μου μυρισε τωρα και θελω τουρτα παγωτοοοοο!!!! τα καταφερες με τα τικερακια βλεπω μια χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!!

Ποσα γραψατε παλι και τι να πρωτοθυμηθω!

Πασχαλιτσακι χρονια πολλα , καλα και ευτυχιμενα!!!!Και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σας!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :ymparty: Πολυ συγκηνητικο ηταν και αυτο με το γιο σου!

Ντελφιν συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα!

Ελενα με γεια το καροτσακι και το αυτοκολητο!

Μου αρεσε το καροτσακι!

Κατερινακι καλα κανεις που πατε βολτιτσες !θα ειναι πολυ ωραια απο εδω και περα!

Νανση με γεια το καροτσακι ειναι πολυ ωραιο!

Αλεξανδρα και εγω ενα παγωτακι θα το φαω αργοτερα δεν θα μου τη γλυτωσει! :D

Εστε ειχα δει το cam σε μπεζ απο κοντα και μας αρεσε πολυ. Λιγο με προβληματισε το πλαστικο του μου φανηκε περισοτερο στο πορτ μπεμπε και φοβηθηκα μηπως επειδη ειναι καλοκαιρι ζεσταινει περισοτερο το μωρο...Στο Ηρα ειχε νομιζω καπου στα 500ευρω το 3 σε 1 μαζι και η τσαντα.

Μαχιm νομιζω εσυ εγραψες για το πλικο? και αυτο το ειδαμε και ηταν ωραιο.

Χριστινα με το καλο!

Σε εμας ηρθαν σημερα και πηραν τα μετρα για τις ντουλαπες.Μας ειπε περιπου σε 25 μερες θα τις εχουν βαλει τις ντουλαπες για να ξεκινησουμε με την ταπετσαρια. Αντε να περασουν οι μερες να τελειωνουμε με τις δουλειες, θελω να δω το δωματιο ετοιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasika,den exw kanei apolutws tipota.....ta prag,mata tha ta parw apo mia ksadelfh k den tha ta agorasw....alla lew siga siga, na vapsoume to dwmatio, wste to pasxa an paw sto xwrio na parw kai ta pragmata kai na ta etoimazw...eida kai kati autokollhta se diafora site kai epatha plaka....mallon, gia vutho tis thalassas to vlepw to junior dwmatio.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και φυσικα απο χρωμα το γαλαζιο θα κυριαρχει? ναι ειναι ωραιος ο βυθος και παιχνιδιαρικος.... τυχερη που εισαι που θα στα δωσουν με τετοια κριση που εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Δεν θα μείνω πολύ αν κ σας διάβασα όλες (ναι κ για τα γεμιστά κ για το παγωτό διάβασα, :D ).

Σε λίγο έχω ραντεβού στον γιατρό, αν όλα είναι καλά με το αντράκι μου θα φάω κ εγώ ένα μικρό γλυκάκι, το υποσχέθηκα στον εαυτό μου! ;)

Εγώ λάτρεψα ένα μωβ-άσπρο κρεβατάκι κ ψάχνω κάτι σε μωβ ή λιλά με γκρι σε καροτσάκι... Ο άντρας μου θέλει γκρι, εγώ μωβ, είπαμε να τα συνδυάσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δημητρουλα ακολουθα τη ελενα που πηρε λιλα-γκρι καροτσι και σε καλη τιμη μαλιστα.... αναλογα τι καροτσι θες δηλαδη μονο απλο ή 3σε1.... θα το βρειςτο χρωμα που θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.Ουφ παλι ελιωσα στον υπνο :?

Εγω σημερα εφαγα γαυρακια,τα ξεσκισα. :D

Χτες μου πηρε η πεθερα μου ενα αλμπουμ ροζ με παπουτσακια απ'εξω,μαματο!και 1 σετ σεντονακια.

Μετα το Πασχα θελω να παρω βιντεοκαμερα.Εχετε καμια υποψιν της να προτυνει καμια καλή κ εννοειται οικοινομικη????

κΚοριτσακια τον αντρα σας θα τον βαλετε στον τοκετο?Εγω θελω να ναι μαζι μου αλλα διπλα μου και οχι ''απο κατω" :oops: !Αλλα απο οτι ακουω δεν το επιτρεπουν σε ολα τα νοσοκομεια

Νατα εκατοστησεισ πασχαλιτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...