Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΙΩΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 54. ΕΚΑΝΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 46. ΕΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΗΜΕΙΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? Η ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΑΥΡΙΟ 8Α ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ. ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΜΗΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ Μ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΧΑ8ΗΚΕ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα helen.Νομιζω κι εγω βιοχημικη ειναι επειδη περασα μια.Πανε να σε εξετασει και η γιατρος σου αυριο,μακαρι να ειναι καλα τα πραγματα!!Αλλιως την επομενη φορα,μην το βαζεις κατω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα δει κάτι, δε φαίνεται κάτι, αλλά πιστεύω θα σου πει να επαναλαβεις την χοριακη μεχρι να μηδενιστει η τιμη της ωστε να γλιτωσεις την αποξεση αν και πιστευω θα τη γλιτωσεις διοτι ησουν λιγων εβδομαδων. Εγω ας πουμε εκανα χοριακη στις 12 γεναρη και ηταν 790, την επανελαβα μετα απο 2 μερες και ηταν 1719 αλλα το απογευμα ειχα αιμορραγια. πηρα το γιατρο και ειπε να την επαναλω σε 2 μερες και τοτε θα δουμε τι εγινε....βασικα απεβαλλα και δεν ηθελε να μου το πει...ηταν και Σαββατο...οποτε τη Δευτερα ξανακανα χοριακη και ηταν 460. του τηλ και ειπε οτι απεβαλλα και να ξανακανω χοριακη σε 4 μερες, πρεπει λεει να μηδενιστει η τιμη. Ξανακανα και ηταν 57 και μου ειπε καλα παμε, κατεβαινει...κανε αλλη μια φορα σε 3 μερες....ξανακανω και ηταν 5,38. Οποτε μου ειπε δε χρειαζεσαι αποξεση, ουτε καν με κοιταξε αλλωστε δε θα φαινοταν κατι. Και το θεμα το αφησα εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai vasika i ginaikologos m eipe oti den hreiazetai na kanw kati gt imoun kati imerwn mono. apla na perimenw k 8a er8ei i periodos. to eirwniko einai oti eihame viastei na kanw test egkimosinis. to kanw k itan arnitiko. apogoiteutikame. pame sto giatro m grafei analiseis g na dei gt ehw akanonisto kiklo k na tn ri8misoume.kanw s analiseis k se mia evdomada paw sto giatro ts vlepei k m leei dn eheis tpt ara 8a s dwsw hapia afou dn eiha adia8etisei akoma g na deis periodo. m rihnei k mia sponta mpas k eimai egkios k ts lew dn eimai afou m eihe kanei mia edvomada endokolpiki exetasi k m eihe pei g to endomitrio pws itan fouskwmeno ara 8a erhotan i periodos. agorazw ta hapia alla dn ta pairna ehontas m amfivolia. kanw test tn epomeni k itan 8etiko. xana mes tin hara k eutixia. kanw tin epomeno horiaki g epivevewsi k apotelesma 54 monades. xanakanw horiaki ehtes hwris na m perasei apo to mialo oti 8a simvei k se mena k m leie i himikos pws pesan oi monades sto 46... xana stin apogoiteusi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ, Όλες τα έχουμε περάσει. Μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω. Από τον επόμενο μήνα μπορείς να αρχίσεις και πάλι προσπάθειες!

Μακάρι σύντομα να έχεις μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο καλα παντως να κανεις χοριακη παρα τεστ! Μη στεναχωριεσαι...εγω σημερα πηρα αποτελεσματα ανοσολογικων και εχω θρομβοφιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexita είναι πάρα πολύ σημαντικό το ότι βρήκατε το πρόβλημα. Τώρα ξέρεις ότι μόλις μείνεις έγκυος θα κάνεις μια ενεσούλα και θα παίρνεις μια ασπιρίνη τη μέρα, και δεν έχεις φόβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...