Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΙΩΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 54. ΕΚΑΝΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 46. ΕΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΧΗΜΕΙΟ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? Η ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΑΥΡΙΟ 8Α ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ. ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΜΗΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ Μ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΧΑ8ΗΚΕ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!

Σε ποια ημέρα του κύκλου είσαι; Το ότι μειώνεται σίγουρα δεν είναι καλό σημάδι. Με τέτοια τιμή δε νομίζω ότι θα φανεί κάτι στον υπέρηχο...

Δυστυχώς το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να περιμένεις. Μακάρι να σου συμβεί το θαυματάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

logw t oti den ehw sta8ero kiklo dn mporw na ipologisw. vasika i teleuteua mera periodoy itan 28/12/2011. k i teleutaia m epafi stis 2/02/2011. k kati allo axizei na paw stn giatro aurio i apla 8a exasfaliseia akomi 40 50 euro? stis 12/02 o tan piga den eihe dei tpt me kolpiko iperiho. 8a dei twra?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου,λυπαμαι που θα στεναχωρησω αν και ξερω πως εισαι ηδη... :roll: η μειωση δεν ειναι ποτε καλο..η αλλη γιατρος εχει δικιο..λυπαμαι πολυ...το εχω περασει και ξερω πως ειναι..μακαρι να κανω λαθος..συντομα ξανα προσπαθειες,ναι???ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...οτι θελεις ειμαι εδω.. @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...