Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειάζομαι menopur....


Recommended Posts

Κορίτσια χρειάζομαι menopur για την επόμενη (4η) προσπάθεια μου....αν έχει κάποια κοπέλα και δε τα χρειάζεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου, απο ότι κατάλαβες μάλλον δεν υπάρχει η δεν το έχουν δει όλες, όμως μπες και στο parents μπορεί απο εκεί κάποια κοπέλα να μπορέσει να σε βοηθήσει.

Σου ευχομαι καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρηκα μια σφραγισμενη συσκευασια με 5 φυσιγγια στο θησαυροφυλακιο των προσπαθειων μου.... Ληγει τον Αυγουστο. Αν θελεις πολυ ευχαριστως σου τη στελνω! Μενω Θεσσαλονικη, αλλα αν χρειαστει μπορω να σου την ταχυδρομησω μαζι με τις ευχες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κααλημέρα και καλό μήνα κορίτσια. Εχω Menopur των 75 μον. Το κάθε κουτί έχει 5 ενέσεις δηλ. 375 μον. και το πουλάω μόνο 100 ευρώ το κουτί και 1 κουτί Orgalutran 0,25 mg προς 90 ευρώ. Επίσης χαρίζω στυλό Puregon pen, Pregnyl 5000 μον, utrogestan 100 mg, cyclacur, dermestril 100 και clomiphene citrate 50 mg. Αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται, ας μου στείλει μήνυμα στο irinimirs@yahoo.gr. Καλή επιτυχία σε όλες. :P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ αλλά 100ευρώ είναι πάρα πολλά...και οι εποχές δύσκολες....(80 ευρώ μου τα πουλάει ο φαρμακοποιός μου.....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irinimirs δεν ξέρω αν στα χάρισαν αν τα αγόρασες ή οτιδήποτε άλλο αλλά καλό θα ήταν να μην πουλάς μέσα απο φορουμς φάρμακα.

Όχι επειδή αλλού έκλεισαν τα θέματα με τα φάρμακα να το κάνουμε έτσι ωστε να κλείσει κι εδώ!!!!!!!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω κ γω....γι αυτό το λόγο απαγορέψανε αλλού ...κ έτσι γίνεται πιο δύσκολο να βοηθήσουμε η μία την άλλη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Αν ενδιαφέρεται καμία για Μenopur 75, ας μου στείλει μήνυμα στο irinimirs@yahoo.gr. Πουλάω 100 ευρώ το κουτί των 375 μον. και Orgalutran 100 ευρώ. Επίσης χαρίζω Puregon pen και άλλα φάρμακα εξωσωματικής. Εύχομαι σε όλες σας καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καλά που θα ήταν να τα χάριζες? Όπως λέει και η φιλενάδα μου μάλλον δεν έχεις διαβάσει τα παρακάτω. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΕΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ. Μονο καλή διάθεση για δωρεά.

Να σαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν είναι καν πρόσωπο...φαρμακευτική αποθήκη είναι και πουλάει λαθραία...

Σα να έχεις δίκιο... όχι απλά δεν ασχολήθηκε να διαβάσει, είναι και θρασύτατη...να πάντως που πρέπει να επεμβαίνει η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος....γιατί για εμένα προσωπικά η εκμετάλλευση της αγωνίας μας με αυτόν τον τρόπο είναι ΕΓΚΛΗΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχετε δίκιο!!!σίγουρα κάποια φαρμακοαποθήκη είναι!!! καλά δε ντρέπονται να εκμεταλλεύονται τον πόνο μας???τι να πω...ότι κ να πω είναι λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...