Μετάβαση σε περιεχόμενο

" Χαζή " απορία!


an-n

Recommended Posts

Λύστε μου βρε κορίτσια μια απορία.. όταν εισαι άρρωστος του τύπου: απίστευτος πονόλαιμος και μπούκωμα, κάνεις προσπάθεια?? :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείς προσπάθεια για παιδί? :roll::roll:

αν αισθάνεσαι καλά, τι σχέση έχει ο πονόλαιμος και το μπούκωμα, αρκεί να έχεις καλή διάθεση!!! ;) μην κάνεις και αγγαρία δλδ!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κανε την προσπάθεια σου αλλά το σημαντικό είναι να μην πάρεις καθόλου φάρμακα. Αν υπάρχει περίπτωση να χρειαστείς φαρμακευτική αγωγή άστο για άλλη φορά!! Ααα άλλο σημαντικό είναι να αντέχεις...και να περάσεις καλά γιατί ίσως να είναι και απο τις τελευταίες προσπάθειες... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D μπράβο βρε κορίτσια με κάνατε και γέλασα. το ότι αντέχω αντέχω αλλα ρε γμτ τώρα βρήκα ν΄αρρωστήσω? Δεν πρόκειται να πάρω φαρμακεύτικη αγωγή γτ το έπαθα ξανά αυτό πριν 1 μήνα και δεν χρειάστηκε να πάρω τπτ. Ακριβώς το ιδιο! Δεν πρέπει να είναι κάποιος 100%υγιής όμως? Εξού κ ο τίτλος "χαζή ερώτηση"..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν χρειάζεται να είσαι 100% υγειής. Αν ήταν έτσι εγώ δεν θα έπρεπε να κάνω ποτέ στην ζωή μου παιδί!!! SPA ξέρεις εσύ!!! :lol::lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D ευχαριστω βρε κοριτσακια μου για τις απαντησεις σας! Μιλαμε πεθαινω στον πονο... Αν τις ξεκινησω τελικα θα σας ενημερωσω καθ οτι ο αντρας μου ειναι κατα των προσπαθειων οσο ειμαι αρρωστη. :-*:-*
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...